6 Recenzii ale clinicii mamme la adresa Krasnodar, Karasunsky proezd, 15

Îmi exprim recunoștința Hudoevu Edward S., într-adevăr el „mâinile de aur“, un medic de la Dumnezeu. Când mi sa spus ca am avut cancer, a fost doar un șoc, panică, dar când am ajuns la recepție în clinica „Mamme“ și a primit o întâlnire cu Edward S., el ma asigurat, a explicat cu calm toate etapele de tratament și a operațiunilor, mi-a dat speranța la viață. După operație, el a avut personal interes pentru sănătatea mea, sa dus la sală. Aș dori să-ți exprim recunoștința față de tine ca lider, ești atât de capabil de conducere. Data viitoare ›







Clinica este foarte bună. Doctorul (Gorbonosov) este un profesionist ENT. Anastasiologul, din păcate, și-a uitat numele. Atent, teribil (frumos) om. Fetele (surorile) sunt sincere, alergate, îngrijorătoare, confortabile. Fetele (angajații tehnici) sunt plăcuți foarte, utile, atenți. Înainte de operație ea a strigat timp de 3 ore. Calmat ca un nativ al întregului personal. Prin această abordare, nici o operațiune nu este teribilă. Vă mulțumesc foarte mult.







Când am ajuns la MAMME - a fost plăcut surprins. Am venit fără o întâlnire, dar în aceeași zi am ajuns la recepție. Doctorul Balina Lyubov Andreevna nu sa grăbit, a fost foarte binevoitor. Situația cabinetului și a aparatului, ca și în stația spațială! Cu plăcere voi veni din nou.

Una dintre aceste zile sa adresat în clinică cu o durere ascuțită în stânga într-o parte, au făcut din SUA. Doamna doctorul nahamila, a stat nemulțumit, și-a făcut treaba, în tăcere și a scris diagnosticul. Ea a răspuns la întrebările mele cu îndrăzneală, nu a explicat nici măcar ce sa întâmplat cu sănătatea mea. El împunse o bucată de hârtie, în tăcere, cu imagine și mâzgăleli sale de neînțeles și toate! Nu mi-a plăcut clinica, nu vă sfătuiesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: