6 pacienți despre clinica dentară - extrădarea - în Murmansk

A scris la medicul dentist pentru trei săptămâni! De două ori astăzi am primit un telefon cu întrebarea: "Ai putea să conduci o jumătate de oră mai devreme?" Firește, din anumite motive, nu am putut răspunde cererii clinicii pentru o perioadă mai veche. Recepția este programată pentru ora 18:30. La ora 17:35 am primit un telefon cu mesajul că medicul nu ne poate accepta. Sa spun ca sunt ingrozit - nu spune nimic, pentru ca copilul sa mearga la vacante de odihna, in gura sunt doua gauri gaura in dintii de lapte, receptia este planificata. Este pur și simplu nerealistă rescrierea urgentă într-o altă clinică. Vă mulțumim foarte mult dentistului pentru copii!







Cu un an și jumătate în urmă, a tratat 3 dinți de la Jalilova pentru recomandări bune de la un prieten, timp de o săptămână, de urgență, deoarece întreaga petrecere a fost bolnavă în același timp, iar în vacanță deja zbura în 10 zile. Atitudinea este arogantă. Ultimul dinte a fost terminat și a trebuit să injectez 3 ori anestezic, totul a fost simțit, am salvat ceva, nu înțeleg. Deci, pe al doilea psihanula, cum ar fi chiar acum al treilea în și dacă nimic, apoi dosvidos. Nemulțumirea a fost simțită în toate. N-am făcut nimic gratuit, dacă nu, și termenele limită erau limitate, nu era unde să meargă. Așa că i-aș fi dat-o după tratamentul primului, nu mai vin. În general, ca rezultat, toate cele 2 luni de dinți și a suferit. Apoi nu au deranjat o anumită perioadă de timp. Acum ei sunt dureri din nou. Am întâlnit acest lucru pentru prima dată. Știam de mult timp că mai mult Pontos, cu atât mai puțin util. Și sa întâmplat. Nu am mers să-l rescriu, chiar dacă garanția nu a ieșit. A fost necesar să merg la conducere, dar am un copil mic, nu înainte de asta. Și mai mult, când am tratat un alt dinte, doctorul a făcut o imagine a celor care m-au deranjat și unul dintre ei nu a sigilat complet canalul. Feedback-ul a fost scris cu un asemenea detaliu încât oamenii nu-și duc banii, nu este nevoie să se promoveze acest lucru pe piață. Poate că cariile superficiale le tratează, de asemenea, și aici amontele, etc. - nu sunt date.







Cei mai profesioniști, doctori sensibili lucrează în această clinică. Le urmăresc de mai bine de 10 ani. Doresc foarte mult să-i mulțumesc dr. Fomenko Irina Viktorovna, asistentul ei Krasnikov Olga Ivanovna pentru o înțelegere dură, atitudine față de clientul ei. De asemenea, doresc să îi mulțumesc Dr. Jalilov ZM și le doresc tuturor sănătății și fericirii. Vă mulțumesc încă o dată tuturor.

Doctorii din această clinică, cel puțin, care a fost ieri - croaki și oameni nepoliticoși, vorbesc ca și cum ai venit acasă și ți-ai rupt dinții de la alte lucruri importante. Concluzie: Nu recomand să mergem la această clinică, chiar dacă lucrarea se face bine, după o astfel de recepție rămâne un reziduu neplăcut.

Îmi place clinica Extragent. Am suferit mult timp cu un dinte, în departamentul nostru de ambulatoriu doar brațele mele au fost crescute, nervul a fost înlăturat, deci nu poate face rău și asta-i tot. Dar el a fost bolnav! În plus, el a început să se destrame. Cineva a sfătuit să contacteze această clinică. Atunci au aflat că a fost o bucată de nervi lăsată acolo și mi-a împiedicat să trăiesc. Totul a fost remodelat, nervul a fost înlăturat, acum nu durează.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: