59 Feedback despre clubul iubitorilor de carte din Minsk, g, 7-g

Nu înțeleg de ce atât de multe comentarii negative despre club, eu sunt in club aproape de ziua în care a deschis - în toți acești ani au fost lustruit rugozitate tehnice în site-ul, acesta a fost modificat pentru noi, membrii clubului, a devenit chiar mai convenabil! Infoline-ul este întotdeauna corect și receptiv - va arăta și va spune toate nuanțele. Cataloage foarte convenabile ale clubului - clare și lizibile. Relativ recent, clubul a început să vândă diverse produse - mi-a plăcut cu adevărat această inovație familiei noastre. Și, în general, suntem foarte. Data viitoare ›







Am fost în club mai mult de 3 ani. Un bonus excelent este apariția livrării prin curier. Acum puteți obține cărți fără să părăsiți acasă! Un catalog plăcut și convenabil, primit trimestrial. Sunt mulțumit de club. Vă recomandăm!

Sunt membru al clubului timp de 2 ani. Vreau să-mi exprim recunoștința față de toți angajații. Mulțumiri speciale pentru deschiderea magazinului și o astfel de locație convenabilă. Personalul a fost ridicat excelent, fetele sunt foarte simpatice, nu doriți să le părăsiți. Întotdeauna spuneți despre toate reducerile și noutățile, vă va ajuta să determinați alegerea cărților.

M-am alaturat clubului anul trecut. Îmi place, deja de două ori am fost trimis un catalog, am comandat cărți pentru mine, soțul meu și copilul. Recent am primit un nou catalog - o mulțime de literatură bună. Mă tem că îmi voi cheltui toți banii cu portofelul meu. Prețurile pentru multe cărți sunt mult mai ieftine decât în ​​magazine. Cu toate acestea, pentru livrarea prin poștă este necesar să plătiți suplimentar, dar dacă comandați mai multe cărți, de asemenea cu reduceri, livrarea este ieftină. Deci, asta îmi place.

Ediții excelente de literatură modernă și clasică, de calitate, de ceea ce este necesar - Am făcut comenzi de multe ori, foarte mulțumit. Părinții comandă cărți ca un cadou - directoare privind sănătatea, grădinăritul. Soția mea cumpără cărți pentru copii. Este plăcut că serviciul de asistență este bine ajustat, dacă există întrebări întotdeauna, este posibil să scrieți prin e-mail sau în contact, răspunsul vine repede. Locuim în centrul cartierului, deci comenzi prin poștă - totul! Multumesc Rezervați Club!

M-am alăturat clubului acum 3 luni. Calitatea cărților este o lucrare bună, bună! Da, cărțile sunt trimise cu întârziere, dar mi-au sunat și mi-au cerut scuze că am întârziat! Prețul este, de asemenea, destul de acceptabil. Un mare plus al acestui club, nu este necesar să se meargă pe librăriile în căutarea cărților necesare, și puteți vedea întregul lor catalog de acasă pentru mine mai mult decât confortabil, t. Pentru a. Am un copil. În general, sunt foarte fericit că sunt membru al clubului și sper că și în viitor nu voi fi dezamăgit!

Numărul clubului meu este 585414. Am părăsit clubul de cărți, nu mai comand nimic! Nu-mi trimiteți cataloage și cărți recomandate de club și nu sunați! Nu primesc nimic și nu plătesc. Mulțumesc!

În mod constant acest club își trimite cataloagele, sunt deja hrăniți, li se cere să cumpere cărți de la ei. Atunci când spui că trebuie, am decis să te trimită pe tine însuți. Ce nonsens. Biroul este foarte îndoielnic, oamenii fac pur și simplu bani. Ei spun că, pentru a părăsi clubul, trebuie să comande alte 6 cărți. Divorțul este complet și spălarea creierului. Niciodată nu se alătură, sfatul meu pentru tine!

Voi descrie ultima achiziție în clubul de carte: ABC a ordonat copil Jukov, în catalog, costa 108 de mii de ruble (la librărie din oraș este o carte în valoare de 101 000), SMS-a venit ca ordinul a fost expediat pentru o sumă de 138 000 de ruble. M-am gândit mult timp și am așteptat, de ce un astfel de preț, la oficiul poștal am plătit 10 mii suplimentari pentru o comandă poștală. Drept urmare, cartea a fost cumpărată pentru 148 mii de ruble bieloruse. Eu încă nu pot înțelege și numără: 108 mii cărți, 8 mii servicii de grupare, 10 mii poștale. Data viitoare ›

Clubul are 2 ani. Dar ultimul premis este ceva imposibil. Am comandat o carte în valoare de 54.600 de ruble. Parcela a venit în costul de 101 600 de ruble. + 11 000 poștale. Rezultatul: cartea costă de 2 ori mai scumpă. E doar scandalos. Am plecat din club. Nu recomand ca nimeni să se alăture acestui club dubios. Acum poți cumpăra toate cărțile din librării, mulțumesc lui Dumnezeu, nu un deficit.







Cărțile vin la un preț pe care cărțile se dovedesc a fi "aur". Vrei să spui că costul călătoriei pentru două cărți despre Belarus în valoare de 130.000 este de 60.000? Divorț total.

Am subscris la o serie de cărți. Prima premisă a venit în mod normal, al doilea a fost deja 160.000, costul fiind de 138.000, acum a venit a treia premisă și vrea pentru ea 191.000. Nu o voi lua, au plecat.

Numărul clubului meu este 542884. Astăzi plătesc pentru ultimele 2 volume de abonament, nu voi mai ordona nimic! Nu-mi trimiteți cataloage și cărți recomandate de club. Nu primesc nimic și nu plătesc. Mulțumesc.

În anul clubului, ei trimit totul la timp, dar în catalog, cartea costă 59.100 de bel. freca. atunci când o primiți, veți plăti 127 450 bel. freca. Și cum poți să-i spui?

Asteptam cele mai bune. Cărțile sunt scumpe și, dacă luați în considerare expedierea, puteți să o cumpărați la un magazin pentru acest preț. Vreau să părăsesc clubul.

Comanda pentru 48.000 de ruble, și a plătit 91.000 de ruble. Este mai ieftin să cumpărați un magazin sau să comandați un individ. Am vrut să mă fac un cadou pentru Anul Nou - vei râde un cadou. Schemele sunt neclară și prețul este ireal. Este păcat. În clubul al doilea an, dar, aparent, după răscumpărarea colecției, voi pleca.

Mai mult de un an în urmă comandat 3 cărți, după ce a cumpărat pe preț, și cer de înaltă promisiuni de calitate și varietate de cărți, când a ajuns la următorul director, prețurile au crescut uneori, dar gama, pentru un motiv sau altul, a devenit dezgustător! Asta a rupt capul meu de fiecare dată când o carte comanda pentru că trebuie să comandați, altfel obțineți o "carte recomandată" și aceasta este o poveste de tabloid cu o calitate discutabilă. Apropo, puteți comanda doar cărți pentru copii (și că nu este tot!), Deoarece calitatea de publicații. Data viitoare ›

Am regretat că, în general, am contactat acest club. Apropo, a trecut oa doua lună, așteptând ordinea. În același timp, ei nu se grăbesc să-l expulzeze! În general, lăsați cărțile lor să se dea singure.

De multe ori regret că m-am alăturat acestui club. Doar o răpire! Am comandat o carte pentru 65.000 ca rezultat al parcelei cu această carte stîngă plătită 103000. Transport foarte scump! Completați ripoff-ul! Este mai bine să mergeți la librărie și să cumpărați o carte normală acolo!

A ordonat o serie de cărți pentru copil, Magic Box, a trimis, Mituri, secrete, ghicitori. Am sunat să întreb cum, vă rog să lăsați această serie și să adăugați pe cea pe care o doream, în consecință refuz. Mi se oferă să fac o mulțime de activități pentru a obține acele cărți pe care le-am vrut și toate pe cheltuiala mea. Adică au făcut o greșeală și eu plătesc.

Când îți dai seama că este vorba despre un divorț pentru bunicile, vei trimite în continuare aceste cărți de o calitate teribilă la un preț astronomic! În magazin, aceste cărți sunt de aproximativ 2,5 ori mai ieftine. Și feedback-ul pozitiv despre acest club a fost scris de angajații acestui club, îți dau o garanție!

M-am alaturat clubului anul trecut. Îmi place, deja de două ori am fost trimis un catalog, am comandat cărți pentru mine, soțul meu și copilul. Recent am primit un nou catalog - o mulțime de literatură bună. Mă tem că îmi voi cheltui toți banii cu portofelul meu. Prețurile pentru multe cărți sunt mult mai ieftine decât în ​​magazine. Cu toate acestea, pentru livrarea prin poștă este necesar să plătiți suplimentar, dar dacă comandați mai multe cărți, de asemenea cu reduceri, livrarea este ieftină. Deci, asta îmi place.

Ediții excelente de literatură modernă și clasică, de calitate, de ceea ce este necesar - Am făcut comenzi de multe ori, foarte mulțumit. Părinții comandă cărți ca un cadou - directoare privind sănătatea, grădinăritul. Soția mea cumpără cărți pentru copii. Este plăcut că serviciul de asistență este bine ajustat, dacă există întrebări întotdeauna, este posibil să scrieți prin e-mail sau în contact, răspunsul vine repede. Locuim în centrul cartierului, deci comenzi prin poștă - totul! Multumesc Rezervați Club!

M-am alăturat clubului acum 3 luni. Calitatea cărților este o lucrare bună, bună! Da, cărțile sunt trimise cu întârziere, dar mi-au sunat și mi-au cerut scuze că am întârziat! Prețul este, de asemenea, destul de acceptabil. Un mare plus al acestui club, nu este necesar să se meargă pe librăriile în căutarea cărților necesare, și puteți vedea întregul lor catalog de acasă pentru mine mai mult decât confortabil, t. Pentru a. Am un copil. În general, eu sunt foarte fericit că eu sunt un membru al clubului, și sper că, în viitor, de asemenea, nu vor fi dezamăgiți!

Întrebări pentru organizație

Numărul clubului meu este 594759. Azi am părăsit clubul de cărți, nu voi mai ordona nimic! Nu-mi trimiteți cataloage și cărți recomandate de club. Nu primesc nimic și nu plătesc. Mulțumesc. Tel. 375291123095.

Nu pot plasa o comandă deoarece aveți un virus pe site, rezolvați problema, vă rog.

Nu mai vreau să fiu în clubul de carte. Vă rog să mă anulați. Mulțumesc.

Tocmai m-am inregistrat, dar mi-am schimbat mintea, pot sa ies imediat sau nu? În așteptarea unui răspuns! Mulțumită în avans.

Am primit o notificare prin poștă pentru a primi un pachet de la clubul de carte, deși nu am dat comanda și nu am primit parcela. Acum 2 ani am fost inregistrat ca membru al clubului, dar după ce mi-a trimis nu a făcut cărțile pe care le-am comandat, am încetat să mai folosească serviciile clubului, iar de data aceasta la primirea acestei notificări pus la îndoială onestitatea și integritatea clubului. Vă rog să răspundeți, ce fel de pachet este acesta?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: