404 - Pagina nu a fost găsită

404 - Pagina nu a fost găsită

Aproape un an în urmă m-am întors la Kazan din călătoria mea fără sfârșit. Am lucrat ca un ghid în străinătate, mi-a plăcut foarte mult această muncă, dar patria mea și familia au devenit foarte scurte. Prin urmare, am luat o hotărâre fermă de a reveni. Dar știam că voi fi retras, așa că am venit cu un plan viclean - la sosire acasă pentru a găsi un lucru favorit - atât de iubit că nu aș putea trăi fără el. Astfel, datorită profesorului meu creativ Lilia Eduardovna, am venit la Palatul de Cultura Leningrad la teatrul-studio "New Stage" (numele teatrului nostru) pentru o întâlnire cu regizoarea Natalia Sergeevna Upolovnikova. Îmi amintesc că a așteptat mult timp, a uitat că trebuie să vină cineva. Dar am avut o dorință atât de puternică încât să pot aștepta o eternitate și am așteptat! Nu cred că Natalia Sergeyevna a fost fericită atunci, dar încă mi-a spus că am fost la prima clasă. A fost o coregrafie - deja cunoscută de mine, așa că m-am simțit bine, am încercat cel mai bine, treptat toată lumea sa familiarizat cu mine. După coregrafie, toată lumea a început să se pregătească pentru "Halloween" - concertul și o sărbătoare într-o singură persoană pentru studenții care au terminat cursul de actorie. Am fost trimis acasă, dar nu m-am dus, dar am rămas să ajut să fac decorațiuni pentru vacanță și chiar am fugit acasă pentru dovleci, doar pentru a fi de folos! Apoi sora și nepoata mea au mers la St. Petersburg pentru sărbătorile școlare, mi-au lipsit câteva clase și când s-au întors cele mai interesante. Următoarea lecție în care am fost implicată a fost discursul de scenă. Oleg Alekseevich și Natalia Sergeevna au dat misiuni și au ascultat. De când eram nou, mi se părea. să mă asculte, să vorbesc îngrozitor și, în general, să încerc să fac sunetele mai silențioase, începusem deja să mă supăr, mi se părea că eu eram cel mai rău.













acum o zi 10 64

404 - Pagina nu a fost găsită

Webgarm.com este un vizualizator Web Instagram. Toate siglele Instagram ™ și mărcile comerciale sunt afișate pe acest produs. Webgarm.com utilizează API-ul Instagram, dar nu este acceptat sau certificat de Instagram.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: