33 Recenzii, pisici ivan fotograf, moscow

Ivan, vă mulțumesc pentru munca dvs. profesională și fotografii de înaltă calitate! Nu există un photoshop inutil, totul arată foarte natural. Acestea sunt fotografiile pe care le-am dorit, vii și naturaliste. Știu că ați filmat deja două perechi la recomandarea noastră) Vă vom recomanda mai departe prietenilor noștri.







Vrem să-i mulțumim lui Ivan pentru munca sa excelentă. Am ales fotograful pentru o lungă perioadă de timp, iar acum înțelegem că nu am oprit în niciun fel opțiunea noastră. În ciuda faptului că nu a funcționat mult timp pentru a fi fotografiat (a fost foarte rece), Ivan a reușit să facă o mulțime de fotografii și nu veți spune că am mers timp de 15 minute. Ivan a îndreptat imediat în ceea ce privește aspectele care păreau mai bine, în cazul în care mai bine să se ridice, astfel încât să existe un fundal frumos. Ca rezultat, am fost foarte mulțumiți!

Fotografiile s-au dovedit exact așa cum am vrut. Bright, viu, undeva amuzant, undeva romantic. Ivan este o persoană foarte pozitivă și un maestru al meseriei sale. Filmările au zburat cu o singură respirație, chiar am crezut că i-am dat prea puțin timp, în ciuda faptului că am fost fotografiată timp de două ore. Ivan, vă mulțumesc pentru o amintire atât de frumoasă a zilei!

Am vrut mult de la nuntă: să fim de neuitat, dar confortabil, sincer și nu patetic. Și acest lucru depindea în totalitate de oamenii implicați în organizarea sa. Unul dintre cei mai importanți, desigur, a fost fotograful. Suntem foarte bucuroși că intuiția noastră nu ne-a eșuat când ne-am hotărât pe Ivan. O persoană excelentă, profesionistă, plăcută și inteligentă care a reușit să fie peste tot, dar să nu intervină. Ivan, vă mulțumesc foarte mult pentru munca dvs. minunată făcută profesional.

Ivan! Ești un profesionist adevărat! Suntem foarte bucuroși că în această zi solemnă, voi ați lucrat cu noi! Fotografiile sunt îngrozitoare. Este ceva de râs și de atingere, romantic. Este o plăcere să lucrăm cu dvs.! Suntem siguri că mai mult de o dată ne întoarcem la tine, de exemplu, despre fotografie aniversare de nunta trage)))))))))))))) Vă mulțumesc foarte mult, și succes în activitatea de creație!

Ivan, vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră, și în termeni atât de scurți. Fotografii excelente, ne-a placut oochen, aș dori să te ia cu el în luna de miere în străinătate pentru a captura și în cazul în care cele mai importante)) Vă mulțumesc cu toată inima mea. Cu tine a fost plăcut să petrecem această zi cea mai importantă din viața noastră! Multumesc din nou)))







Ne-a plăcut foarte mult lucrarea lui Ivan. Fotografiile s-au dovedit a fi foarte luminoase și emoționale. Nu există o scurtă durată de succes, toate cele 700 de fotografii pot fi imprimate în condiții de siguranță. La nuntă, Ivan a lucrat cu toată dedicarea, ne-a spus cum să ne ridicăm, așa că arăta mai bine. În același timp, când eram obosiți, nu insistam să continuăm filmările, dar ne-a dat timp să ne relaxăm cu prietenii. A fost o surpriză plăcută că am primit fotografii cu 2 săptămâni înainte de data promisă.

Ivan, imaginile sunt uimitoare. Acum, am înțeles că a ales cu bună știință această rochie, și cel mai important al fotografului!))) Vreau să vă mulțumesc foarte mult pentru abordarea profesionala, pentru consiliere cu privire la organizarea de plimbări și o comunicare plăcută și ușoară pe tot parcursul zilei! Cu tine a fost distractiv))) Nu au avut timp sa-si dea poze, ca toti prietenii plini de intrebari unde au cumparat rochia si care au filmat) Deci, asteapta apelurile, va vom recomanda pe toti!

Ne-am uitat la poze, sunt frumoase. De parcă dintr-o revistă scumpa lucioasă! A prins toate momentele emoționante. Am avut un număr de oaspeți, dar fiecare (!) A fost fotografiat de mai multe ori. Din restaurant, atâtea poze amuzante pe care tocmai le-am așezat când au fost văzute)))) Ivan, vă mulțumesc pentru amintirile minunate! Suntem foarte bucuroși că v-am ales pe voi!

A trecut un an de la nunta noastră, dar când ne uităm la fotografii, sentimentul e că totul a fost ieri. Ivan a reușit să transmită în fotografiile noastre sentimentele, starea de spirit, experiențele atât de profunde încât chiar și cei dragi ai noștri au spus că este imposibil să ne prezentăm mai sincer! Ivan, mulțumesc că ne-ai dat povestea asta! Vă vom recomanda tuturor prietenilor noștri!

Ivan, mulțumesc foarte mult pentru munca ta! Am ales un fotograf pentru o lungă perioadă de timp și suntem foarte bucuroși că v-am ales pe voi. Ești un profesionist adevărat și poți să vezi imediat cât de mult îți dai dragoste pentru cauza ta. Vă mulțumim pentru fotografii vii și non-standard! Lucrul cu voi ne-a dat mare plăcere!

Multe mulțumiri lui Ivan pentru fotografiile de calitate și profesionale. Stilul unic, gustul delicat, abordarea diligentă a sufletului, frânghiile nestandardizate - aceasta este ceea ce este inerent în lucrările lui Ivan. Fiecare cadru este realizat la un nivel înalt și transmite o bucurie și o memorie extraordinară a acestui film strălucitor! Soția mea și cu mine nu regret pentru o secundă că l-au invitat pe Ivan să-și captureze nunta noastră! Cu sinceritate voi sfătui pe toți prietenii și cunoștințele mele!

Ivan, vă mulțumesc foarte mult pentru fotografiile magnifice de la nunta noastră (28 august 12 Anton și Anya)
Imagini ireale care au provocat o mulțime de suspinuri invidioase și ahs entuziast :) Iată câteva dintre ele:

1. CREȘTE BEAUTUL.
ANNA Ești mare.
Pentru fotograful dvs. creditul este cu siguranță bun.
Asemenea imagini radiază pozitiv și frumusețe!

2. Oh, ceea ce vă exprimați din ochi se dovedește. )))
În general, fotograful - bine făcut pentru tine. Imagini grozave

3. Am văzut poze de mai multe ori. Calitatea fotografiilor la înălțime este simplă.

P.S. A spune că ești un fotograf minunat înseamnă să nu spui nimic!

Ivan, vă mulțumesc foarte mult pentru fotografiile grozave! Mai ales că am fost mulțumiți de faptul că totul sa dovedit atât de viu și natural. Nu a existat o producție tensionată. Am fost îngrijorat de faptul că a primit un mic cadru cu o plimbare, pentru că, din păcate, ea a avut foarte puțin timp, dar au fost plăcut surprinși) și nu ne deranjează că atât de mult timp pentru a face fotografii) Suntem foarte încântați că ați ales!

Fotograful nunta Ivan Kotov (Moscow): portofoliu fotografii, preturi, revizie

1.086.879 de persoane au vizitat Bitter! pentru ultima lună.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: