232 Apel pentru informații despre maternitate la Lyubertsy g, Peace Street, 6

Am nascut in aceasta casa de maternitate 19.04, ma adus la ambulanta in jur de 12 ani, a inceput sa recupereze usor apa. La etajul 3, Armen Ivanovich privi și privi. A trimis proceduri înainte de sortare, am venit deja în cameră, luptele nu sunt prezente, pune un picurător și o injecție în preot (foarte "bolichy") și în 3 minute de luptă, adică la ora 15:00 a început. I-am întrebat moașa: Cât de mult pentru mine? Ea: un minim de ore 10. Timpul 17:20 este foarte dureros. A venit un doctor, un bărbat, un bărbat cu părul foarte bun, din păcate, nu-mi amintesc numele. El spune: Voi veni. Data viitoare ›







Îmi recomand foarte mult Fairuza Rashitovna, ca profesionist în domeniul ei, un doctor stricte dar delicat pentru livrare! De două ori cu ajutorul ei am devenit mamă! Pentru a da nastere la Fairoza Rashitovna calm si usor, sentimentul ca sunteti in mainile unei protectii profesioniste si fiabile, ramane doar sa respirati in mod corespunzator si sa asteptati ca bebelusul sa apara!

Vreau să împărtășesc impresiile mele despre spital. În general, sunt foarte mulțumit! În primul rând se află într-o patologie, medicul curant fiind Seryogin AV Ea este un doctor de la Dumnezeu! Mulțumim foarte mult pentru toate sfaturile, pentru tratamentul prescris, în orice moment ai putea să te duci la ea, să spui întotdeauna totul, să-ți spui și să te calmezi. E ca și cum aș fi fost propria sa persoană nativă. Și în timpul sarcinii, chiar vreau să mă simt călduros. La foarte separarea: totul este curat, curat, umed in fiecare dimineata si pe tot parcursul zilei. Cu epidemia de gripă. Data viitoare ›

Cel de-al doilea fiu dau naștere în casa de maternitate din Luberetsk (cezariană). Am fost în departamentul de observare (frigul a fost) totul este bine. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca, grija, bunătatea și profesionalismul dumneavoastră. Pentru toți, pentru toți și pentru medici, și pentru asistente medicale. Mulțumiri speciale medicului Anna Bronislavovna.

Bună ziua, nu voi avea mult de declama, voi spune un singur lucru, nu dau naștere la Yakunin PI poate cezariană el este capabil să facă, dar nu pot înțelege lucrurile de bază, și a nașterii naturale pentru a lua prea, nu se poate, nu sfătui pe nimeni să-l. P.S. I-am dat naștere la contractul privind brigada taxei a fost întocmit un contract, dar pe aceleași nevoi speciale de a alege medicul și a ales pe capul lui Yakunin, un acord a fost despre el plătitor personal în buzunar, dar după cele naștere infernala, soțul nu la plătit nimic, dar el a vrut. Data viitoare ›

Într-adevăr tot timpul din zi, vreau să împărtășesc o revizuire despre activitatea personalului din departamentul de ginecologie nu-i plăcea deloc, mințind despre îndepărtarea polipului. Neprofesionalismul asistentelor medicale, nu poate lua sânge din venele, medicii nu vor afla despre bunăstarea pacientului, nu există întâlniri. Toate pe otvjazhis, cu ultrasunete repetate după o chiuretaj nu fac sau face absolut. Nu au într-adevăr nici o dorință de a lucra pentru un salariu, ce se va întâmpla în continuare, de ce lucrează acești medici, care nu doresc să-i ajute pe pacient?

Un spital teribil nu este un popor ci un monstru

A dat naștere la sfârșitul lunii mai, în Lyubertsy, a luat doctorul jos Yakunin (cercei). Foarte Am jurat că a venit prea devreme, adică. Pentru a. 38 de săptămâni, în timp ce am fost deja începând de 42 de săptămâni. Când m-am decis să renunțe și a cerut obmenkah meu, el a cedat și se uită la scaun și a trimis să le suporte în sus. Pare să fi fost al treilea etaj, a luat Tedeyeva doctor (groaznic mitocănesc), a început să blesteme, am venit în după-amiaza, prea târziu (bine, vă aranja cu un coleg Yakunin, mai devreme sau mai târziu, toate la fel). Că nu au ecografie ulterioară. Data viitoare ›

Atitudine indiferentă neprofesională. Ați dat naștere în acest spital de maternitate. Ei au ales în funcție de recenzii. Așa că am decis să plecăm de la a noastră. Rodd nu-i plăcea vestigii Uniunii Sovietice. Atitudinea burgului, doctorul, a făcut tot ce ar da naștere la schimbarea ei pentru dezvoltarea ei. Dar au existat unele asistente medicale care le-au dat sfaturi bune, bineînțeles, recunoscători. Nu sfătuiesc opinia generală, este mai bine să te hotter și să găsești ceva mai decent.

A născut gratuit un al doilea copil în spitalul de maternitate din Lyubertsy. Nașterea a fost acceptată de Vyacheslav Klemin, când au început încercările, mi-a început să mă sufoce cu niște cârpe! Mi-a aruncat-o pe față și mi-a îngrădit corpul! Abia am rămas în viață! Nu sa folosit anestezie. Moașa a certat și a chemat numele. După naștere a lăsat unul în camera de naștere timp de 5 ore pentru apelurile mele, nimeni nu a apărut, doar a spus că nu au fost locuri în salon, deși în realitate, podeaua podelei era liberă. Puterea nu se potrivește cu meniul imprimat. Nu naște în Lyubertsy!

Acestea sunt tratate prost atunci când nu există un contract. Ei mă tratează foarte prost când dau naștere fără bani. Ne-au adus la ambulanță. Doctorii trec. Ei văd că este rău. Nu fiți atenți, nu vă întrebați cum vă aflați. Horrorul se întâmplă, ce vei face dacă nu ai bani să-ți dai.

Îmi povestesc povestea mea în această maternitate. Sunt în acest spital au întrerupere din motive medicale, în ziua de întrerupere a medicului nostru în episcopie nu a venit atunci când nu mai am puterea de a îndura durerea îngrozitoare, m-am dus la un doctor, ea mi-a trimis la o examinare, în cazul în care am fost de așteptare pentru ei timp suficient că eu însumi trebuia să-l prind pe copil. Apoi, am fost curățată, așa că acum m-am culcat în spital la locul meu de reședință, pentru că la descărcare medicul nu a privit și pentru asta am plătit bani.







Neglijarea obstetricianilor în spitalul de maternitate al Spitalului Municipal din Lyubertsy

Mă bucur că nu am dat naștere acolo! Vroiam să dau naștere sub contract în acest spital de maternitate, care urma să fie observat la Pronchikhina Tyany Nikolaevna (abreviat în continuare ca TN). De fapt, s-au întâmplat următoarele: în săptămâna 9! PENTRU A DOUA SĂPTĂMÂNĂ! TN mi-a găsit TVP mai mult decât normal. Notă importantă: TVP - grosimea spațiului gulerului. Determinarea TBP trebuie efectuată la vârsta gestațională de la 11 până la 13 săptămâni plus 6 zile. Mai devreme de 11 săptămâni este dificil de realizat din punct de vedere tehnic, deoarece fructul este prea mic și după 14 săptămâni de exces de lichid. Data viitoare ›

Am ajuns noaptea, m-am dus la apă. Contractul a fost încheiat cu brigada de serviciu. Ei au făcut o cezariană planificată, și-au dat fiul papei. Seara am fost transferat de la unitatea de terapie intensivă la secție și a început un coșmar: sângele a început să curgă activ din SWE. Soțul a chemat doctorii, la început au vrut să coasă DIRECT în PALAT și fără NARKAZA - și cine crezi - Pavel Iliich. Dar soțul ei la amenințat cu mari necazuri. Apoi, cu aerul unei favoare uriașe, am fost injectat cu o cocs de gheață și am cusut-o. Sângele continua să se varsă. Atunci soțul, promițător. Data viitoare ›

Bună ziua, nu voi avea mult de declama, voi spune un singur lucru, nu dau naștere la Yakunin PI poate cezariană el este capabil să facă, dar nu pot înțelege lucrurile de bază, și a nașterii naturale pentru a lua prea, nu se poate, nu sfătui pe nimeni să-l. P.S. I-am dat naștere la contractul privind brigada taxei a fost întocmit un contract, dar pe aceleași nevoi speciale de a alege medicul și a ales pe capul lui Yakunin, un acord a fost despre el plătitor personal în buzunar, dar după cele naștere infernala, soțul nu la plătit nimic, dar el a vrut. Data viitoare ›

Am nascut in aceasta casa de maternitate 19.04, ma adus la ambulanta in jur de 12 ani, a inceput sa recupereze usor apa. La etajul 3, Armen Ivanovich privi și privi. A trimis proceduri înainte de sortare, am venit deja în cameră, luptele nu sunt prezente, pune un picurător și o injecție în preot (foarte "bolichy") și în 3 minute de luptă, adică la ora 15:00 a început. I-am întrebat moașa: Cât de mult pentru mine? Ea: un minim de ore 10. Timpul 17:20 este foarte dureros. A venit un doctor, un bărbat, un bărbat cu părul foarte bun, din păcate, nu-mi amintesc numele. El spune: Voi veni. Data viitoare ›

Îmi recomand foarte mult Fairuza Rashitovna, ca profesionist în domeniul ei, un doctor stricte dar delicat pentru livrare! De două ori cu ajutorul ei am devenit mamă! Pentru a da nastere la Fairoza Rashitovna calm si usor, sentimentul ca sunteti in mainile unei protectii profesioniste si fiabile, ramane doar sa respirati in mod corespunzator si sa asteptati ca bebelusul sa apara!

Într-adevăr tot timpul din zi, vreau să împărtășesc o revizuire despre activitatea personalului din departamentul de ginecologie nu-i plăcea deloc, mințind despre îndepărtarea polipului. Neprofesionalismul asistentelor medicale, nu poate lua sânge din venele, medicii nu vor afla despre bunăstarea pacientului, nu există întâlniri. Toate pe otvjazhis, cu ultrasunete repetate după o chiuretaj nu fac sau face absolut. Nu au într-adevăr nici o dorință de a lucra pentru un salariu, ce se va întâmpla în continuare, de ce lucrează acești medici, care nu doresc să-i ajute pe pacient?

Un spital teribil nu este un popor ci un monstru

Am născut la sfârșitul lunii mai la Lyubertsy, doctorul din partea de jos a lui Yakunin (în cercei) ma luat. El a blestemat foarte mult că a venit prea devreme, de când termenul era de 38 de săptămâni, în timp ce aveam deja începutul a 42 de săptămâni. Când m-am hotărât să renunț și mi-am cerut schimbul, mi-a înmuiat, sa uitat la scaun și m-a trimis să mă nasc sus. Se pare că era un etaj 3, doctorul lui Tedeev (un hamster groaznic), a început să certă că am venit după cină și prea târziu (bine, vei fi de acord cu colegul Yakunin, mai devreme sau mai târziu). Că nu au ecografie ulterioară. Data viitoare ›

Atitudine indiferentă neprofesională. Ați dat naștere în acest spital de maternitate. Ei au ales în funcție de recenzii. Așa că am decis să plecăm de la a noastră. Rodd nu-i plăcea vestigii Uniunii Sovietice. Atitudinea burgului, doctorul, a făcut tot ce ar da naștere la schimbarea ei pentru dezvoltarea ei. Dar au existat unele asistente care le-au dat sfaturi bune, bineînțeles, recunoscători. Nu sfătuiesc opinia generală, este mai bine să te hotter și să găsești ceva mai decent.

Vreau să împărtășesc impresiile mele despre spital. În general, sunt foarte mulțumit! În primul rând se află într-o patologie, medicul curant fiind Seryogin AV Ea este un doctor de la Dumnezeu! Mulțumim foarte mult pentru toate sfaturile, pentru tratamentul prescris, în orice moment ai putea să te duci la ea, să spui întotdeauna totul, să-ți spui și să te calmezi. E ca și cum aș fi fost propria sa persoană nativă. Și în timpul sarcinii, chiar vreau să mă simt călduros. La foarte separarea: totul este curat, curat, umed in fiecare dimineata si pe tot parcursul zilei. Cu epidemia de gripă. Data viitoare ›

A născut gratuit un al doilea copil în spitalul de maternitate din Lyubertsy. Nașterea a fost acceptată de Vyacheslav Klemin, când au început încercările, mi-a început să mă sufoce cu niște cârpe! Mi-a aruncat-o pe față și mi-a îngrădit corpul! Abia am rămas în viață! Nu sa folosit anestezie. Moașa a certat și a chemat numele. După naștere a lăsat unul în camera de naștere timp de 5 ore pentru apelurile mele, nimeni nu a apărut, doar a spus că nu au fost locuri în salon, deși în realitate, podeaua podelei era liberă. Puterea nu se potrivește cu meniul imprimat. Nu naște în Lyubertsy!

Acestea sunt tratate prost atunci când nu există un contract. Ei mă tratează foarte prost când dau naștere fără bani. Ne-au adus la ambulanță. Doctorii trec. Ei văd că este rău. Nu fiți atenți, nu vă întrebați cum vă aflați. Horrorul se întâmplă, ce vei face dacă nu ai bani să-ți dai.

Cel de-al doilea fiu dau naștere în casa de maternitate din Luberetsk (cezariană). Am fost în departamentul de observare (frigul a fost) totul este bine. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca, grija, bunătatea și profesionalismul dumneavoastră. Pentru toți, pentru toți și pentru medici, și pentru asistente medicale. Mulțumiri speciale medicului Anna Bronislavovna.

Spune-mi, vă rog, am fost înregistrată anterior la Ramenskoye, am vândut apartamentul și sunt înregistrat într-un alt oraș (în Rusia) și locuiesc în Ramenskoye, în contul de la LC, de asemenea, în Ramenskoye! Certificatul generic este! Aș vrea să dau naștere în spitalul de maternitate din Lyubertsy, cum pot face asta? Termen 34 de săptămâni!

Bună ziua, spune-mi numele de doctor, știu numele - Armen Ivanovici, dar nu există un nume de familie. Am auzit multe despre el și numai lucruri bune despre nașteri plătite și gratuite. Și dacă semnezi un contract de naștere, poți specifica un doctor (Armen Ivanovich) sau poți naște, chiar dacă sunt pe contracte, va fi o schimbare la datorie? Mulțumesc. Marina ([email protected]).

Alo În spitalul dvs. de maternitate intenționez să nasc un al doilea copil, deoarece au rămas doar impresii pozitive (separarea plătită). Sarcina este complicată de astfel de diagnostice ca prolapsul valvei mitrale și o fereastră ovală deschisă. Indicație pentru naștere: o operație cezariană. Este posibil să efectuați această operație în prezența unor astfel de diagnostice (pe bază de plată)? Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: