10 Motive pentru care baletul ar trebui interzis

10 Motive pentru care baletul ar trebui interzis

Bătăile sunt peste tot pe stradă, înlocuiesc pantofii. adidași și pantofi. Este timpul să vă schimbați preferințele și să renunțați la balet din mai multe motive.







  • Pentru că au toate. Încearcă să fii puțin diferit de ceilalți.
  • Pentru că sunt picioare foarte transpirați și un miros neplăcut rămâne. Cred că nu vei nega că ții pantofi de balet în recipiente în grădină.
  • Pentru că sunt făcute pentru cei mai leneși, cu excepția poate doar șosete.

10 Motive pentru care baletul ar trebui interzis

  • Pentru că nu ești balerina. E ca niște cizme de vânătoare. când nu te duci la pescuit. Nici un interes.
  • Pentru că arăți ca Minnie cu baletul pe picioare.
  • Deoarece apartamentele de balet nu au un aspect prezentabil. O ciorap mică și mare, o talpă absolută, doar groază.
  • Pentru că picioarele lor se udă. Scopul pantofilor este protecția minimă, iar pantofii de balet sunt inutili în acest caz. Apa din ele cade pe ambele laturi, chiar de jos.

10 Motive pentru care baletul ar trebui interzis

  • Pentru că nu stau bine și riscați să le pierdeți. Prin urmare, este mai bine să uităm de ele.
  • Pentru că nu dau un loc fanteziilor și nu par a fi demne.
  • Pentru că aveți deja cizme ugg, Crocs și cizme.






Da, pantofii mei preferați 8 37 37 0

Și nici măcar nu am nevoie de motive, nu pot rezista acestui pantof și nici nu m-am gândit să-l cumpăr. În primul rând, aspectul este un papuci fără formă, în al doilea rând, talpa este destul de plat, nici măcar nu știu cum puteți merge pe stradă, piciorul este foarte obosit, am nevoie de cel puțin un toc mic sau o platformă. Și, desigur, încălțămintele închise în timpul verii sunt inacceptabile pentru mine.

Irina, Sasha, am fost surprinsă. Am fost sigur, citea scrisul, că totul va rezista, vorbește "pentru" apartamente de balet. Personal, îi ador, am o mare varietate de ei, și prietenii și cunoștințele mele de asemenea. Sunt foarte confortabili, drăguți, indiferent ce spun ei. Cealaltă parte a monedei: acestea sunt dăunătoare picioarelor, de multe ori nu le poți purta, trebuie să te alterneze cu pantofi pe tocuri.

Yana, te contrazice. Spui că pantofii de balet sunt dăunători picioarelor, dar în același timp, ei intervin. În mod personal, nu pot rezista acest pantof. Se pare că picioarele poartă pantofi de lei sau galoși, dar nu pantofi frumoși feminin. Ei sunt bine purtați în sat, atunci când vă săturați în grădină, bine, maxim pe natura. Dar în oraș nu te duci la lucru sau ieși la plimbare. Rușine!

10 Motive pentru care baletul ar trebui interzis

Yana, de ce esti atat de surprins, foarte multi dintre prietenii mei au aceeasi parere. Nu știu cine a inventat acest pantof și l-a lansat în "masă", dar în mod evident nu merită monumentul. Dacă vrei vreodată să te simți ca un tânăr fată, este fără îndoială a ta. Și vreau să mă simt feminin și elegant. Din păcate, este imposibil să faci asta cu balet, mai ales dacă piciorul este mare.

Este posibil, atunci când fată armonios și blând, și la ea nu mai puțin de 60 de ani. Dar acum sunt purtate totul în ordine. Și atunci când un nor mare de înot în grăsime și pe picioarele unui balet și chiar cu arcuri - pare destul de amuzant. Da, și pentru că sănătatea nu este pe deplin utilă, ngo-ul devine obosit repede, iar cu coloana vertebrală în viitor, pot apărea probleme. Deci, nici măcar nu mă voi gândi să le cumpăr, puteți găsi întotdeauna o alternativă.

Kira, și eu sunt atât de obișnuit să mă duc la balet încât nici măcar nu văd lipsa călcâiului. Sunt foarte confortabil cu ei. În plus, ele sunt practice, pot fi purtate cel puțin cu o fustă, chiar și cu pantaloni. Și la un preț sunt de câteva ori mai ieftine decât aceleași modele de pantofi. Iar în ceea ce privește sănătatea, coșurile de păr sunt foarte dăunătoare, dar le purtăm, în ciuda avertismentelor medicilor. Deci toate acestea sunt absolut nonsens, cum au cumpărat, și vom cumpăra, indiferent de modă și tot felul de avertismente.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: