8 Recenzii ale centrului medicinii fetale la adresa Saint Petersburg g, linia a 14-a, 7

În timpul sarcinii a fost observată și a făcut toate ecografiile și proiecțiile din centrul medicinii fetale de la Ekaterina Nekrasova. A scris săptămâni destul de calme pentru 2. Era deja ocupat pentru o vreme, dar alegerea era încă acolo. Atunci nu am lucrat și aș putea, în principiu, să mă duc în orice moment. Dacă lucrați, probabil că trebuie să vă înregistrați mai devreme.







Ambele sarcini au făcut ultrasunete, numai în Ekaterina Sergheva Nekrasova în MSC. Prima dată a fost înregistrată pe recomandare, iar apoi a fost gata să o recomande ea însăși. Un doctor bun, privește cu atenție, explică și descifrează datele. Nici măcar nu-mi pot imagina cum poți purta în siguranță un copil, dacă nu e sigur de el și de sănătatea ta.

Soțul meu și cu mine ne-am oprit la Centrul de Medicină Fetală din mai multe motive. În primul rând, nivelul de echipament (puteți 4d cu ultrasunete făcut), iar pe de altă parte, prezența tuturor experților într-un singur loc (în faza de planificare, am fost analizate aici și acum, deja fiind gravidă, am urmărit aceiași medici - ginecolog, uzist, genetician). În al treilea rând, este posibil să se efectueze un test invaziv aici dacă screening-ul dezvăluie riscuri ridicate. M. b. cineva nu este atât de important, și este un indicator important pentru noi. Acest lucru. Data viitoare ›







Zaberemenev și în picioare pe registru pe ecranul LCD, și-a dat seama imediat că ultrasunetele se va desfășura în centrul normal și nu la 5 minute (pe care de fapt nu spui nimic pe ecranul LCD). A decis sa mearga la filiala Centrului de Medicina Fetala pentru a vedea un medic Oskolkova. Mi-a plăcut că explică totul în detaliu, nu încerca să impună ceva în plus, uneori chiar mă conving să aștept o săptămână pentru a face screening-ul în cel mai bun timp posibil. Ei lucrează foarte profesionist, în același timp, fără a ridica prețurile.

De mult timp a încercat să-i facă soțul să meargă la o ecografie într-o clinică plătită, nu pe ecranul LCD. Acest lucru este foarte important, în timpul sarcinii, asigurați-vă de sănătatea viitorului copilului. Și pe ecranul LCD, așa cum mi-au spus, se vor uita la el timp de 5-10 minute, nu vor spune nimic și totul ... Ca rezultat, el a fost de acord și m-am dus la Centrul de Medicină Fetală. Acolo făceam uzi Porozova (candidat la Științe Medicale!). Am studiat fatul foarte atent și după procedură principalul lucru pe care mi-au spus-o era că totul este bine cu copilul!

Mulțumesc foarte mult. Medici minunați, personal politicos și prietenos. Mi-a plăcut foarte mult Centrul de Medicină Fetală. Mulțumit de un nou interior. Dar cel mai important lucru, desigur, sunt specialiștii: înțelegeți imediat că un expert vă vorbește.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: