7 pași pentru a deveni un model webcam de succes - întrebări generale - modelare cam

7 pași pentru a deveni un model de Webcam de succes

Nu te voi purta cu povestea vieții mele, dar vreau să înțelegi cum poți deveni un model de webcam de succes. Succesul este o stare de spirit. Îmi amintesc ce am fost înainte - o fată care vrea să încerce imoral (da, am crezut că webcamurile sunt imorale). Dacă sunteți la fel - totul se va întoarce.







Nu te compara cu alte modele web. Este prost, fiecare are parametri diferiti, caracter, la urma urmei, intelegand cum sa faci spectacolul. Desigur, ar fi necesar să urmăriți modelele experimentate, dar, pentru un singur lucru - să înțelegeți rapid ce este în voi și ceea ce nu există în alte fete.

Nu uitați de răbdare! Am văzut un milion de fete care au luat totul de la sine. Faceți ceva pentru care clientul a venit în camera dvs., indiferent cât de nepoliticos este, este o persoană vie, nu o pungă de gunoi. Dacă clientul nu-i place, blocați-l. Este mai bine să o faci decât să spui expresii enervante în stilul "tip me bb". O greșeală obișnuită.

Sunteți un produs care trebuie vândut. Înțelegeți asta! Știu, sună teribil, dar faptul este un fapt. Acest lucru nu înseamnă că pentru a obține succesul de mâine, alerga pe o dietă strictă și să fie ca un anorex. Nu! Asigurați-vă, alcătuiți-vă unghiile, îmbrăcați-vă frumos și confortabil, plasați camera web în direcția cea bună - toate acestea vor aduce încredere în timpul emisiunii emisiunii. Trustul se plătește!

Deci, te-ai gândit, ai instalat camera corect, te simți bine. Dar noi suntem noi, așteptăm un miracol. Opriți-vă! Un miracol nu se va întâmpla în prima zi lucrătoare de pe site, probabilitatea întâlnirii unui prinț frumos este zero. De ce? Nu vreau să par nepoliticos, dar majoritatea utilizatorilor site-ului sunt clienți cu experiență care știu ce puteți cere pentru un nou model și cum ar trebui să se joace.







Alegeți un subiect interesant. Doar nu trieth "băieți salut, eu sunt nou aici. “. Toată lumea este obosită de aceleași lucruri pe care începătorii încep zilnic. Membrii deja știu că sunteți aici recent, deoarece există un semn adecvat (pe multe site-uri). Și se va juca împotriva ta. Vizitatorii vor crede că nu aveți imaginația pentru a vă găsi stilul.

Recomand cu insistență subiecte care afectează prețurile. De exemplu, culoare - 69 de jetoane, topless - 169, nuditate - 669, masturbare - 1669. De ce sunt aceste subiecte preferate? Deoarece nu trebuie să discutați prețurile cu spectatorii (cu excepția cazului în care doriți, bineînțeles, dar totuși nu o recomandați, pentru că veți arăta ieftin).

Nimeni nu vrea să înțeleagă că prima săptămână de pe site este cea mai importantă. Aceasta este săptămâna în care fie începeți să creați o bază de fani, fie vă plictisiți cu fraza "tip me bb". Cu siguranță nu știți că fiecare site are un sistem de rating. Cea mai mare parte a ratingului se bazează pe timpul și banii primiți. Cu cât veți petrece mai puțin timpul pe care îl veți câștiga, cu atât mai mare va fi ratingul dvs.

Nu fi dezamăgit! Am câștigat un amuzant $ 20 pe lună, pentru mine a fost cel mai trist lucru care s-ar putea întâmpla în viață. Dar ambițiile forțate să meargă mai departe.

Cu toate acestea, unii utilizatori nu oferă sfaturi pentru modele imediat, la prima cunoaștere. Dar asta nu înseamnă că nu o vor face în viitor. Fiți răbdători, mulți utilizatori încep să modeleze modelul numai după ce văd personalitatea în el. Nu vrei ca publicul să te vadă ca o jucărie sexuală? Nu, nu este. Tot ce este necesar este să începeți să vă faceți prieteni. Cum îți faci prieteni în realitate? Bunătate, abilități de ascultare, pozitiv. Asta este, de asemenea, a lua fanii în camera web. Deși. este greu să-i numesc fani - au fost cu mine atât de mult încât au devenit prieteni de multă vreme.

După "săptămâna de coșmar", așa îl numesc, asigurați-vă că întotdeauna găsiți ceva interesant în camera web. Această lucrare vă va da putere sau vă va face să vă simțiți teribil, dar amintiți-vă, în orice caz, decizia este a ta. Nu dați nimănui ocazia de a vă scădea. Dovediți tuturor: aveți ceva de oferit! Pizda la toate, dildo și arată, de asemenea, dar o persoană drăguță se întâlnește mai puțin frecvent, iar acest lucru te face special!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: