22 Summone pentru praxis la adresa: Magnitogorsk, strada tevosyan, 4-a

Timp de peste 10 ani, eu și toată familia mea au fost observate în această clinică. În afară de recunoștință, nu pot spune nimic. Principalul lucru pe care îl captivează, este durabilitatea tuturor lucrărilor, că sigiliile, că coroanele - toate servesc de mulți ani, dinții după tratament nu vă doare și nu se prăbușesc! Repet, acestea sunt observații pe parcursul multor ani ale unei familii de șapte persoane! Anterior, au fost la Domenschikov, acum s-au mutat la Tevosyan pentru al cincilea an deja. În consecință, suntem cu ei.







S-au întărit opt ​​dinți, trei s-au îndepărtat, apoi s-au protestat - a pus trei poduri metalice ceramice. Ce pot spune? Absolut merituos meritat această stomatologie - ei iau bani pentru muncă, încearcă din greu, personalul este politicos, punctual, tratament fără durere. Prietena mea acum zece ani au fost tratate și protezate - fără probleme, asta am sfătuit și acum îi sfătuiesc pe toți!

Pentru a fi sincer, el a fost vinovat de fostul stat al cavității orale - a pierdut o mulțime de dinți, iar restul au fost într-o stare deplorabilă. Motivul pentru aceasta este frica de tratamentul stomatologic. Nu mai am sperat la un miracol, dar prietenii sfătuiți să contacteze „Praxis“ și minunea sa întâmplat! Au trecut aproape două luni să se pregătească pentru proteze. Absolut nedureroase, rădăcini temeinic și bine vindecate, dinți restabiliți, rădăcini îndepărtate. Și acum, de câteva luni, zâmbesc cu un zâmbet frumos, chiar eu pot. Data viitoare ›

Au făcut proteze, au rămas extrem de nemulțumiți de rezultatele lucrării. El a plătit aproximativ 40 de mii de ruble. Au spus că, dacă ceva nu este potrivit, vom restitui banii. Timpul a trecut destul, iar clinica nu a găsit timp să se întâlnească cu mine și să convină asupra unei rambursări pentru un serviciu sărac. Deși am venit și așteptam o întâlnire cu conducerea. Mi-e teamă că prin acest serviciu această clinică va pierde în curând toată clientela.

Am suferit multe din ele în timpul protezelor. Sam imediat nu a scris, dar a dat peste comentariile din partea socială. și au decis să se alăture acestora (trebuie să fie învățate, corect făcute, pe care le-au plasat), iar regizorul folosește metode foarte vechi. După el, nu toată lumea va lua pentru a-și revigora. Am fost norocos, am gasit un adevarat maestru,), îmi pare rău că nu imediat, a petrecut o grămadă de nervi de timp și bani. Nu le recomand pentru protezare, vei regreta.

Mult timp în urmă am vizitat această clinică și nu la toate despre nimic de a publica, dar apoi a apărut oportunitatea, pentru că regizorul a discreditat în sine și în continuare a căzut în ochii mei și în ochii și toți prietenii mei care și-a propus vreodată să se angajeze dinții (acum pentru nimic Nu o voi recomanda!). Ceea ce este cel mai interesant este faptul că nici un om, în opinia mea, nu va, ca un băiat, pentru a justifica Internet. Acest forum pe această temă sa transformat, după părerea mea, într-o farsă. Viaceslav. Lotov a decis să apere. Data viitoare ›







Am vrut să las o revizuire pe site-ul clinicii, dar nu există o astfel de posibilitate. De aceea scriu aici. În exterior, clinica părea serioasă pentru mine. Costul serviciilor a mers, de asemenea, în favoarea acestui lucru. În practică, sa dovedit diferit. Am uitat numele medicului-ortoped, dar se referă la ea este puternic descurajată. Mi-am facut dintii ca sa devina imposibil sa mesteci sau sa vorbesti. A trebuit să dau bani în altă clinică pentru a fi vindecată. Am încercat să negociez în Praxis despre modificarea, dar mi-au spus că a fost o treabă. Data viitoare ›

Ea a fost tratată de mult timp în această clinică, deoarece ea a fost pe această piață de mult timp, până când și-a dat seama că medicii din clinica ei, pur și simplu în vrac, atrăgeau bani de la clienți. Același lucru trebuie să fie astfel gestionat pentru a trata, că sigiliul este exact aceeași perioadă ca în garanție. Apoi sigiliul cade în siguranță, iar dintele trebuie reparat din nou, pentru bani noi, bineînțeles. După trei dinți alterați, mi-am dat seama că nu mai există picior. Și nu te sfătuiesc

În această stomatologie s-au făcut protezele dinților din față. Calitatea a rămas foarte nesatisfăcută. După instalarea protezei a fost tăcut timp de 2 zile, deoarece dinții au împiedicat vorbirea, a existat un sentiment că ceva a fost turnat în gura de ceva inutil. Culoarea lor era groaznică, galbenă, noroioasă. Am încetat să zâmbesc, oamenii din jurul meu s-au uitat la mine cu un păcat pentru noul meu zâmbet, pentru că înainte de asta, dinții mi-au arătat mult mai bine. Totul sa încheiat cu faptul că, o lună mai târziu, m-am dus la stomatologia NEO, am eliminat această rușine și complet. Data viitoare ›

Ea a fost tratată de mult timp în această clinică, deoarece ea a fost pe această piață de mult timp, până când și-a dat seama că medicii din clinica ei, pur și simplu în vrac, atrăgeau bani de la clienți. Același lucru trebuie să fie astfel gestionat pentru a trata, că sigiliul este exact aceeași perioadă ca în garanție. Apoi sigiliul cade în siguranță, iar dintele trebuie reparat din nou, pentru bani noi, bineînțeles. După trei dinți alterați, mi-am dat seama că nu mai există picior. Și nu te sfătuiesc

Timp de peste 10 ani, eu și toată familia mea au fost observate în această clinică. În afară de recunoștință, nu pot spune nimic. Principalul lucru pe care îl captivează, este durabilitatea tuturor lucrărilor, că sigiliile, că coroanele - toate servesc de mulți ani, dinții după tratament nu vă doare și nu se prăbușesc! Repet, acestea sunt observații pe parcursul multor ani ale unei familii de șapte persoane! Anterior, au fost la Domenschikov, acum s-au mutat la Tevosyan pentru al cincilea an deja. În consecință, suntem cu ei.

S-au întărit opt ​​dinți, trei s-au îndepărtat, apoi s-au protestat - a pus trei poduri metalice ceramice. Ce pot spune? Absolut merituos meritat această stomatologie - ei iau bani pentru muncă, încearcă din greu, personalul este politicos, punctual, tratament fără durere. Prietena mea acum zece ani au fost tratate și protezate - fără probleme, asta am sfătuit și acum îi sfătuiesc pe toți!

Pentru a fi sincer, în fosta stare a gurii a fost el însuși de vină - a pierdut o mulțime de dinți, iar restul au fost într-o stare deplorabilă. Motivul pentru aceasta este frica de tratamentul stomatologic. Nici măcar n-am sperat pentru un miracol, dar prietenii mei mi-au sfătuit să mă adresez la Praxis și miracolul sa întâmplat! Au trecut aproape două luni să se pregătească pentru proteze. Absolut nedureroase, rădăcini temeinic și bine vindecate, dinți restabiliți, rădăcini îndepărtate. Și acum, de câteva luni, zâmbesc cu un zâmbet frumos, chiar eu pot. Data viitoare ›

În această stomatologie s-au făcut protezele dinților din față. Calitatea a rămas foarte nesatisfăcută. După instalarea protezei a fost tăcut timp de 2 zile, deoarece dinții au împiedicat vorbirea, a existat un sentiment că ceva a fost turnat în gura de ceva inutil. Culoarea lor era groaznică, galbenă, noroioasă. Am încetat să zâmbesc, oamenii din jurul meu s-au uitat la mine cu un păcat pentru noul meu zâmbet, pentru că înainte de asta, dinții mi-au arătat mult mai bine. Totul sa încheiat cu faptul că, o lună mai târziu, m-am dus la stomatologia NEO, am eliminat această rușine și complet. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: