20 întrebări amuzante pentru psihologi

20 CERERI DE CALITATE FĂRĂ CLIENT

1. Spune-mi ce vreau?

2. Cum îmi pot schimba soția / soțul și nu suferă de conștiință?

3. Explicați-mi cum să învăț să mă relaxez, dar țineți minte că nu am timp pentru nimic.







4. Trebuie să mă despart cu tipul, dar să continue să mă iubească.

5. Cum pot lăsa pe cineva pe care nu vreau să plec?

6. Cum să câștigi încredere în această lume a gunoiului și a gunoiului?

7. Cum îmi pot explica soției mele că dacă mă va părăsi, va fi mai bine pentru ea?

8. Cum pot să nu mai simt și să încep, în sfârșit, să trăiesc normal?

9. Vreau să vreau să vreau.

10. Mi-e teamă de soția mea. Vreau să se teamă și de mine.

11. Arată-mi cum lucrezi, nu pe mine - trebuie să iau o decizie, să te duc la terapeut sau nu.







12. Mă deranjează când soțul meu amenință să mă ucidă. Cum să nu fiți iritat?

14. Sunt o femeie puternică și încrezătoare, nu mă plânge niciodată de problemele mele. De ce toată lumea mă consideră fără probleme și nimeni nu vrea să ajute?

15. Învață cum să arunci femeile în mod corect sau dacă vor cumva explicații.

16. Am citit o mulțime de cărți despre psihologie. Aceasta este o prostie. Dovediți că nu este așa.

17. Încerc să îmi păstrez atât locul de muncă cât și acasă. Unde trebuie să depun eforturi suplimentare pentru a începe în sfârșit să gestionez?

18. Întotdeauna mă grăbesc, prea împingând evenimente. Deși, după cum cred eu, nu veți ajuta aici.

19. Copilul meu nu mănâncă bine, nu stombe, nu se teme de alți copii și are enurezis. Cum să-l faci să mănânce bine?

20. Îl iubesc pe tipul, dar el nu. Cum se poate răzbuna pentru asta?

21. Mă bate, mă tachinează și amenință în mod constant cu divorțul. Îi poți explica că divorțul este prea mult?

22. Am o problemă foarte, foarte, foarte dificilă. Unic este simplu. Am fost deja cu mulți psihologi. Nimeni nu a ajutat. Mai bine ești? (C)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: