2 - Povești amuzante despre pisici, amuzante din viața pisicilor, povesti despre pisici

Într-o seară, cinci dintre tineri și veseli s-au adunat la unul dintre ei acasă. Mediu liniștit, înțelegere prietenoasă, vorbește despre el, masculin, poker, o varietate de băuturi alcoolice. Stăpânul a reușit în cel de-al doilea, și așa îngrijit, într-un mod prietenos, l-au dus în dormitor și l-au pus în patul lui. Dând alt produs din frigider, cineva a descoperit un gât de pui. Din anumite motive, a provocat o grămadă de distracție și necesitatea de a face ceva cu ea. Dorind să aducă câteva minute plăcute după trezire proprietarul casei, baieti desfăcu cu fermoar si blugi de dormit, gât de pui pus și grăsuț din nou nasturii la gât păstrat până dimineața. Apoi, dintr-o dată, a venit prietena proprietarului.






I sa spus unde să meargă să vadă corpul unui prieten. Fata a intrat în cameră, iar jucătorii au înghețat așteptările vesele - a apărut un om nou care ar aprecia glumele dulci.
Reacția era neașteptată - se auzi o scânteie strigătoare pe o notă înaltă, iar o clipă mai târziu, o oroare a bărbatului sa alăturat lui. Patru curajoși au intrat în cameră și au văzut. pisica gazda, gazda de gnawing. gnawing gât de pui.
Așa cum a spus victima, trezindu-se de la țipătul femeii, și-a ridicat capul și a văzut o pisică așezată pe ea, desecrând cu desăvârșire toate virtuțile ei.
În ciuda zgomotului teribil, animalul se grăbea să mănânce mai mult până când îl scosese. Un martor ocular și un participant care mi-a povestit această poveste, mai ales dintr-un anumit motiv, era îngrijorat de faptul că nu era nicio cameră la îndemână.

Și apoi mama mea (M), condusă de umanism, numită serviciul de salvare, salvatorul răspunde (C) și următoarea conversație are loc:
(M) Zdrastvujte, dar salvezi și animale?
(C) Ei bine, în anumite cazuri
(M) Aici avem o pisică în curte pe un copac agățat
(C) Este pisica ta?
Nu, nu al meu
(C) A trecut mult timp?
(M) Trei zile
(C) Ei bine, atunci va depinde de săptămână, atunci vom veni și vom trage
(M) Deci, va muri aceeași pisică!
(C) / Kindly like / Spune-mi, ai vazut vreodata un CAT pe un TREE pe un TREE?
Această poveste adevărată sa încheiat bine: copacul a fost tăiat cu pisica, pisica a flopat la pământ și a fugit fără să mulțumească nimănui.
Acestea sunt salvatorii noștri.

A fost „/> Adunați acolo fete de toate vârstele să îl felicit pe prietenul ei. Și când au avut slegontsa incalzit, una dintre fete a scos peruca și a aruncat-o undeva aproape. Și tot ar strica mea, dacă nu pentru pisica de locuințe locale“ Vikon. „Este o nu-i fin, siberian, furios de lipsa de afecțiune feline, și care a avut ultima culoare prietena de rasă pură. - Ei bine, la fel ca și aceeași peruca Ei bine, atunci când ea sa grăbit să găsească lyulesiki lor, care costa bani, de asemenea, pisica am avut acest lucru o peruca de multe ori si oriunde. In general, pisicile au fost gasite shegosya într-o perucă Stranglehold. nu a putut lua. Bunicul Peruca salvat câteva zile. Asta e ceea ce face un lyudyami dragoste băieți






În "/> Pisica, desigur, este departe de prejudecăți religioase și, din acest motiv, după câteva zile, a început să urce pe perete de foame.
Cel mai distractiv lucru se întâmplă într-o săptămână a Postului Mare, atunci când o mulțime de oameni a adus o grămadă de mâncare pentru iluminat și la momentul critic brusc iese dintr-o cameră care suferă de foame fiara și lăsați sălbatice urlând musca cârnați și alte diferențe. Și nu este de a mânca, ci de a mușca - distorsionând astfel o grămadă de produse și oameni foarte amuzanți :)

Ne-am întâlnit „/> Ce în cele din urmă am de gând să camera, apoi apuca imediat glaf și curge prin ea pe podea, în :. colica Pe teren este dezgropat de rădăcini cactus, urme de labe murdare du-te la pervazul ferestrei, în cazul în care cactus pateu exact pe centura sta Koshak și, ocazional, strecurat. niciodată, nimeni nu am mai văzut o persoană bot expresie mai fericit și fericit decât acest Tomcat.

Are "/> 1) într-un mouses apartament sa comportat;
2) unul dintre ei sa înecat în toaletă și sa luptat pentru viața sa cu toată puterea;
3) umbra peste castronul toaletei și "paiele" atârnate până la apă au fost primite cu recunoștință - toate ghearele și dinții ei au săpat într-un remediu de salvare;
4) sentimentul salvatorului este descris mai sus.

În „/> Într-o zi au mers la cabana, dar de data aceasta tăiat pentru o apă rece zi când au întors, a prins un sfâșietor imagine :. Cat stă și se apasă maneta, iar apa nu curge impinge inapoi bietele animale .. judecând după tot, a fost deja atât de lungă.

Recent, „/> One, se poate vedea un fel de inimă femeie a fost scăldat pisica ei, și nu doar atât, și cu elemente de sadism, pisica face ochii disperate, strîngînd urechile și au încercat să urce femeia din apă, el nu este de mult o reuși. ​​Avem nevoie (pentru a crea o tragedie speciala) se adaugă faptul că pisica siameza a fost, și el purta un fel de ham cu lesa, poate că ar fi mai ușor pentru a obține de pe fundul mării, în cazul de înec.
Aici, au destul de un râs bun, matusa mea a decis să se și pisica de odihnă și l-au dus la mal, și, ajunge la surf și ferm în picioare pe toate cele patru picioare, o pisica a fost atacat de un sărituri teribil și el de la fiecare val (și valurile erau destul de mici, centimetri 20-30) a sărit astfel încât el aproape a făcut somersaults, dar a fost flori!
ștergere Grabă pisica prosop, această femeie îngrozitor sa dus să se scalde pe, lăsându-l să reflecteze asupra soarta lui trist, legat anterior la o papuci lesă și le-au stropit cu nisip și pietricele, victima nu fugi. La început, pisica doar sa așezat în prostrație și blocat, apoi a venit la el încet, că viața merge mai departe, și a spus, cred că, la fel ca pisica ta de îmbrățișând și sărutând sol, bucurându-se de teren, iar apoi au adunat pe plan intern și a decis să fugă. De mai multe ori convulsie cap, astfel încât aproape că a căzut de pe urechi, pisica a reușit să se papuci legat de sub grămezile de nisip, după care a început călătoria spre libertate. Aplecați la pământ, rulare ochii lui deja pătrați și urechile lui, în mod constant uitându-se peste umăr, pisica, ca un câine sanie trăgând de pantofi sport lesa pentru o rulare departe de țărm. Rularea nu a funcționat prea repede, pentru că la celălalt capăt al lesei, pantofii se încurcă.
Mătușa, văzând cum o săgeată a sărit din apă și a alergat după pisică. Pisica se uita în urmă și începu să se strecoare mai repede, dar totuși a fost curând depășită, ridicată până la înălțimea umărului și dusă în patrie. În ochii lui, privindu-ne din spatele femeii, melancolia muritoare citea.
Dar cel mai mult am fost uciși de o declarație aruncată de o femeie care trecea: "Îi place să se scalde, numai că se teme de valuri".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: