16 Comentarii despre triaktiv la москва, басманный, мясницкая улица, 30

În 50 de ani m-am gândit la facelift. Operațiunea era înfricoșătoare, dar aproape coaptă. Cu toate acestea, capul a făcut facelifting și, după ce am privit-o, m-am răzgândit. A decis sa ajunga cu un mic sange: sa faca o bretea de ultrasunete. Căutam un doctor de mult timp, citește recenzii. Dar într-un fel nu a inspirat. Odată ce am văzut transferul către NTV, unde au ridicat acest subiect, iar doctorul a ținut minte. Dar numele de familie - nu, iar numele clinicii la televizor nu a spus. Iar la Myasnitskaya am venit brusc față în față cu ea. Data viitoare ›







Dragă Natalia Vladimirovna, vă felicit pe dumneavoastră și pe colegii dumneavoastră pentru Anul Nou și Crăciun fericit! Vă doresc să păstrați atmosfera minunată creată în clinică, pentru a extinde cercul clienților obișnuiți. Sper că veți continua să ne facem plăcere și să ne facem tineri! Foarte multumit de rezultatul unei suprafete cu ultrasunete si a gatului. Mulțumesc!







Vă mulțumim pentru biorevitalizarea gratuită! O acțiune foarte necesară și utilă înainte de Anul Nou! Este minunat faptul că ele dau exact biorevitalizarea injecției, funcționează mai mult. Multumiri deosebite pentru plasticul conturului de bijuterii - iar fata si buzele arata natural. Chiar și soțul care sa întors din călătorie nu a înțeles că mi-am crescut buzele.))) El spune cum te-ai relaxat și ai devenit mai frumoasă fără mine.)))

Pentru o lungă perioadă de timp, am vrut să îmi împrospătez fața și să-mi fac buzele. Una dintre aceste zile a intrat cu succes în clinica "Triaktiv". Se pare că au o pondere în plastica contur și Botox.))) Am făcut nosogobki, buzele - 1 ml. Restylane și Botox în domeniul picioarelor cioară și între sprâncene. În cele din urmă, mi-au fost prezentate două biorevitalizări.))) Vreau să-i mulțumesc Nataliei Gaydash pentru acțiune.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: