14 Recenzii ale Vertichvostului la Павловская слобода с

Am luat o pisică pe stradă și a fost însărcinată. Perspectiva pisoi să se înece nu zâmbesc și da ar fi o problemă, deoarece culoarea unei pisici simplu shorthair balena gri, fara exclusivitate. Prin urmare, de îndată ce mi-am dat seama că a fost o sarcină, am suferit o pisică pentru o operație în această clinică. Pentru a imediat și abordează și sterilizeze. A funcționat Chernikov Alexandra. Totul este minunat! Pisica sa recuperat rapid din anestezie, cu cusurile de probleme care nu au fost uscate si vindecate. Data viitoare ›







Aseară trebuia să chem un medic veterinar de la Pavlovskaya Sloboda, pentru că pisica în luptă mi-a rănit laba și ochiul! Doctorul era foarte competent, a venit repede și cu echipament. Astăzi, coada noastră este mult mai bună! Mulțumesc!

Îmi exprim recunoștința față de Vet. medicul de la clinica din Pavlovskaya Sloboda, pentru ajutorul prompt și competent oferit câinelui meu (intervenție chirurgicală pentru îndepărtarea uterului inflamat). Fata noastră era deja într-o stare gravă, pentru că, din nefericire, am trata-o de mult timp pentru un medic veterinar dintr-o bronșită, care nu locuiește departe de noi. Când am realizat că totul merge prost, a trebuit să sunăm imediat la clinică și, ca rezultat, la operație. Până în prezent, am eliminat deja cusăturile și câinele se simte bine! Vă mulțumim și o recomandăm tuturor.







Mi-a plăcut foarte mult clinica din Opalikha, medicii politicoși, atenți și responsabili. Mi-au salvat câinele! Înainte de aceasta, au aplicat la alte clinici, dar diagnosticul nu a putut fi făcut. Mi-au examinat Glasha, măsura temperatura, au ascultat ce sa întâmplat, a făcut uzi. Diagnosticul unei pyometra. Am făcut-o picurare, preparate injectabile, apoi operat într-o zi a luat acasă o distracție și cu un apetit bun!)) Un alt plus al acestui caine clinica a fost ținut într-o cameră separată și nu într-o cușcă. Vă mulțumesc foarte mult pentru doctorul meu Glazhechka Valentina Chernyshova!

Vă mulțumesc foarte mult pentru că a salvat Eva Dalmațiană cu întoarcere la stomac. Operație de urgență noaptea a făcut-o pe Alina Fedorinova și asistentul Anya. Sunt oameni uimitori, profesioniști care nu sunt indiferenți față de animale și proprietari. Despre medicii și pacienții clinicii Vertichvost cinema ar trebui să fie eliminate.

O clinică minunată, funcționează în jurul ceasului, doctori minunați și, important, nu indiferenți. Abilitatea de a părăsi un animal într-un spital sub supravegherea unui medic este un alt mare plus. Clinica ne-a fost recomandată de prieteni și nu suntem dezamăgiți. Mulțumiți medicilor! Mulțumiri speciale Fedorinova Alina Gennadievna.

Clinica foarte vrednică, medici competenți. Lucrând în jurul valorii de ceas și de a părăsi casa (pisica mea de sterilizare se a luat cu privire la operat într-un spital chinuit și sa întors acasă în condiții de siguranță și sunet). Există o farmacie. Pe scurt, recomandarea mea, 1000% numai în "Vertichvost".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: