12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

Da! Sunt încântător!

Îmi place pisica mea roșie Kuzya! Pisica de mustar este cel mai bun prieten. Există chiar și un cântec minunat pe această temă, dulce și glorios, dacă nu era un covor acolo, pe care sora mea mică o repetă după cântăreață, ar fi în general minunat! Pisica îmi iubește hip-hopul! Apropo, citiți articolul: 12 fapte interesante despre pisicile domestice. Cât de bună este că pisica mea este acasă și nu știe ce sunt puricii și păduchii. Paduchii - un fenomen neplăcut pentru oameni, bunul pe care medicina modernă a găsit modalități de a scăpa de ei cu succes.







Astăzi, m-am gândit, dar de ce iubesc pisica mea roșcată prețioasă? Este un miracol al unei frumoase roșcate? Deci, de ce îmi iubesc pisica roșie Kuzya?

12 motive pentru care îmi place pisica mea roșie Kuzya

  1. Pisica mea rosie este pufoasa, moale la atingere. E frumos să-i dai accident vascular cerebral, să stoarceți și să zdrobiți ușor când are o dispoziție specială pentru acest lucru.
  2. Pisica mea rosie este frumoasa, ii place ochiul. Se culcă pe o canapea moale cu labele în sus, doarme și zâmbește ca într-un vis. Totul în ea este frumos, bine și glorios. Pisicile sunt creaturi armonioase. Sunt bune în realitate și în fotografii. Dacă ar putea să-și dea seama că își pot vedea propria imagine în oglindă, ei nu s-ar putea îndepărta de ochii lor, probabil, mai ales de pisici grațioase! ))

12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

Coana! Luați acest tigru departe de mine!

Ele lucrează întotdeauna bine în fotografii.
  • Pisica mea rosie mă înveselește. Te uiți la el și vrei să zâmbești.
  • Pisica mea frumoasă roșie este tacită, nu dezvăluie secretele și secretele care i-au fost încredințate.
  • Întotdeauna închideți. Kuzya aproape, atunci când plâng, când râd și când cânt, adevărul începe apoi să mângâie neliniștit, fără să înțeleagă că acest lucru se întâmplă cu pisica lui principală este atât de ciudat.

    12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

    Să mergem acasă, iubito!

  • El mă iubește în orice fel, starea de spirit și starea de spirit. Nu-i pasă cum arată și câte kilograme cântăresc. El doar mă iubește pentru ceea ce sunt.
  • Mulțumită și receptivă.

    12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

    Cum vrei să te agiți!

  • El este foarte purring.
  • Prezența mea este importantă pentru el, el mă urmărește întotdeauna de la o cameră la alta, privește în ochii mei și este trist, dacă nu-mi acord atenția pisicii mele roșii din cauza afacerilor mele pe Internet.
    12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie
  • Precizie, curățenie.
  • Îmi place starea lui fericită. Acesta este cel care știe să se bucure de viață, care doar îi place să trăiască în această lume albă și să nu lupte pentru supraviețuire, pentru existența lor. Oamenii știu să trăiască în viață, nu "supraviețuiesc". Kuzya se poate bucura și fi fericit. Trăiesc într-un stat budist "aici și acum", pe care oamenii sunt, de obicei, disponibili doar pentru câteva momente. Fericirea în noi este atât de schimbătoare, aici este, dar nu mai există, dar în locul ei, anxietățile și sentimentele continuă cuibăresc și știu cum să facă acest lucru. Labele noastre sunt prețioase.
  • Îmi place pisica roșie doar pentru că este! Și am eu-o! Și am eu-o! Somn, păsărică roșie pufoasă și vă voi găti ficat, astfel încât să fiți fericiți și pufos!






  • 12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie

    Și de ce vă iubești pisicile și pisicile? Cum ți-a schimbat viața cu vrăjirea unui animal?

    12 Motive pentru care îmi iubesc pisica cu părul roșcat, o capră, o pisică roșie







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: