9 Recenzii despre salve at stupino g, strada Gorky, 49

Da, nu mai sunt specialiști calificați acolo. Acum acolo, ca și pe piață. Unde regizorul caută. Aș întoarce totul la locul meu și oamenii ar merge, pentru că îmi amintesc ce a fost Salve înainte și ce doctori. Pentru că nu mai există o familie și nu-mi sfătuiesc prietenii!







Am fost acolo de câteva ori. Atitudine groaznică față de clienți. Au pus sigiliile care zboară constant (medicul a făcut omul, numele nu și-a adus aminte și există două m + f acolo). Deoarece a venit să se consulte (cu consultarea plătită) de la alt medic stomatolog la soțiile doctorale. cu o fotografie cu raze X, așa că a vorbit cu mine ca pe o piață, și cu așa ceva - spun ei, că a venit? Wali acolo unde a fost tratat mai devreme. Și când a aflat că acesta este prietenul ei, a început să o sperie - deși nu era profesională. Am făcut chiar și o observație, sa oprit. Data viitoare ›

Am fost la recepție de două ori. Nu voi picta toate minusurile clinicii, dar voi spune că sunt foarte multe! Atitudini față de clienți, condiții nesanitare, prețuri ridicate, concurență între angajații care lucrează acolo și servicii, care nu sunt necesare! În general, nu mai bat! Chiar dacă rămâne ultima clinică plătită!







M-am dus la recepție de două ori, la prima recepție medicul de sex masculin a pus un sigiliu temporar și a spus să se întoarcă 10 zile mai târziu. Bine spus - vino! Doctorul de sex feminin a început să mă urmărească prin raze X (deși totul era în ordine), apoi a curățat cele patru canale (care nu au trebuit să fie curățate) și a pus din nou timekill-ul și a spus că va veni în 10 zile! Pentru două vizite am plătit 5000, unde au găsit astfel de prețuri cu astfel de servicii. Nu voi merge acolo cu piciorul meu, chiar dacă rămâne singurul. Data viitoare ›

Am fost în Salva acum șase luni. A venit doar pentru a vedea sarcina. L-au pus într-un fotoliu. În timp ce așteptam medicul, am observat că în mașină există mult sânge (nu pe instrumentul în sine, dar încă). Când medicul a făcut o observație, a cerut asistentei să nu fie surprins. Ea a frecat-o cu o cârpă (sau un șervețel, nu-mi amintesc exact). De atunci, Salvu nu a dat lovitura.

El a venit cu durere acută, nu a început să trată, numit în două zile, a avertizat că a costat un sigiliu 7 tone de ruble. Poate o clinică bună, dar relația este putredă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: