7 sfaturi despre cum să câștigi un tip în 10 zile

Toată lumea a văzut filmul "Cum să scapi de un tip în 10 zile", dar nimeni nu a făcut vreodată un film despre cum să găsești un tip în 10 zile. "A scăpa de un tip în 10 zile" este o modalitate excelentă de a arăta fetelor ce să nu facă, dar sunt aici să vă ajut. Tot ce trebuie să faceți este să urmați ceea ce spuneți și cum. Citiți 7 sfaturi despre cum să obțineți un tip în 10 zile!







7 sfaturi despre cum să câștigi un tip în 10 zile

1. Lasati tija de pescuit

2. Fii inițiatorul

3. Țineți înapoi

Acum vine momentul cel mai dificil. Indiferent dacă ai mers sau nu, e timpul să fii mai umil față de el. L-ai informat că ești interesat de el, de aceea știe asta. Nu este nevoie să-i reamintesc în mod constant acest lucru. Fetele, regula mea numărul unu: întreabă întotdeauna tipul dacă el este interesat de tine. Într-o stare între liniște și inconsecvență, puteți reduce viteza flirtmetrului dvs., astfel încât el însuși a început să se întrebe această întrebare. Aceasta este o parte din campania de 10 zile pentru al ridica!







4. Jocul "pisica si mouse"

5. Mergeți la o întâlnire cu el

6. Sarutul inevitabil

7. Lasă-l să aștepte

Fetelor, procesul pe care te sfătuiesc nu este o perioadă de 10 luni. Durata durează doar 10 zile. Aceasta este cea mai rapidă modalitate de a afla cum te tratează un tip, pentru că te duci prin toate cercurile de inițiere a contactelor, arată interes, te joci din greu pentru a-ți face drum prin ieșirea cu el la o întâlnire și ținând afacerea cu un sărut. Dacă doriți să experimentați date, atunci această metodă vă convine.

Am învățat acest lucru când m-am întâlnit de multe ori de multe ori, dar, cel mai important, ceea ce am învățat din acest lucru câștigă încrederea în sine. Întotdeauna am crezut că oamenii ar trebui să fie vânători, dar pentru generația noastră nu mai este cazul. Mă gândeam "săracul" când tipul nu ma sunat, dar cu cât am dat mai multe numere, cu atât mai mulți bărbați mi-au spus că este foarte atractiv, așa că am creat o nouă imagine pentru mine. Prin urmare, în plus față de faptul că mai mulți oameni frumos apar în contul dvs., vă veți cunoaște pe de cealaltă parte!

Cum ai ajuns în 10 zile, sau poate chiar mai puțin? Aveți metode dovedite pe care ne puteți sfătui?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: