50 50 fapte despre un echilibru

Zekrom 007 a scris:
Stai aici, eu nu înțeleg, ați spus în comunicat că Zendos și Eladiel nu și atunci când nu aveți admini Anilibrii dacă da, nu aveau dreptul de a lua cele mai populare versiuni și să articuleze, și ceea ce a rămas în cele din urmă (de exemplu, zgură), care a scos-o altă dabberam inclusiv tu Lupin. Am înțeles că Zendos și Eladiel sunat aproape toate versiunile de top si nu ai avut ce să fac aici, și ați creat o „nici stele fandaba“ Krc un cuvânt pe care ei erau instigatori aproape Anilibrii și alții reveni resturile.







P.S. Dacă greșesc, atunci spuneți-mi.

Vedeți cel puțin compozițiile lansărilor de top? Nu sunt aceiași doi soldați, ci întreaga echipă. În același timp, nu sunt administratori.

Stai aici, eu nu înțeleg, ați spus în comunicat că Zendos și Eladiel nu și atunci când nu aveți admini Anilibrii dacă da, nu aveau dreptul de a lua cele mai populare versiuni și să articuleze, și ceea ce a rămas în cele din urmă (de exemplu, zgură), care a scos-o altă dabberam inclusiv tu Lupin. Am înțeles că Zendos și Eladiel sunat aproape toate versiunile de top si nu ai avut ce să fac aici, și ați creat o „nici stele fandaba“ Krc un cuvânt pe care ei erau instigatori aproape Anilibrii și alții reveni resturile.

P.S. Dacă greșesc, atunci spuneți-mi.

Dacă sapi și de a găsi o poveste despre modul în care Eladiel a devenit daberom pe primul ei proiect ca o intreaga echipa a evaluat pista de încercare a adoptat în unanimitate de daberom gura căscată (în cazul în care nu inventa), dacă luați o grămadă de fanii ei, care o urmează, la această zi proiect Onibaku, pentru a fi surprins. Poate și își face treaba perfect. Unele continuări fără Zendos și Eladiel la tot mai greu de imaginat, dacă ascultați și simțiți. Pentru mine, acest cuplu dabberov o întreagă epocă, fără de care nu imi pot imagina ca fandab fără Cuba77, Azazel, Nika Lenina (IMHO) și multe altele. Fiind un top-end, daberom greu de lucru - este un lucru, dar pentru a fi un lider, un administrator - acest lucru este diferit.






P.S. Aceasta este doar opinia mea și nu știu întregul adevăr)))

Stai aici, eu nu înțeleg, ați spus în comunicat că Zendos și Eladiel nu și atunci când nu aveți admini Anilibrii dacă da, nu aveau dreptul de a lua cele mai populare versiuni și să articuleze, și ceea ce a rămas în cele din urmă (de exemplu, zgură), care a scos-o altă dabberam inclusiv tu Lupin. Am înțeles că Zendos și Eladiel sunat aproape toate versiunile de top si nu ai avut ce să fac aici, și ați creat o „nici stele fandaba“ Krc un cuvânt pe care ei erau instigatori aproape Anilibrii și alții reveni resturile.

P.S. Dacă greșesc, atunci spuneți-mi.

Asta nu pare să fie ceva special și este atât de interesant să asculți emisiunile tale

Denise Demirsoy a scris:
Va fi un set într-un techie? Vreau să ajut proiectul

Este închis?

BINE ATI VENIT!

Autentificare ca utilizator:

50 50 fapte despre un echilibru

Kuroko no Basket: Ultimul joc / Baschet Kuroko: Ultimul joc

50 50 fapte despre un echilibru

Jigoku Shoujo: Yoi no Togi / Infernal Girl: Conversații la amurg

50 50 fapte despre un echilibru

Vaticanul Kiseki Chousakan / Inspectorii minunilor Vaticanului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: