32 Dent in Kolomna, clinica - ghid de frumusete Moscova

Am avut „onoarea“ pentru a merge cu fratele mai mic la dentist, si el doar frica de stomatologi la groază, deși băiatul. De mult timp nu am căutat, am ales o clinică pe Kolomenskaya, la care ar trebui să mergem timp de cinci minute. Sa dovedit că aceasta este "32 Dent". Ne-au scris lui Irina Vladimirovna Panusenko, despre care m-am bucurat foarte mult, pentru că această frumoasă femeie a copilului mă fascinase pur și simplu. M-am așezat în hol la birou, și sunt în legătură cu ceva distractiv vorbesc, frate nici măcar nu plânge, și a ieșit cu un zâmbet și dinte deja vindecat. E doar un doctor miraculos.







Nu am văzut neajunsuri

Alo M-am dus la clinica 32 Dent pe stația de metrou Kolomenskaya, așa cum locuiesc alături, Nagatinsky Zaton. Soția mea a vizitat deja rețeaua acestor clinici de mai multe ori, dar despre munca ei. Torturat cu problema bolii parodontale, gatul dinților este expus constant în apropierea bazei dintelui, atât de mult încât nu trebuie nici măcar să zâmbiți. Eu însumi lucrez ca director de vânzări, de multe ori trebuie să comunic cu oamenii. Este deseori doar o rușine să vă deschideți gura. Recepția a fost condusă de Maxim Kalyuzhny, în primă recepție, el a analizat totul, a spus, a făcut recomandări și a stabilit datele și ora tratamentului. Timp de 2 saptamani am facut 5 sangerari, atat de mult incat eu insa privindu-ma in oglinda cu greu poate ghici unde a fost o infrangere, dar unde sunt dinti sanatosi. Mulțumesc foarte mult. Nu te voi schimba pentru nici o altă stomatologie.







Girina Anna, Moscova

Însuși a fost pentru ei pentru prima dată, pentru că a înțeles câteva momente pozitive. Clinica are o atmosferă plăcută, o echipă prietenoasă. Dentist Inga M. Frolov a făcut restaurarea unui singur dinte, el este acum o frumoasă și nu ceea ce este folosit pentru a ((Zâmbet posibil, totuși. Rezultatul este desigur fericit. Prețurile pentru tratament destul de personale

Orașul actual - Moscova







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: