24- Înlocuirea stâlpilor frontali

Bună ziua) nu atât de mult timp în urmă, când am fost rulment roata în atelier am făcut suspendarea diagnostic, și a spus că este timpul pentru a schimba cremaliera (am știut că acestea ar trebui să fie schimbate despre ele, deoarece a curs) trebuie să schimbe mingea și de direcție sfaturi, încet a început să cumpere, a cumpărat o primă pasă și sfaturi, puțin mai târziu a început să caute rafturi, unde nu a cerut pretutindeni că au cerut circa 6 ruble. Într-o seară, a decis să se uite la site-urile de ce, și cât de mult de transport maritim, găsit 1buc pentru 2250re) a ordonat chiar înainte de sărbători, și au venit doar în această săptămână. Desemnat pentru ei înșiși ziua X)) pentru a înlocui toate, și a fost o zi de vineri, și este pentru că sâmbătă puteți merge la culcare și de a face colaps) a venit acasă după școală, nici măcar o dată cinat mașina în garaj și a început să demontați. După îndepărtarea roților au început să slăbiți mingea, și iată și iată, acolo zaklopana minge cu rychagom.dumayu smochine regulă cu el, a mers la alta (el studiaza ca mecanic, iar tatăl său a lucrat ca șofer toată viața, ca să spunem așa numitele oameni informați) spun ce să facă mi să le schimbe sau nu, pentru a trage mingea, dar se pare că du-te și du-te) același gunoi și cu vârf ... (cum ar fi că la stația spune că schimbarea), apoi a intrat în rack de afaceri, trei schimbat 1, probabil, o oră)) tratate che la ce și cum ... După ce au plecat și mi-au lăsat 1 la 1 cu mașina), următorul rack sa schimbat odată n putere 30 minute)












Și a venit astăzi sâmbătă, a mers la oraș pentru a face o defalcare, a făcut rapid, 20-30 de minute sau chiar mai puțin ...

--pretul rafturilor cu livrare 5000r
--colaps 950r
--VD 40 120r
--500p filtru
Și acum mingea, deoarece acestea sunt nituite cu brațul, și se uită la site-uri pasă de fapt, vândute împreună cu o pârghie pe care acestea dau înapoi pe piață, sau va veni la timpul lor să taie doar ciomege și toate?)

Și, de asemenea, a schimbat filtrul))

Odometru: 93360 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

globul a fost schimbat în stânga, a fost forat, unul nou a mers cu șuruburi deodată, doar înșurubat, nimic complicat părea să fie

spune-mi numerele stâlpilor din față

Nu am luat numerele pentru numere, le-am comandat pe www.ital-parts.ru

Câte numărătoare de case au plecat?

93360 în față, în spate mergeți, până când nu este doar dreptul de flux)

Acest lucru este bun! Eu cu 11 mii mii de plimbare și plimbare înseamnă. Și noi avem amortizoare în spatele nostru.

Ca niște rafturi prea

Suspensia din față - Independent, cu resort, cu amortizoare hidraulice și stabilizator de tip torsiune stabilă laterală.
Suspensie spate - Semi-independent, cu arcuri elicoidale, amortizoare hidraulice de amortizare și stabilizator cu bară de torsiune împotriva răsturnării

Prăbușirea mașinilor noastre nu se face doar prin convergență! După înlocuirea rafturilor nu trebuie să mergem la prăbușirea convergenței!

Ar fi trebuit, pentru că dacă roata stângă este așezată drept, atunci cea dreaptă este privită ca fiind întoarsă spre dreapta ... și anvelopa de vară de vară, iar iarna mănâncă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: