20 Feedback despre medswiss la москва, нагорный, нагорный проезд, 6, p.

Din fundul inimii vreau să-i mulțumesc medicului de ultrasunete al lui Avakov Boris Alexandrovici, datorită profesionalismului său înalt, am fost diagnosticat la timp. În plus față de a fi un profesionist cu o scrisoare de capital, el este, de asemenea, o persoană sensibilă și simpatică! Vă mulțumesc foarte mult pentru ajutorul dvs.!







Doctorul a venit acasă pentru asigurare, a spus zgomotul de pe ambele părți, a dat instrucțiuni la raze X, a spus urgent să meargă a doua zi să facă. Am venit la Medsviss pe munte. A făcut un roentgen, a întrebat, când va fi un rezultat. Au spus cum va veni doctorul. Dar a avut 60 de pacienți înaintea ta, așa că, atunci când concluzia ta este, nu este clar. Stau la recepție timp de 40 de minute cu o temperatură de 38, aștept medicul. În Fii sănătos și Litfond face imediat raze X și scrie o concluzie. Nu mai e picior în Medswiss. Și nu au capace de pantofi.

Anterior nu a mers la această clinică, dar în această vineri ea a fost supusă unui examen medical de la locul de muncă pe VHI. Ei au luat sângele foarte rău, nu numai că a rănit, așa că acum sunt vânătăi peste tot pe braț. Sângele a fost luat de zeci de ori și nu a avut niciodată astfel de consecințe. Miere foarte necalificată. personal.







După rechemarea "Feriți-vă de dentist"! M-am inregistrat la medicul dentist din Medsviss (VHI). Înainte de asta, era deja la dentistul Mikoyelyan (poate că a greșit în nume, dar ei vor înțelege, Arthur este numele lui). Apoi (acum 2 ani) nu i-au plăcut, au oferit coroane, fără ei, se presupune, nicăieri. Acum înregistrată la dentist-femeie. Ei bine, am venit, și acolo Mikoyelyan (nu știu cum sa întâmplat). Am mers cu faptul că am o carie mică, am știut-o, este vizibilă (mică, dar vizibilă din lateral, lângă rădăcină). Data viitoare ›

M-am dus la MedSviss pe Nagorny cu o durere de dinți acută. Timpul de a alege ceva nu a fost, a ales ceea ce a fost convenabil din punct de vedere geografic. Și am regretat de mai multe ori. Am scris pentru o întâlnire cu dentistul Mikelyan sau Mikayelyan, ca și când nu mi-aș aminti numele. La prima recepție, el, politicos, cu un zâmbet și glume, mi-a scos nervul, fără a face o singură fotografie! Ce am întâlnit pentru prima dată. Ei bine, speram ca va face data viitoare. Am pus un sigiliu temporar și l-am lăsat să plece acasă. Toate zilele până la următoarea întâlnire I. Data viitoare ›

Clinica lasă cele mai plăcute impresii. Atitudine respectuoasă și grijuliu față de client, curățenie, liniște și confort. Nu există cozi și înregistrarea nu este "în două săptămâni". Poate că am fost atât de norocoasă, dar am reușit să scriu o întâlnire cu un doctor în ziua chemării și în câteva ore. Recunoștință deosebită față de Laura, Andrey Yakshin, pentru o atitudine îngrijitoare și pacientă, consultări detaliate (atât de detaliate încât am ghicit doar despre semnificația jumătății cuvintelor) și despre cunoștințele și experiența lui în general.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: