19 Idei de machiaj pentru bruneta

Odată, eram o blondă. Apoi se întoarse la culoarea ei naturală, blondă. Deși părea atractiv pentru mulți, am crezut că sunt un șoarece de culoare gri. În fiecare zi trebuia să fac un machiaj strălucitor, astfel încât fața să nu se îmbine cu părul și invers.







Un prieten de coafura ma sfatuit mult sa devin o bruneta. Era sigură că într-o culoare întunecată aș arăta mai impresionantă și mai expresivă. Sincer, îmi place să experimentez, dar mi-a fost frică să schimb imaginea atât de radical.

Dar setea pentru noul a luat-o razna. Am venit la prietena mea în salon pentru a schimba tunsul și culoarea părului. Deci părul de sub umerii sa transformat într-un pătrat cu un bust gros. Adevărat, nu am devenit niciodată o brunetă. Nu îndrăznea să se schimbe atât de drastic. Am devenit o femeie cu păr brun.

Sa dovedit că prietenul ei avea dreptate. Cu o culoare mai inchisa a parului, arat mai luminoasa. Imaginați-vă, numai când am fost repetat am observat că ochii mei nu erau gri, ci verzi! Rezultatul sunt foarte multumit.

Dar au trecut câteva luni, e timpul să pictez din nou, și mă gândesc deja să iau vopseaua câteva ceasuri mai întunecate. Vreau să devin și mai strălucitoare și mai expresive. În timp ce mă gândesc doar la acest pas, deja iau opțiuni de machiaj care se potrivesc cu bruneta.

Și care dintre aceste opțiuni ți-a plăcut?

19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta






19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta
19 Idei de machiaj pentru bruneta







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: