15 Fapte pe care trebuie să le cunoașteți despre Megan Markle - noul președinte renumit

Prințul Harry și-a confirmat în mod oficial afacerea cu actrița americană Megan Markle. Ce știm despre această femeie norocoasă? Până în prezent, nu au apărut prea multe, dar interesante și uneori șocante, din biografia ei.







Prințul Harry, în cele din urmă, și-a confirmat în mod oficial afacerea cu actrița americană Megan Markle. Despre acest norocos este încă cunoscut, dar am reușit să strângem cele mai interesante fapte din biografia ei.

  1. Megan - mulatto Sa născut într-o familie mixtă de americani afro-americani.
    15 Fapte pe care trebuie să le cunoașteți despre Megan Markle - noul președinte renumit

Megan Markle și mama

Fata se numește un cămăruș etnic și se plânge cât de greu este să găsești un loc de muncă.

"Nu sunt destul de negru pentru rolurile femeilor negre și nu este suficient de alb pentru rolurile albe".

Fata sa născut în Los Angeles, iar acum locuieste în Toronto. Părinții ei au divorțat când avea doar șase ani.

  • Megan a dovedit că "chiar dacă sunteți puțin peste treizeci, există o speranță de a se căsători cu prințul".
    15 Fapte pe care trebuie să le cunoașteți despre Megan Markle - noul președinte renumit

    Actrita are 35 de ani, este mai veche decat cea aleasa de ea timp de 3 ani, si in acelasi timp este nebun in privinta ei. Potrivit insiderului, prințul de mulți ani nu arăta atât de fericit ca după întâlnirea cu Megan.

  • Ea face yoga încă din copilărie.
  • De la unghiile timpurii Megan înseamnă egalitate între sexe.
  • Sora Megan ia spus lucrurile groaznice.

    51 de ani, sora Megan, Samantha Grant, a declarat reporterilor șocante detalii despre logodnica domnului. Potrivit ei, Megan este o carieră deșartă.

    "Megan este narcisist și egoist. Cred că scopul ei este să devină o prințesă. Ea a visat despre asta ca pe un copil când am privit familia regală la televizor "

    "Nu cred că regina va accepta pe cineva care își va scăpa familia."

    Samantha susține de asemenea că Meganul bogat nu-i ajută pe părinții săi, care sunt în datorii și s-au declarat falși.

  • Era deja căsătorită.
  • Înainte de întâlnirea cu prințul Harry, a avut o aventură cu faimosul șef al Toronto, Corey Vitello.

    "Cea mai bună profesie pentru un bărbat este un bucătar-șef. El va fi capabil să înțeleagă de ce dau atât de mult timp pentru a lucra și, de asemenea, să împărtășesc unitatea și ambiția mea ".

    Apoi, ea a spus că bărbații englezi i se par romantic ei:

    "Îmi place cum se îmbracă baietii englezi în sezonul rece. Sunt din Los Angeles, unde toată lumea merge pe flip-flops și ochelari de soare. Există ceva romantic despre un bărbat care poartă o pălărie și o eșarfă "
  • La început el și prințul erau doar prieteni.

    Megan și Harry s-au întâlnit în Toronto, unde a venit prințul pentru a-și promova proiectul Games Invictus. Tinerii au avut multe în comun: ambii sunt angajați în caritate și sunt preocupați de problemele umanitare din lume. Relația lor a fost la început prietenoasă și numai după un timp a devenit romantică.

  • Principala calitate pe care o place la bărbați este bunătatea.

    După aceea, un simț al umorului și al încrederii în sine o urmează.

  • Soarta lui Megan depinde de bunica de 90 de ani a iubitului ei.

    Singura persoană care poate împiedica căsătoria lui Megan și a lui Harry este regina Elizabeth. Potrivit legii, prințul Harry, care este al cincilea în linia de succesiune a tronului, este obligat să ceară permisiunea de a se căsători cu monarhul de guvernământ, adică. la bunica sa. Și există motive să creadă că o va refuza. Și nu este vorba despre rasa mixtă a lui Megan, vârsta ei și căsătoria anterioară. Regina nu poate să iubească faptul că mireasa nepotului ei a fost împușcată în scene foarte clare. Elizabeth nu-i place așa de mult. Deci, potrivit zvonurilor, ia interzis fiului său, prințul Andrew, să se căsătorească cu actrița Koo Stark, care a jucat în filmul erotic "Emily".

  • Megan nu a reușit testul cunoașterii culturii englezești.
  • Cel mai cunoscut rol este Rachel Zane în seria TV "Forța Majoră".
  • Megan este angajată activ în caritate.
  • Are propriul site web.

    Pe acest site, Megan găzduiește rețete, sfaturi pentru a avea grijă de ea însăși, fotografii de la călătorie și interviuri cu celebrități.

  • A adăpostit câinii vagabonzi.






  • Megan are doi câini, pe care ia luat de la un adăpost pentru animale fără adăpost. Numele lor sunt Bogart și Guy.







    Trimiteți-le prietenilor: