1100 de întrebări către Michael Prokhorov

El nu dorește să meargă serios la președinție și chiar în politică. Este doar răsfăț / tăiței pe urechi.

De ce cred:

Nu vreau să devin una dintre mii cu întrebări triviale. dar aș întreba unul. Este merită ca Rusia să participe la promovarea modelului economic mondial. care în epoca globalizării se prăbușește. dacă ar trebui să stabilim obiective și să ne căutăm calea și rolul în economia mondială. până când aderarea obtuzată la tendința impusă nu va duce la pierderea oportunității de a ocupa un rol neimplicat. dar al lui. demn, dar nu pierdut.







Alexander. Rusia și-a căutat drumul propriu timp de o mie de ani, dar nu-l poate găsi. Din anumite motive, toate "căile proprii" se încheie fie cu o revoluție, fie cu un "adaos de materii prime".







Ne pare rău, Lyudmila) Am crezut că întrebările ar trebui adresate aici))))
Nu am înțeles imediat. Ei bine, voi scrie la blog. sau nu voi scrie, nu știu))) a fost un impuls. Nu sunt un suporter al deputatului
Mulțumesc. Și tu ești suporterul lui, poți afla ce te atrage în programul sau personalitatea?
P.S. dar unde, în special, este scris despre femei, poate că nu am găsit-o. Link de ajutor.

Alain, nu-ți cere scuze :) Separat Despre femei - Nu am o astfel de legătură. Pentru femei puncte adecvate ale programului, în principal, în conformitate cu art Social - cu privire la modificările TC (a doua) de pensionare - (depinde de numărul de copii), munca la domiciliu, locul de muncă la distanță - programatori. contabil și multe alte specialități (nu numai pentru persoanele cu handicap). El nu se concentrează pe femei sau pe bărbați (avem egalitate). Michael se concentrează asupra omului, și vrea să transforme sistemul de persoana la persoana la, pune-l în primul rând, nu de stat.
Secțiunea de sănătate, prea mult despre femei.

Impulsul la tine nu a apărut ocazional :)







Trimiteți-le prietenilor: