100% a murit pedofil, știi cu toții

100% va merge la martor în apărarea sa! Astfel de oameni nu ar trebui să fie în închisoare, trebuie să dea recompense și titlul "Lichidator subuman"!

La ușa noastră viitoare a trăit un gunoi similar, în anii nouăzeci, aceste acte sunt plantate, așa că a ieșit exact 15 de ani și tatăl fetei el încă flunked, îndeplinea toate același jurământul său înainte de sicriul copilului în cimitir!







Ei bine, el respect, astfel de oameni, îl salut în fiecare zi. Avea cu adevărat puțin timp să stea, dar în zonă era tratat în mod adecvat, eliberat aproape imediat.

Probabil, acum îmi aruncă o piatră, dar în această situație este necesar să devii martor.

Nu contează cât de rău a fost omorât, indiferent cât de mult merita să moară, nimeni altul decât Dumnezeu îl poate lipsi de viața lui "murdară". Un pedofil este de asemenea o persoană, avea părinți, sa născut, a fost copil, a trăit și a crescut înconjurat de oameni. Nu se știe ce sa întâmplat în psihicul său, sau au existat devieri în gene, care i-au afectat comportamentul. Cu toate acestea, nimeni și nimic nu o justifică.

Și crima este cel mai grav păcat. Și de a sta pe partea ucigașului sau de a vă închide ochii la acest lucru este inacceptabil. Unde este garanția că persoana care a ucis o dată nu o mai repetă? Și în general, el va putea să-și realizeze acțiunea? Poate ar trebui să ne amintim teoria nazismului și a fascismului, când unii s-au considerat mai buni decât alții și i-au distrus fără milă.







Prin urmare, scrisoarea legii în această situație ar trebui să fie capitalizată.

Știu personal persoana și cunosc situația de la și la. Deci, omul acesta la ucis pe violatorul fiicei sale, la câteva minute după violență. El nu sa ascuns de autorități, a dat imediat mărturisiri. Ancheta a stabilit tot ceea ce este, se stabilește că ucisul a violat fiica acuzatului și că el (acuzatul) la ucis pe violator. Propoziție 4 ani de regim strict. Spune-mi, ce fel de persoană obișnuită după aceea va depune mărturie împotriva ucigașului unui pedofil? Am absolvit universitatea de drept. La examenul de stat mi sa dat o întrebare retorică: "Cine este mai dependent de statul de drept în societate - de la funcționari sau de la cetățeni?" I-am răspuns că, în primul rând de către cetățeni, comportamentul lor în cele din urmă a crea lege, dar comportamentul cetățenilor depinde în mare măsură de funcționari, în special jurisprudența existentă sudebnyh.Tak nu permite cetățenilor onești normale să depună mărturie împotriva ucigașul unui pedofil. Răspunsul meu este nu, nu voi depune mărturie împotriva criminalului pedofil.

Pentru copii lăsați cuvântul lor va spune prizonierii ruși, ele pot fi văzute cel mai bine, si lasa rudele lor să le sprijine, să Ministerul Afacerilor Interne și sidelovo stau oameni adevărați, se vor înlocui de cultivare a terenului „Lămâi“ 90 și în special sacrificate calele. Să tatăl zbate lipsa mamei sale de hijab fiica unei luni de-a lungul, și el o construiește o colibă ​​cu o ușă încuiată și un seif personal. Să mama-în-prova la picioarele unei virgine în dimineața peste sânge pe pat, și ea lasă-l să fie în mâinile jumătate, atunci toate de argint și dulciuri, și nu la nuntă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: