10 cele mai bune moduri de a trafica cele mai bune 10 moduri de trafic înainte de a începe să atrageți traficul

Top 10 moduri de trafic 1

Top 10 moduri de trafic

Înainte de a începe să atrageți traficul către abonament

este important să înțelegeți - Cine este abonatul / clientul dvs. țintă?







Dezasamblarea unui portret al publicului dvs. țintă vă va face mai ușor să înțelegeți

de fapt, este important pentru acești oameni.

Sper că deja reprezentați cel puțin aproximativ țintă

abonat, așa că mergem direct la căi

Mai jos, am dat 10 metode universale, care se potrivesc, de obicei, oricărui public țintă, astfel încât să le poți numi unul dintre cele mai bune.

Metoda numărul 1: "Bazele poștale"

Există un punct important în această metodă: este extrem de important pentru dvs. să verificați corect calitatea și activitatea acestui buletin informativ pentru a nu pierde banii pentru nimic.

Puteți obține o evidență a acestei clase de master de la link-ul de mai jos:

Vreau să primesc o clasă principală de intrare "Trafic pe o noapte"

Metoda 2: "Programul de Afiliere"

Adevărul este că programul de afiliere este aranjat astfel încât să oferiți un procent din profiturile dvs. partenerilor care v-au adus clienți.

În orice caz, câștigi!

Este important să se înțeleagă că această metodă necesită abilitatea de a comunica și de a atrage parteneri, astfel încât inițial să încerce să fie la fel de generos si ofera comisioane mari pentru parteneri, mai mult de 50%.

Metoda numărul 3: "Grup în Vkontakte"

Distribuiți conținut și știri utile.

Un bun exemplu de conducere a unui grup în VKontakte ne-a arătat elevul.

În consecință, cu cât audiența este mai acoperită, cu atât mai mulți abonați veți primi!

Cu toate acestea, există un instrument plătit care vă va permite să obțineți aceeași audiență și chiar și mai mare mult mai rapid.

Care este principalul său avantaj?

Faptul că îl puteți personaliza atât de precis încât nu numai că veți primi abonați, ci și clienți.

O analiză detaliată a modului de a folosi această metodă pentru a atrage cât mai mult posibil sălile de clasă, care va trebui să cumpere puteți obține în evidența dirigintele meu „Trafic pentru 1 noapte“:







Master Class "Trafic pe o noapte"

Metoda # 6: "Promovarea postărilor din FaceBook"

Există vreo diferență?

Iată un exemplu de astfel de postare:

Cum funcționează și ce trebuie făcut?

De fapt, este foarte simplu:

Master Class "Trafic pe o noapte"

Metoda # 7: "Conținutul YouTube"

Apropo, dacă nu v-ați abonat la canalul pe YouTube, în cazul în care am răspândit în mod regulat o mulțime de conținut util, atunci fă-o pe următorul link: canal deschis Vitaly Timofeev pe YouTube Caracteristica cea mai rece a acestei platforme - aceasta este ceea ce se poate obține sute de abonați fiecare Ziua este absolut liberă.

Cum funcționează și ce trebuie făcut pentru acest lucru?

Aici, de fapt, totul este simplu:

Da, va fi nevoie de timp și efort, dar după ce ați lucrat timp de 1 an pe canalul dvs., atunci acesta va începe să lucreze pentru dvs. și nu va trebui să faceți niciun efort.

Metoda # 8: "Target YouTube"

Când începe să ruleze canalul YouTube, în interiorul dulapului pentru mai multe progrese rapide pot începe să utilizeze metode de plătit, care va fi ca un fel de dopaj pentru a promova canalul și nu va trebui să aștepte un an întreg.

Cum funcționează?

Cu această metodă, veți obține imediat o mulțime de audiență, mai mulți abonați și o promovare mai rapidă a canalelor.

Apoi totul este la fel ca în trecut: oamenii urmăresc videoclipurile, le place și merg pe pagina de abonare.

Fiecare dintre noi utilizează în mod constant servicii de căutare de la Yandex sau Google. În fiecare zi milioane de oameni caută informații diferite.

Cum funcționează?

Dacă scrieți în mod regulat articole utile unice pe site-ul dvs., atunci acesta va începe să urce rezultate de căutare ridicate.

Cu toate acestea, există o serie întreagă de așa-numite "buts" neplăcute:

Dar dacă sunteți foarte pasionat de scrierea de texte, dacă acest proces vă oferă o adevărată plăcere, atunci puteți folosi această metodă și puteți să vă dezvoltați cu succes.

De ce să începeți cu începătorii?

În acest raport pdf, am analizat cu dvs. 10 modalități excelente de a atrage traficul, dar unde este cel mai bun loc pentru a începe persoanele nou-venite?

Realizați cu adevărat toate cele 10 moduri de îndată ce nu veți reuși.

Ce vă sfătuiesc să faceți:

De aceea vă sugerez până când nu au multă experiență, nu pentru a juca ruleta noroc la voia întâmplării și a obține o prezentare vizuală care să demonstreze în mod direct pe ecran modul în care timp de 1 noapte pentru a ajusta trafic.

Am avut o sarcină pentru a vă asigura că începătorii ar putea vedea doar unde și ce împing, și apoi faceți clic pe aceleași butoane și obțineți rezultatul.

A fost această sarcină pe care am reușit să o pun în aplicare în clasa mea principală "Trafic pentru o seară".

Prin urmare, dacă doriți să obțineți un clar, vizual, instrucțiuni pas cu pas pe ecran cu o demonstrație și analiză a tuturor detaliilor, du-te la link-ul de mai jos și a obține un record de dirigintele meu „Trafic pentru 1 noapte“:

Clasa Master "Trafic pentru 1 noapte"







Trimiteți-le prietenilor: