78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

Am avut cel mai chic fotograf! din fotografiile în care suntem în extaz sălbatic, ele sunt pur și simplu divine! Nu am regretat niciodată că l-am ales pe el! Apropo, atât de important este faptul că Oleg este foarte punctual) a venit clar în momentul în care negociem! Vă mulțumesc foarte mult pentru munca dvs.) Sunteți cu adevărat cel mai bun)







78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

Evaluarea activității Oleg, nu doar bine, dar EXCELENT! Oleg profesionist în domeniul lor și o persoană foarte frumos! Am fost familiarizat cu munca lui și a avut nici o îndoială că era Oleg să fie fotograf la nunta noastră! Poze dovedit diferit, sunt romantic și incredibil de frumos, carora le place toate fetele) și există imagini în cazul în care emoțiile peste margine, uita-te la aceste fotografii și retrăiește din nou în acea zi! și pentru toate aceste poze cu soțul meu vă spun, Oleg va multumesc :)

Mi-a placut foarte mult, fotografii super! Cel mai bun fotograf!

Nunta noastră a avut loc la Istanbul, a doua zi în Cipru. Fotograful ales prin portofoliu și mobilitate) De la o listă de profesioniști (după părerea mea), ea a ales-o pe Oleg! Cel mai ușor de creat, ușor de comunicat, repede luând o decizie și sincer inspirat de ceea ce face! Este frumos și rezultatul este abrupt! Dacă doriți ca fotografiile să se dovedească a fi vii, exprimând frumusețea naturală a momentului, apoi apelați la sărbătoarea lui HIM)

În pregătirea pentru nuntă, unul dintre cele mai importante momente, în opinia mea, este alegerea unui bun fotograf. Am analizat un milion de imagini diferite, diferite fotografii, dar când am văzut lucrarea lui Oleg, a decis fără ezitare că aceasta poate fi de încredere în condiții de siguranță pentru a face fotografii ale unuia dintre cele mai importante evenimente din viata mea) cand am vazut imaginile rezultate. tocmai au depășit toate așteptările mele și mi-am dat seama că cele mai bune fotografii nu pot fi imaginate. Fotografiile sunt pline de viață, luminoase, emoționale! ) Dacă doriți ca fotografiile de la nunta dvs. să fie pur și simplu impecabile, atunci este pentru dvs. să Oleg))

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don






Vreau să vă mulțumesc unui fotograf atât de talentat pentru că a capturat cea mai fericită zi din viața mea) Fotografiile s-au dovedit a fi magice! ei doar trăiesc) culori saturate) Oleg poate prinde cadrul potrivit la momentul potrivit!) Suntem foarte încântați că am reușit să găsească o astfel de persoană minunată care a afișat zilele noastre memorabile în fotografii)

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

Aș dori să-mi exprim mulțumirile deosebite lui Oleg pentru o selecție largă de fotografii frumoase și de înaltă calitate, pe care el a reușit să le facă în condițiile unei lipse de timp catastrofale. Mi-a plăcut faptul că el a fost bun la pus în scenă nu numai fotografii, dar, de asemenea, reportaj - este foarte important să profite de moment și, în special, pentru a răsfăța oaspeții cu unghi bun. Imaginile s-au dovedit a fi dinamice și vii. Mulțumiri speciale pentru indulgența și răbdarea pe care le-a arătat Oleg atât în ​​timpul filmărilor, cât și în timpul selecției și prelucrării fotografiilor. Foarte mulțumit când fotograful înțelege importanța evenimentului și îl împărtășește cu dvs., 100% oferindu-i locul de muncă!)

Oleg, Îți mulțumim! Ziua nunții noastre a zburat ca o clipă, dar mulțumită tuturor, frumusețea lui este imprimată în fotografii minunate! Rezultatul a depășit toate așteptările noastre! Nu există limită pentru a vă încânta! Vă mulțumim din nou, pentru profesionalismul dvs., a fost foarte ușor cu tine!

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don

Oleg este un tânăr profesionist și foarte respectabil! A fost cu noi până în ultimul moment al nunții noastre! Am fost uimit de dorința pe care o face! Am vrut să încep să lucrez dimineața. convins abia dacă să înceapă să lucreze o jumătate de oră înainte de celebrarea (nunta noastră a început la ora 16.00), celălalt ar fi bucuros că există mai mult timp să se relaxeze, și Oleg, m-am gândit, chiar rastroilsya. El era îngrijorat de faptul că materialul nu ar fi colectat și nu ne-am fi mulțumit. În zadar îngrijorat! Imaginile sunt minunate! Deci, dacă vrei o fotografie de calitate care să însoțească nunta ta, invită-l pe Oleg să nu-l regreți!

78 Opinii, fotograf oleg mayer, Rostov-on-Don







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: