5 Secretele pierderii in greutate

Programul "Live Healthily" cu Elena Malysheva. Despre viață

1. O persoană se simte foame când stomacul este gol. Prin urmare, umplerea stomacului cu un sentiment de foame trece, în timp ce stomacul este același lucru cu ceea ce ai pus în el. Dacă umpleți stomacul cu apă, puteți pierde în greutate și puteți preveni cancerul vezicii urinare.






2. Micul dejun pentru o persoană este foarte important. Această masă ne oferă energie pentru întreaga zi. Cine se dezaprobă că micul dejun este probabil să mănânce seara și să câștige în greutate.
3. O persoană simte un sentiment nebun de foame când nivelul zahărului din sânge scade. Nivelul glucozei a fost la un nivel constant, trebuie să luați gustări la fiecare 1,5-2 ore.
4. Somnul bun activează producția de enzime leptină. Cu un nivel insuficient de leptină, o persoană dorește în mod constant să mănânce.
5. După cină, este util să faceți o anumită activitate fizică. Acest lucru vă va ajuta să scăpați de excesul de calorii.

  • VKontakte
  • Facebook
  • Formularul site-ului






Fetele, pentru a pierde in greutate pentru o saptamana la 5 kg, sunt reale. Am un sport + "Natura în sine se îngrijește de tine" - un complex pentru pierderea în greutate. Greutatea nu crește pentru șase luni.

bun venit
Am găsit un articol despre castan lichid pe care l-am decis să încerc, în 16 zile am aruncat 9 kg. Puteți citi articolul pe site:
hudeem ***

Câte eu însumi îmi amintesc, a fost întotdeauna complet, foarte îngrijorat din cauza asta și pentru o lungă perioadă de timp nu a putut pierde în greutate. Recent s-au dat peste internet informații despre goji berries și proprietățile lor minunate pe care le au pe corp. Am auzit că Guzeeva era atât de subțire, până la 20 kg. Deși. uita-te la mine, am nevoie de un minim de 20 pentru a pierde in greutate. Am comandat fructe de padure si am inceput sa le iau asa cum este scris (fie in forma pura, fie ca un decoct). Pentru prima săptămână am pierdut 7 kg! În acest caz, dieta mea mi-a rămas cunoscută. Timp de 2 și 3 săptămâni am lăsat încă 15 kg, am făcut-o inițial să refuze să cred, într-adevăr. Bărbații au început să se uite la mine, în anumite privințe. Acest lucru mi-a dat și mai mult stimulente! Atitudinea mea psihologică ma afectat deja. În cele din urmă, am reușit să arunc 23 kg! Recordul lui Guzeeva este rupt și, în curând, mă căsătoresc, asta-i treaba.

Nu știu cum, dar cel mai bun lucru pentru mine este să vizitez sanatorii, unde oferă o dietă echilibrată. Relaxați-vă sufletul și corpul de vanitatea de zi cu zi - este super! Meniul oferit în sanatoriu poate fi întruchipat acasă. Timp de 10 zile - 1,5 kg. Este ușor! =) Și încă gustos și util!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: