33 Apărarea în

Radar - departamentul de lucru cu personalul.

8 (812) 423-08-08 - comutator

Regiunea Leningrad regiunea Lomonosov

Satul Lebyazhie, str. Stepanian 35







33 a scăzut exploziv - în / hr 3526 - „Lebyaga“ în Lebyazhie - descriere, localizare, fotografii, recenzii și capacitatea de a găsi un loc în regiunea Leningrad (Rusia). Află unde să fii, cum să ajungi acolo, să vezi ce e interesant în jur. Vedeți alte locuri de pe harta noastră interactivă, obțineți mai multe informații. Cunoaște lumea mai bine.

Total 21 de ediții. ultimii 6 ani în urmă a fost făcut anonim № 35102355 din Sankt Petersburg

Fără porecla din Blagoveshchensk, ip: 8s69tl2b 0

Lamer din Gatchina ip: 68s07k79 0

Mozaic din ip: 8frdigde 0

soldiersmothers.ru/n. piya-rosgvardia Mamele! Uitați-vă la legătură. Vedeți cum comanda se referă la soldați. Vezi cum ajuta mierea în această parte. Nicăieri altundeva nu există o asemenea groază în regiune. Sunt în panică. Înainte de asta, a fost ceva mai liniștit - tocmai a venit aici, citit, dar după ce a citit acest articol - în șoc. Comanda încalcă legea și în același timp se ridică cu "legea". Spun din nou că sunt pentru unirea eforturilor. Cine a vrut să unească toate?

Sucursala ip: 8j76np8h 0

Mozaic din ip: 8fp17dfc 0

nu un provocator ip: 1d91l9l3 1

Parintele Bold ip: m3nkbjk 0

Cu privire la problema ip: 8fp0k504 0

Aici mergeți. nivel. În limba rusă, nu putem scrie competent. Și ce putem spune despre tehnologia informației în activitatea profesională. Nici măcar nu puteți "mirosi muștele". Unitatea dvs. nu este toate trupele țării noastre. Deseori, partea ta în toate cazurile trece. Vrei să spui că procurorii sunt calomniatori, rebeli și e timpul ca ei să meargă în America? Noi - mamele sunt deschise dialogului. Putem să ne întâlnim și să mergem la petrecere în week-end - să ne întâlnim și să vorbim, dar numai noi nu vom fi singuri, ci conversația - în conformitate cu protocolul. Sunteți de acord? Și nu este necesar să țese întreaga țară în dezbaterile noastre, toate părțile, toate Navalnyh - este ridicol de simplu. Nimic de spus? Politica nu trebuie să țese, nu este clar de ce! Chiar și sensul este pierdut. Mama așteaptă sprijin. De asemenea, să nu fiți tăcuți.

Cine a spus vreodată că sunt cu această parte? Cine a spus vreodată ce am servit? acest site, precum și întregul Internet, este creat pentru a manipula oamenii, pentru a vă forța să faceți ceea ce aveți nevoie ca mine. dar nu înțelegeți acest lucru, sunteți condus la ceea ce este scris pe Internet, aspirațiile și emoțiile voastre sunt jucate și nici măcar nu înțelegeți că sunteți înființat împotriva propriului stat. dar sunt mai importante decât motivul pentru care trebuie să țipi în stradă de rău uman, în loc de a vedea cauza rădăcină, te cauți vina în altă parte, cred că ești mai deștept decât cei care au plătit pentru ea, trăind, dar nu văd că totul începe cu un primar element în orice structură. iar elementul principal în armată este un soldat. un soldat toate începe, dar nu doriți să înțeleagă un adevăr simplu, cum știi copilul acasă, absolut nu este adevărat, pentru că în cercul prietenilor săi, el a făcut altul și deci nu este doar diferit, este o adevărată armată. el arată cele mai grave calități ale sale ca persoană și ca persoană. și nu ți se pare că trebuie să lași copii de sub vârsta de 18 ani? sau esti sigur de asta? sau nu sunteți sigur de educația voastră? îl considerați slabi și incapabili să vă susțineți ca pe un băiețel? sau este o fată răsfățată, care ar trebui adusă să mănânce bikmaks și sushi de mai multe ori pe zi? În locul tău mi-aș revizui atitudinea față de "chad", tk. de panica si dorinta de a arata cu degetul peste tot, cu excepția fiului său sugerează că, de obicei, „pui“, o femela mama ei „tsiplenka“.

Floare de la ip: 8kl9q10f 0

Sucursala ip: 5tgelgds 0

Floare de la ip: 8kl9q10f 0

E vorba de recruți, dar contractorii, în special din Dagestan, sunt ceva. Mireasa miresei ne-a "strâns" deja cu una, ne permitem foarte mult. Am găsit-o vkontakte "nu mă deranjează pe mine, fată, prietenul tău un an pentru a servi." Nu, i-am explicat în folclorul rus, ofițerul sa plâns, în timp ce el tace, dar dacă asta. Țineți-vă, domnilor.

Sunt hrănite prost? Deci, am servit ca bucătar care nu putea găti nimic și a trebuit să gătească mâncare pentru 1,5 mii. persoană timp de 2 ore. Din punct de vedere fizic, nu am avut timp să facem asta și am vrut să dormim. Și când fizovo vei fi îngrijorat de ceilalți? Nu, ar trebui să ne odihnim, nu suntem plătiți pentru asta.







Vedeți, acesta este un soldat, legătura primară, pentru că oamenii ca el mor, și el are și părinți care sunt îngrijorați de el, îngrijorați, dar vrea să doarmă. El vrea să se culce și el rahatul altor oameni. pentru el este tot de a dormi, mai mult nu are nevoie de nimic din viata. el nu-i pasă că ceilalți soldați mănâncă bine, el crede că ar trebui să doarmă. și asta e tot. și așa sunt toți. dar știe de unde provine toate acestea? de acasă! părinții nu i-au explicat ce este responsabilitatea, că dacă faceți ceva, atunci ar trebui să o faceți în mod normal. dar toți se consideră vinovați de toți, cu excepția celor adevărați vinovați. dacă vrei să suni pe cineva, ce faci? sunați. Dacă nu vrei să suni, atunci nu suni. Dacă aveți ceva selectat, ce veți face? dați o respingere sau îndurați în tăcere? depinde de ele. echipa, și orice altceva este nonsens și scuză, care a fost inventat de părinți neglijenți, totul este pus în familie. dacă o persoană este crescută în felul acesta, va fi așa. când este rupt pe stradă, cine e vina pentru asta? cel care a lovit? da, el este de vina pentru parte, dar numai pentru că a fost crescut, astfel încât părinții lui nu l-au pus în cap, că nu se poate face acest lucru. dar al doilea este de asemenea de vina, pe care părinții au ridicat acarieni, incapabili să se lupte și să se apere. aici sunteți toți mamele, scris aici, ceea ce toți fiii tăi sunt răi și nu sunt buni, mereu te plângi de ceva. școală fiul tău mic a pus 3 în loc de 5, atunci profesorul este vinovat, profesorii nu predau, și faptul că acesta este un copil prost nu vrea nimic mai mult decât să se angajeze, ci să rătăcească pe străzi, sau să se așeze pe internet nu iau în considerare. tu lucru că totul este de vina, dar cu educația dumneavoastră și nu nu educați „copii“, și pe care a avut mult timp pentru a elibera la maturitate.

Mozaic din ip: 8f83olp1 0

Kolibri de la Ryazan ip: ukpkj8o 0

Ați tras cuvintele din context. Persoana scrie că "fizic nu avem timp", în consecință, atât oboseală, cât și somn. Omul nu este un robot, deși chiar și roboții au uzură.

I. "Bravul dvs. salivar" sugerează că cineva v-a "ofensat" foarte mult în viață. Doar un astfel de flux. într-adevăr. Deși pune filtrul.

Colibri de la ip: 6594fhnh 0

Ghost din Surgut ip: 12tn924l 0

Aș dori să sprijin mamele, fiul meu după formare a fost în această parte și foarte multumit! Desigur, organismul să mănânce, ar fi de dorit în creștere scrie că mâncarea este gustoasă și foarte mândru că am ajuns aici, în orice mod mă liniștește că totul este bine, încerc să cred, mai ales că este colegii mei de sport care nu sunt deadhead, l-au scos fără tată, le-am spus Sunt foarte mândru și știu că este un om real. L-am întrebat, nu-l doare, că nu aș veni la el, și noi trăim în Khanty spune, nu doare, pentru că atunci când părinții vin la copil, și apoi pleacă, spune, băieți pare rău, ei starea de spirit cade.

Zygmundovna de la Yaroslavl ip: 6cqdkqag 0

Eh Lebyaga de la ip: a02k96lo 0

Mozaic din ip: 39pucb1r 0

"ÎNCHISĂ PENTRU VIZITE" ați scris. Nu aș vrea să vină și să aud asta. Ei bine, dacă e cu noi, atunci nu ar trebui să iertăm. Toti suntem convinsi sa numim numarul si tu "Tipo" va raspunde si va rezolva toate problemele. Și de ce? Pentru noi, așa că dăm și noi. Ca ceva ce nu-mi place - imediat la procuratura militară. Părinții dau acest lucru: Unul pentru toți și totul pentru unul! De asemenea, nu vom "merge la întâlnire", ci vom veni și cu sloganul "ÎNCHIDATĂ PENTRU COMUNICARE".

Mama soldatului din Chelyabinsk este ip: 100ltjtp 0

One-eyed de la ip: 3e5ml0g9 0

Mozaic din ip: 8freiiec 0

REDUCEREA COMANDA! Lasă soldații să sune acasă. Mamele au deja răbdare. Numai datorită faptului că soldații nu a sunat mama să înceapă să se unească în lupta împotriva bepredelom, umilirea demnității umane, insulte și deci ce fac ei „frații noștri în țară.“ Și acest lucru este modul în care el ar fi numit parinti - mame ar fi fost mai silențios (chiar și doar pentru a auzi vocea). Și spune despre tot felul de urâciuni, în parte, puteți găsi o cale. Dragă "Mamă a soldaților", te alătur în lupta împotriva încălcării drepturilor constituționale ale copiilor noștri. În ceea ce privește casa de apel - este un ordin din partea „de sus“ și militarilor prin contract să-l anuleze!

Mama soldatului din ip: 100ltjtp 0

Sunt total de acord cu tine.

Eh Lebyaga de la ip: a02k96lo 0

"Sosirile" din statele vecine sunt unite într-o turmă și prea mult se lasă soldaților ruși. Asta este un fapt! Nu am nimic împotriva lor, dar ei se lasă prea mult în această parte. Deoarece ei sunt de fapt majoritatea. Ne-am așezat în ieșire pe aceeași bancă cu Daghestanians ca de obicei toate eutanasiate, au început împreună să fumeze, a cerut soldatului primul meu cultural le-a cerut să nu fumeze în direcția noastră pe faptul că unul dintre ei, în schimb, să se miște un pic, a scuipat sarcastic la pământ! Am lovit o mică încăierare, soldat, ei n-au ascultat, pentru că acestea nu sunt utilizate pentru a se conforma cererilor de către alți soldați sau vin doar pentru „uman“ cine sunt și cine este el. Apoi, el a trebuit să intervină pentru mine, după care s-au ridicat și a plecat, pentru că ei nu îl vor atinge, și nu numai că fata este oamenii civile astfel încât, chiar ordinare, și probleme cu civilă nu au nevoie de ele, au terminat de fumat în parte și a șezut înapoi! Și pentru ei a venit nimeni, au târât pur și simplu „aceiași soldați“, să se așeze să se relaxeze pe CPT, așa cum le place să facă și să ocupe jumătate din numărul de locuri în jurul PPC curte! Dacă squabble ar fi continuat simpaticul meu rezultatul situației ar fi fost 2 sau Lupta direct la punctul de control, care este puțin probabil, sau seara, s-ar aștepta un alt 10, cum ar fi „fumatul“ oriunde înainte de cazarmă. Și comparați-le cu soldații ruși, care întotdeauna au dat drumul persoanelor în vârstă sau celor cu copii mici. Nu vorbesc despre fumat direct în fața celor care stau jos! Freaks lipsit în fiecare națiune, dar aceste turme sunt prea mulți cred că sunt, și, din păcate, nu a fost încă găsit unul care a fost capabil să le pună în aplicare, chiar și de la superiorii lor. Pentru că nu este cineva care nu vrea să-i contacteze.

Închideți ibuchku-ul. cel puțin fumează. o mică relaxare nu a omorât pe nimeni altcineva. dar ticăloșii tăi doar linge și vin la punctul de control. astfel încât trageți împreună și puneți vederea în leagăn pentru tine

Exprimați-vă părerea

! Ați supraîncărcat puternic sucursala.
Vă reamintim că poveștile sunt o modalitate convenabilă de a spune interesante și de a salva firul forum de la aglomerare


Nu credeți tot ce este pe Internet - o mulțime de minciuni pe această planetă.

Adăugați prima, dar că astfel de povești.







Trimiteți-le prietenilor: