2 Pro - ltd Ltd.

Astazi, in editura mea "Ural LTD" (imi pare rau pentru site nu a gasit, desi este ciudat, am deja 15 ani). și anume seria lor:
seria "De ce? De ce? De ce?" - ilustrații frumoase, texte bune mici (15-20 pagini), toate pe carton și, prin urmare, viabile)) a fost deosebit de interesat de cartea "Învățarea corpului tău" și de "De unde vin copiii"? - ilustrații bune și o prezentare disponibilă.







seria "Când am devenit adult" - până acum doar câteva cărți despre profesie - arheolog, geolog, arhitect - ilustrații din nou, texte mici și carton.

o serie de "Cărți pentru baie" - cărți moale "Sleeping", pentru înot cu o pischalko - 3 cărți, dintr-un carton "Noi joacă".
seria: grădinița - cartea Trucker și nava - cu piese în mișcare, text mic și ilustrații bune și cartea "1,2,3" cu ferestre - toate pe carton.

și, în sfârșit, seria "Reguli pentru copii" (cărți despre magnet) - "Semne rutiere", Lumini de circulație și siguranță rutieră. carton, formate luminoase, inteligibile și distractive - maaaalenky pe mai multe foi, fixate la frigider și velcro)))

Mă întreb cum se experimentează cu designul cărților - există cărți pe un izvor, pe un magnet, cu o elice, pe o palmă, pentru baie, cu ferestre)) și MOBILE !!






Trimiteți-vă prietenilor

Lăsați prietenii dvs. din alte rețele să citească și această notă

/// Miniband recomandă

2 Pro - ltd Ltd.

2 Pro - ltd Ltd.

2 Pro - ltd Ltd.

Rusia, Moscova și regiunea Moscovei.

Lucrează activ și mama activă! Ura!

În căutare și gânduri.

Jurnal al sarcinii mele

2 Pro - ltd Ltd.

2 Pro - ltd Ltd.

Sunt un om de carte, un iubitor de carte, o carte de cărți, o librărie, o carte de cărți, un librar ..))))

Ariciul Fru-fru-fru, instamirul meu este marinasmosmul. Haide o lumină!

k @ tyush @ mama la domiciliu, copiii sunt aproape, viata este frumoasa.

aplicaţii

Comunități

2 Pro - ltd Ltd.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: