12 Fete ale lui Bazhenov

12 Fete ale lui Bazhenov

Am adunat momentele cele mai amuzante și neașteptate ale spectacolului, unde liderul My Planet Timofey Bazhenov trece testul pentru putere și se trezește din cele mai imprevizibile situații.







1. Trezirea în gaura de gheață

Numai Timofey a reușit să se încălzească și să adoarmă când a fost aruncat într-o gaură de gheață.

2. Du-te pe crater

Timothy sa urcat în craterul vulcanului activ Karymsky din Kamchatka și sa plimbat alături de lavă la o temperatură de 90 ° C.

3. Trecând prin agonie: cărbuni

Timothy continuă să experimenteze pe corpul său: el declanșează un incendiu și apoi merge pe cărbuni.

Și am vrut să spun despre transferul ratonului. Recent, aceasta a fost repetată de mai multe ori. Îmi place emisiunea lui Timofei Bazhenov, dar asta ma șocat. Vorbesc despre un episod în care Timothy mușcă un raton și, în loc să alerge pentru a fi vaccinat împotriva rabiei, el ține săptămâna ratonului într-o cușcă. Dacă ratonul se dovedește a fi rabdător, atunci va fi prea târziu pentru a injecta vaccinul. Acest lucru ar trebui făcut în termen de 24 de ore după mușcare, sau dacă nu există posibilitatea, atunci cât mai curând posibil.







Profitați de orice sfat al lui Bazhenov - semnează un verdict. Raccoon această musca, de exemplu, sau episod a fost o amendă, transformându-l alunecare pe bucla de coarda pe sine și drapat peste râul plutea (această buclă și sunt agățate în criminali indian Westerns). Eu încă așteptat râu va pluti bușteni, prinde rost de coarda si sugrume-l, și apoi își aminti că întreaga transmisie - inițiativa școală, atât în ​​termeni de subiecți, și în termeni de credibilitate (ceea ce este montaj elocvent și efecte speciale). Și două grenade aruncate în colibă? După cum îmi amintesc, până acum râsul se îndepărtează - Lucas și niciodată nu visa o astfel de miracol de autenticitate și de efecte speciale. În general, sunt pentru dreptate. Deci, să-i aibă pe cineva din public, mușcat de un raton în pădure, în prezent nafiltruet șerpi de apă, sovot laț de alunecare și spânzurat de un copac, uitam acest „chudoperedachi“ Poate că atunci producătorii au plantat deja? Ps și este timpul să înlocuiți expresia "pian în tufișuri" de "bazhenovskuyu tushyonku"

Nu-mi place, nu te uita. La început, transmisiile miracole avertizează întotdeauna "experimentatorii".

un idol nu numai al băieților, ci și al fetelor! și al meu :-)

Bazhenov are o energie foarte pozitivă, afirmând viața. Multe programe pot fi vizionate de un număr infinit de ori, doar pentru o stare bună, dar mai ales ca versiuni în care există un ticălos Chekalin!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: