8 stele, dispărute, revista cosmopolită

Toată lumea este implicată în acest lucru: artistul creează portrete de stele. făcând cunnilingus

  • Cult roluri. care aproape a condus actorii nebun (unele încă aduse)







    Deci, de la o fată modestă, Rihanna sa reîncarnat într-o diva. care nu este timid să vorbească despre sex. Song SM este dedicat bdsm-hobbies. și în videoclipuri muzicale Te Amo și nu-mi amintesc să uiți că Rihanna nu ezita sa scene explicite cu Laetitia Casta si Shakira.

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    "Ar putea să rămână pentru totdeauna Hannah Montana și să primească venituri bune din aceasta. Dar ea este în primul rând o actriță și dorește să se dezvolte. Are nevoie de timp. să evolueze ... Da. ea putea să meargă pe scenă într-o fustă sau blugi flanel. și aceasta de către # 8209; totuși ar fi o performanță puternică. Dar o să discutăm aici și acum? Bineînțeles. nu. "

    Lindsay Lohan

    Profitați de gloria dubioasă a fiicei sale nu este dispreț și părinții Lindy Lohan. Momentul și actrita scandaloasă planifică să scrie cărți. de ce a venit fiica lor. la ceea ce a venit. Și într-adevăr va spune ce.

    Debutul Lindsey a fost filmul "Capcana pentru părinți", în care Lohan a jucat la vârsta de 12 ani. Și la vârsta de 18 ani, fată sa mutat de la New York-ul natal la Los Angeles pentru a filma în "Mean Girls". Lindsay a deschis o mulțime de oportunități. dar, în plus roluri cu adevărat de succes în filme și muzică, starleta de cariera a avut timp pentru a verifica de pe mai trăsnite părți din California și înveselească-te folosind droguri interzise. Lângă ea în acel moment au fost aceleași focare. ca ea (de exemplu, Paris Hilton și Nicole Ricci), iar băieții s-au schimbat unul după altul. Nu stați în pat Lohan pentru o lungă perioadă de timp. Părinții se aflau într-un alt oraș. și prietenii de la petreceri nu vor învăța o tânără celebritate a vieții.

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    La vârsta de 20 de ani, steaua a început să aibă probleme serioase cu legea și dependențele: nimeni nu își va aminti numărul exact al convingerilor sale din cauza conducerii în stare de ebrietate. cursuri de reabilitare și încercări de a începe mai întâi viața. Cu toate acestea, actrița nu-și pierde speranța de a obține un rol fericit în cinematografie. care îi va oferi o șansă mai mare.







    Într-un interviu recent cu Oprah, Winfrey Lindsey a recunoscut: "Lucrul este. asta. când aveam 18 ani. Am fost nepăsător. Nu știam cum să gestionez banii. Când m-am mutat în Los Angeles. nimeni nu a fost lângă mine ... Dar îi urăsc pe aceia. care îmi învinovăție părinții pentru tot. Încearcă să mă protejeze pe mine și pe mine.

    Amanda Bynes

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    Demi Lovato

    În timp ce un singur star mentale invalidități nu beneficiază. alții încearcă să facă o senzație din ea. Astfel, cântăreața și actrița americană Demi Lovato nu pot decide cu privire la culoarea părului ei: era și ea o blondă. și o brunetă. fata se mișca spre fire colorate. și apoi a reprodus ceva în roz. apoi în culori albastre. Motivul pentru acest comportament, starul explicat la emisiunea Ellen DeGeneres: "După cum știți. Am tulburare bipolară. Prin urmare, de multe ori îmi schimb culoarea parului. "

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    Selena Gomez

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    Justin de la un băiat bun sa transformat în principalul huligan al Americii: a intrat în lupte. apoi a dispărut la secția de poliție pentru folosirea marijuanei și a condus într-o stare de intoxicare. apoi au organizat petreceri zgomotoase în bordeluri. Selene a ales o cale mai sigură pentru sănătate. încercând să scape de imaginea enervantă a unei fete exemplare. Costumele ei au devenit mai cinstite. și film și cântec - provocatoare.

    În ultimul an, comedia a ieșit, "vacanța Otvyaznye", în care Selena joacă una dintre cele patru prietene. în căutarea câștigurilor asociate cu dealerul de droguri și comerciantul cu arme în spectacolul lui James Franco. Substanțe interzise. păr roz. striptease și arestări - sărbătorile pentru fete sunt date # 8209; ele sunt cu adevărat amuzante. Apropo. un alt rol principal în film a fost jucat de Vanessa Hudgens.

    Vanessa Hudgens

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    În filmul "Vacanță Otvyaznye", în cazul în care principala îmbrăcăminte a actriței a fost un bikini roz. Vanessa a intrat perfect în rolul unui student disperat. care din motive de recreere în Florida este gata să ucidă și să jefuiască. În thrillerul "Land Frozen", Vanessa sa reîncarnat ca prostituată. și în drama "Dă-mi adăpost" - o femeie gravidă dintr-o familie disfuncțională.

    Taylor Momsen

    8 stele, dispărute, revista cosmopolită

    Text: Speranța lui Zubriva
    Foto: Alloverpress. Eastnews. GettyImages / Fotobank.ru

    ← Faceți clic pe "Ca" și citiți-ne pe Facebook







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: