8 Sfaturi pentru a deveni Top Blogger

În secțiunea de rating există statistici despre toți bloggerii și comunitățile care au căzut în topul principal. Evaluarea bloggerilor este luată în considerare pe baza numărului de postări care au rămas în partea de sus, a timpului de găsire a postului în partea de sus și a poziției pe care o ocupă.







"Recent am venit cu o idee foarte interesantă despre cum să devii un blogger popular: După analizarea mai multor bloguri de top, mi-am dat seama de ce au devenit populare și cum se poate obține același succes.

1. De ce citiți acest blog sau acesta? Dar pentru că vă aduce niște informații utile. Bloggerii populare scriu informații interesante și, mai ales, utile, care le aduce trafic, popularitate, respect și bani. Concluzie: scrieți în mod regulat articole interesante și căutate, iar popularitatea dvs. este oferită.

3. Faceți concursuri, acțiuni în blog. Câștigătorul primește câțiva dolari, dacă nu există bani, apoi un santinist, o revizuire. Bloggerii sunt foarte mulțumiți să participe și să vorbească despre astfel de concursuri vizitatorilor lor, care, la rândul lor, pot deveni cititorii dvs. și astfel popularitatea dvs. va crește.

6. Intrați în contact cu alți bloggeri populari. Comunicați, împărtășiți experiențe.







7. Nu imitați alți bloggeri. Trebuie să aveți propriul dvs. stil de a scrie articole. Oamenii nu au nevoie de un alt blog de Shakin, Dimka sau Terekhova (ei bine, nu știu cine este, așa că vom crede că vorbim despre bloggeri de top). - Au nevoie de ceva nou, proaspăt.

8. Fi imprevizibil.

A deveni foarte popular va fi foarte dificil. Acesta este un proces lung. Lucrați și lucrați din nou. Trebuie să înveți să distingi critici utile de idei simple de "completare". La urma urmei, critica este întotdeauna mai ușoară decât să faceți ceva singur. Mă concentrez asupra acestui lucru doar pentru că vă puteți părăsi calea fără a deveni vreodată un blogger foarte popular ".

Ei bine, de fapt - mă abat deja de la articol, pentru că sa terminat - există două moduri, iar imaginea de mai jos le ilustrează bine.


Și acum e rândul tău :) Care dintre aceste puncte (sau poate nu unul) te-ai folosi pe drumul spre faima? Și poate și așa este deja folosit în practică? Împărtășește-ți experiența :)

Ele sunt piercing cu voce tare Churks puzatye-Nu va fi lemn de foc. Adăugați-le în pădure, Banka va fi umedă, deveniți cenușă. Slivers și crengute sunt aruncate în aragaz, Sharpness, reproș. Bănci curate, Miez aburit, And-talk. Parim asiduu, cu atenție, cu afecțiune, Venik este viclean.

Astăzi sunt direct visul fetei poetului! Cu sufletul meu de culoare sălbatică, acest lucru nu se întâmplă des. Dar aparent vine un moment în care culorile vieții vor să se traducă în subtilitățile vieții și apoi vor trage pe dantelă! Dar astăzi vreau să vorbesc despre altceva - despre raționamentul copiilor. Când aș vrea.

Lamele sunt din oțel damașcă. Mânerul este realizat dintr-un bici ucigător, din argint, pietre prețioase și semiprețioase. UPD1: A primit un răspuns la scrisoare. "Bună ziua! Cuțitele sunt fabricate în atelierul de bijuterii Koval și sunt la Kiev.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: