492 Recenzii reale - pensiune hostel cheshire cat

"Este confortabil, ca la domiciliu".

Mi-a placut totul)) Mulțumesc)) Toate. care păstrează pensiuni, hoteluri cu economie, etc. Vă recomand să fiți egali cu "pisica Cheshire". Este păcat că aceasta nu este o rețea de cămine, iar în alte orașe nu este.

Vă mulțumesc foarte mult pentru o astfel de recenzie minunată. Suntem bucuroși să încercăm pentru dvs. Vino la noi în continuare neapărat :) Cu respect ... Mai mult # x25BE;

Cheshire Cat Hostel

"Pentru o noapte până când găsești un înlocuitor."

Locul și prețul

Pensiune excelentă. Locația foarte convenabilă, pensiunea este curată și confortabilă. Oaspeții sunt prietenoși. Administratorul Maria este o mulțumire specială. Cel mai bun administrator :)

Daniel, vă mulțumesc foarte mult pentru feedbackul dvs. Suntem bucuroși să încercăm pentru dvs. :) Vino la noi din nou.

Vă mulțumim pentru o revizuire minunată. Vino la noi din nou :)

Cheshire Cat Hostel

"În general, este ieftin și decent. Pensiune bună, ca atare - Vă recomand. "

În cel de-al doilea duș, gunoiul este golit.

Vă mulțumim pentru feedback! Vom lua în considerare comentariul dvs. :))

Cheshire Cat Hostel

"Cea mai bună pensiune pe care am văzut-o vreodată. Multe mulțumiri personalului pentru curățenia și natura lor bună "

Există o cameră specială pentru fete, foarte curată, bucătăria are tot ce aveți nevoie, personalul face totul pentru a vă simți ca acasă), dacă uitați un prosop, papuci, etc. va fi oferită (contra cost). Există un wifai. Locație în centru și aproape de mare.

în timpul cursei au existat o mulțime de copii, o echipă mare în înot (copii să se comporte în mod corespunzător, pentru care vă mulțumesc foarte mult), ca urmare a acestui număr s-au stabilit într-un cuplu de tipi la fete, dar după câteva zile, totul sa schimbat. Inconvenientele temporare de odihnă nu s-au stricat.

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.! Ne bucurăm că ți-a plăcut totul! veniți la noi din nou.

Cheshire Cat Hostel

"Locație liniștită, curată, bună, personal plăcut."

Locație liniștită, curată, bună, personal plăcut.

Nu ar face rău să adăugați prizele și să le scoateți din spațiile de dormit.

Vă mulțumim foarte mult pentru feedbackul dvs.! Vom lua în considerare dorința dvs. și vom încerca să finalizăm serviciul nostru :)

Cheshire Cat Hostel

"Este normal, dacă nu e nicăieri să te odihnești"

Personalul prietenos, curățenia

1-2 prize pe cameră, paturi scârboase

"Patul este decorat cu perdele, ceea ce vă permite să vă retrageți în orice. "

Patul este decorat cu perdele, ceea ce vă permite să vă retrageți în orice moment.

Toți vin și se culcă în momente diferite, nu este întotdeauna suficient să dormim.

Locație convenabilă în centru, intrare închisă după ora 21:00. Wai fay lucrează. Perdele pe paturi, rafturi separate, cutii de pe încuietori. Se spală 50 r. Dușuri curate.

În camerele pentru întreaga ședere (5 zile) nu au fost curățate nici măcar o singură dată. O bucătărie mică, doar 2 dușuri, a trebuit în mod constant să ceară hârtie igienică. Postiturile alimentare se eliberează într-o porție. "Bonus" este permis să bea ceai local, cafea, să ia zahăr și să împartă un pachet de cookie-uri până la ora 11:00. După aceea, chiar și zahărul nu va fi dat. Prosoape cu încărcătură 50r. În camere puneți o pat suplimentar, din care devine înghesuit și murdar. Zgomot chiar și noaptea, personalul nu controlează. Administratorul Asya vorbeste extrem de politicos, tare, nu corect. Adevatsya nu este potrivit pentru modul de angajat (cu același succes puteți merge în lenjerie dvs.). Zona de odihnă este mică. Pe balcon este scris "ieșirea este interzisă", dar, de fapt, există pere, puteți sta și fuma totul, inclusiv administratorul. Organizația nu este alocată în al doilea.

Doar o cămin. "

Hostel. ce majoritate în Soci.

Nu este convenabil faptul că se află la etajul al treilea al clădirii. în cazul în care banca este localizată, ușa se închide, trebuie să sunați la administrator. Prosoapele sunt plătite.

"Prima experiență de a trăi într-o pensiune."

Camere confortabile, perdele pe paturi - acesta este cel mai important lucru în această pensiune, a fost închis și aveți un spațiu privat, și propria dvs. lampă și raft. Foarte curat, curățenia în timpul șederii mele a fost petrecută des. Baie suficient de confortabilă. Aceasta este prima mea experiență de a trăi într-o cămin. Am întâlnit oameni foarte interesați. În general, am fost confortabil și nu stresant.

În timpul sosirii mele a fost efectuată o renovare în etape a căminului. A apărut o problemă cu ceainicul. Perdelele nu erau în baie, este foarte incomod, dar, așa cum am înțeles, temporar. Aș vrea un soclu la pat, nu 3-4 bucăți pentru întreaga cameră. Frigiderul este întotdeauna ambalat, evident că nu are spațiu suficient pentru produsele tuturor chiriașilor.

Anonim, vă mulțumesc pentru pont) a venit)) pe care le enumerate în roșu (ceai, jaluzele in baie), am stabilit, a fost timp ... Mai mult # x25BE;

Cheshire Cat Hostel

Am stat a doua oară la pensiune.

A rămas în a doua oară în această pensiune. Ca și înainte, totul este curat și confortabil.

Ultima vizită a administratorilor au fost mult mai inteligent și lyubeznee.Osobenno udivivila Nastya: cât de mult n-am văzut tot timpul a făcut doar că a mânca sau moțăia, picioarele pe biroul ei. Administratorii de fete, după părerea mea, au apucat zona de salon și au folosit-o ca spațiu propriu.

"Este aproape de mare, camerele sunt destul de spațioase, paturile sunt confortabile".

Marea este aproape, camerele sunt destul de spațioase, paturile sunt confortabile.

Zgomotul de la mașini care trec oarecum împiedicat spat.Kuhnya prea mici, la duș pe pereti pete negre micotice - vă rugăm să trateze cu înălbitor (alb) - acest lucru poate fi corectat.

Bună ziua, vă mulțumesc pentru feedbackul dvs. Încercăm să creăm confort pentru oaspeții noștri ... Deoarece nu suntem ... Mai mult # x25BE;

Cheshire Cat Hostel

"Sala de lumină spațioasă, multe puncte de vânzare, este totul. "

O cameră luminoasă spațioasă, o mulțime de magazine, tot ce aveți nevoie. Locație foarte bună și relativă la stație, și aproape în centrul orașului.

Trăit într-o cameră dublă, o cameră este prin peretele din bucătărie, care fierbe în mod constant de viață este scris în descrierea - sunet, de fapt - se aude fiecare. cuvânt, adunări de seară sunt organizate după miezul nopții, în ciuda revenirea în 23 de ore, a trebuit să merg să înțeleagă, ca răspuns la o perturbare de la ședința în bucătărie auzit - aveți aceeași izolare de sunet, ce vorbești? Este pur și simplu imposibil să dormi! A trebuit să cumpăr prize de ureche, numai asta și să mă salvez, să mă relaxez cel puțin într-un fel. Iar răspunsul administratorului este același hostel pe care l-ați dorit, ceea ce nu este foarte inspirat.

"Paturile sunt foarte confortabile!"

Paturile sunt foarte confortabile! Saltele sunt moderat moi. În mod special, vreau să observ că pe fiecare pat există perdele, ceea ce vă permite să fii singur cu tine, chiar și într-o cameră comună ocupată în totalitate. În apropierea pensiunii există numeroase magazine de produse alimentare și nu numai! De asemenea, pe ambele părți ale pensiunii există o cafenea ieftină de internet, care este foarte convenabilă pentru călătorii de afaceri. La o plimbare de doar 5 minute se află Parcul Riviera și multe cafenele și restaurante. Din stația G # 47; D 10 minute de mers pe jos de pe stradă!

Vă mulțumim pentru feedback! Vă așteptăm din nou.

Cheshire Cat Hostel

"Mi-a plăcut că totul este un turist curat și confortabil, amabil și amuzant. "

Mi-a plăcut că totul este un turist curat și confortabil, amabil și amuzant și un personal prietenos

Fumatul nu este convenabil, fără zone de fumat, un balcon și acolo este interzis să meargă din cauza faptului că clienții hostola sunt zgomotoase, nu poți avertiza doar la zgomot și sa comportat în liniște. dar nu există nici o interdicție strictă de a ieși pe ea.

"În timpul dușului, apa fierbinte a dispărut, a trebuit. "

În timpul dușului apă fierbinte a dispărut, a trebuit să-mi spăl capul în chiuvetă, trecerea la pensiune după 20 de ani era strict prin siguranță. care ne-a solicitat să ne aducem la cunoștință și să ne întâlnim cu organizatorul serviciului de recepție, nu contează dacă au ieșit pentru un fum, pentru un magazin sau pentru o perioadă lungă de timp.

"Această pensiune este pierdută. Odată ce a fost cel mai bun, dar acum serviciul este la nivelul casei de oaspeți de la periferie. "

De data aceasta m-am simțit trist. Aceasta nu este pisica Cheshire pe care am stiut-o. 1) Patul confecționat nu mai așteaptă oaspetele, vi se dă un set și înainte. 2) Camerele au început să se înrăutățească - pe patul meu am găsit bucata de hârtie a altcuiva din guma de mestecat și o gumă blocată între plăci. Prin urmare, nici ei nu se uită chiar acolo, sau arata și nu le pasă. 3) Anterior, bucătăria a fost întotdeauna detergent normal, iar fiecare odorizant toaleta era acum în bucătărie unele flacon cu soluție foarte diluată de săpun, un odorizant și un standuri jumătate goale în afara WC. 4) Cabinele de duș au fost foarte uzate. 5) Un număr mare de persoane care trăiesc permanent. este teribil. Nu este o pensiune acum, ci o pensiune. Cel mai important lucru este atmosfera. oaspeții regulate pot mânca în camera de familie și urmăriți emisiuni TV în același loc înainte de ora 00:00, poate încerca să impună propriile reguli de odihnă cu acordul tacit al personalului. Deși ce să spun, dacă unul dintre dimineața mea a început la ora 7:30 cu muzica de la recepție la un volum destul de decent. N-am dormit deja, dar atitudinea administratorului față de oaspeți ma surprins. Nu-mi pot imagina că era un an sau un an și jumătate în urmă.

Vyacheslav mulțumesc pentru sfat, vom lua toate informațiile în considerare și, desigur, vom încerca să îmbunătățească condițiile pentru oaspeții să fie confortabil! Mai mult ... Mai mult # x25BE;

Cheshire Cat Hostel

A doua oară mă opresc la pensiunea "Cheshire Cat". Locația convenabilă - merită în mod clar un plus mare. Paturile din pensiune sunt separate de perdele. Papuci și prosoape sunt oferite la pensiune. Există o bucătărie, care este echipată cu toate ustensilele necesare. De asemenea, dacă este necesar, puteți utiliza, deși la un cost suplimentar, o mașină de spălat. Foarte curat în pensiune în sine, personal foarte prietenos. De asemenea, în cameră există celule în care puteți pune lucrurile pentru o mai bună siguranță.

Alături de patul cu două etaje din camera de hostel există o singură priză, foarte puțin extra.

Cheshire Cat Hostel

"Locație excelentă în centru, în jurul o mulțime de cafenele, sali de mese. "

Locație excelentă în centru, în jurul o mulțime de cafenele, cantine, magazine, farmacii. Lângă Riviera, dig, lângă gară. Pensiunea este curată, curățată zilnic foarte atent. Camerele au tot ce aveți nevoie, inclusiv cutii pentru lucruri. Bucătăria are, de asemenea, toate ustensilele, ceaiul, zahărul, sarea. Totul este confortabil

După ora 20-00, ușa este închisă în clădirea bancară unde se află pensiunea. A trebuit să sun tot timpul (roaming, toate treburile) către administrator pentru a se întâlni. Cineva a rupt prin el însuși de paza, dar mi se părea mai incomod și nu știi niciodată ce fel de relație între bancă și pensiune, nu doresc să degenereze, astfel încât fetele trebuiau să alerge după mine). Paturile deja scârțâie ușor, perdelele cad. Ferestrele sunt deschise în mod constant, altfel îngrozirea este teribilă. Poate că nu este potrivit pentru cei care nu dorm bine din cauza zgomotului.

Cheshire Cat Hostel

"Opriți-vă în pisica Cheshire :)) 🐱»

Un loc minunat! Vino la Sochi și oprește-te în pisica Cheshire, îți va place! ☀️ Un respect separat față de administratorul Ace Malovoy. ))

Draga Olga, îți mulțumesc cu plăcere pentru evaluarea pozitivă a căminului nostru! Sperăm că odihna în "pisica Cheshire" va deveni mai mult ... Mai mult # x25BE;

Cheshire Cat Hostel

"Acasă atmosferă confortabilă!"

Mi-a plăcut atmosfera de acasă a căminului. A fost foarte confortabil. Vecinii prietenoși, personalul de ajutor. Zona plăcută de odihnă. Mi-a plăcut că este strict interzis să beți alcool și să stați în pensiune într-un stat drogat.

Cheshire Cat Hostel

"Pensiune excelentă pentru puțini bani"

Personal prietenos, locație bună, accesibilitate la transport, aproape de piață și supermarketuri unde puteți cumpăra alimente

Paturi foarte fragile

Cheshire Cat Hostel

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 130 352 360 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 805EF6C







    Trimiteți-le prietenilor: