38 Recenzii, stilisti de nunta stilisti stil "El stil", Sankt Petersburg

Vreau să-mi exprim recunoștința față de stilistul Alina Lebedeva. A creat o imagine incredibilă. Soțul meu și oaspeții au fost încântați. Totul a fost ținut perfect până noaptea, deși ploaia ne-a turnat în jos. Datorită studioului, aveți profesioniști excelenți







Bine ai venit! A făcut o nunta cu o stilistă din Stilul El Victoria Lissanova! Ea este foarte atentă, înțelegătoare și profesională teribilă. Mulțumesc foarte mult.

38 Recenzii, stilisti de nunta stilisti stil

un milion de sărutări Kate Alexandrova "Vreau să exprim o mare recunoștință pentru imaginea ideală! Katya este un stilist excelent cu stilouri de aur! în ziua nunții noastre, m-am simțit foarte foarte! merită foarte mult. make-up-ul este exact ceea ce mi-am dorit, coafura perfecta! a păstrat totul bine, în ciuda faptului că toată ziua ploua cu greu și în cea mai mare parte a zilei petrecute în apropierea golfului. Katya a făcut încă o imagine a mamei mele, mai presus de toate laudă! Nu mi-am văzut niciodată mama atât de frumoasă! și Katya a ajutat la crearea stării corecte încă din dimineața zilei și a susținut foarte mult mie, în general, mulțumiri. Fără Katya, ziua noastră nu ar fi atât de minunată

Am o soție foarte frumoasă și drăguță. Dar cât de încântătoare a fost la nunta noastră după ce Natalia Lenskaya a lucrat câteva ore lungi asupra miresei mele. MULȚUMI MULȚUMI stilisti de nunta de studio "El Style" pentru ceea ce a dat o frumusețe și un zâmbet soției mele. Era foarte fericită și m-am bucurat de asta!

38 Recenzii, stilisti de nunta stilisti stil






Stilista mea la nunta a fost Julia Svetlaya. Nu mi-am regret alegerea pentru o secundă! Coafura si machiajul au ramas pana in noapte. Nu mi-am putut imagina că aș putea fi atât de frumoasă. Mulțumesc, Yulechka!

Un salon minunat, pentru fiecare mireasă o abordare individuală. pe sondă, stilistii fac totul pentru ca mireasa să se simtă frumoasă la nuntă. Aș dori în special să mulțumesc stilistului Darya Stakhorskaya. Dasha a îndurat toate dispozițiile și îndoielile mele înainte de nuntă. A dat multe sfaturi practice și sa confruntat cu sarcina cu 200%

38 Recenzii, stilisti de nunta stilisti stil

Coafura și machiajul de mireasă am făcut-o pe Catherine Milanovsky. Imaginea a fost preconcepută la repetiție, așa că în ziua nunții nu eram îngrijorată, pentru că eram în mâinile unui excelent profesionist! Katya este o persoană foarte pozitivă, așa că dimineața mea a fost mai puțin nervoasă din cauza ei. Am păr gros până la talie, părul meu a fost bucle, foarte puțini pot face acest lucru, astfel încât să rămână timp de cel puțin câteva ore. Părul meu a rămas până la sfârșitul banchetului! Mulțumesc Katya!

38 Recenzii, stilisti de nunta stilisti stil

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă față de salon și în special de Tatiana Laurent. Evaluarea muncii sale pe toate punctele este de 1000000000000 dintr-o sută). Timp de 4 ore a creat imagini minunate pentru mine și pentru mama mea, deși nu am putut explica ce vrem. De obicei, rochia de mireasa este decorata cu o mireasa, dar Tatiana a facut un ornament din partea mea) Multumesc foarte mult)

O treabă bună! Totul, fără neînțelegeri. Excelent stilist de lucru Darya Stakhorskaya. Mi-a făcut o tunsoare exact ceea ce mi-am dorit, un minunat machiaj, a ajuns la timp în țară. Sunt foarte multumit de alegere.

Stilista mea a fost Ekaterina Milanovskaya. A creat un miracol, toți oaspeții și mai ales mirele au fost uimiți. Întreaga zi am fost plină cu complimente. Coafura și machiajul au trecut perfect toate dificultățile din această zi. A fost foarte patetic să spălați o astfel de frumusețe.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: