3 Restituiri pentru profesioniștii hanzi de la Moscova, Gagarinsky, Avenue Lomonosov, 6

Mai devreme în asigurare a existat doar "Normo-dent", nu a fost plăcut. Acum, asigurările s-au schimbat și "Innent-Profi" a apărut! Nu mă așteptam la încântare, pentru că a apărut opinia că stomatologia pentru asigurări dorește doar să "reproducă pentru bani". "Innenty-pro" - nu asta! Am scris la Zabavskaya EG despre recenzii și am rămas foarte mulțumit! Dentistul cel mai intuitiv și cu cea mai înaltă calificare! Imediat suna diagnosticul, care a fost colectat de biți de la 3 stomatologi din alte clinici! Foarte mulțumit și a decis să scrie. Data viitoare ›













Timp de mai mult de 10 ani, am fost tratați la Innend Profi cu întreaga familie. Mergem la ei, ca pe o vizita, beau ceai si vorbim despre tot. Doctori ai lui Dumnezeu! Zabavskaya Elena Georgievna (terapeut), Zabavsky Victor Vasilievich (ortopedist), Zabavskaya Xenia Viktorovna (atât terapeutul, cât și chirurgul). Sperăm că Nastya Viktorovna, când va crește, va deveni un doctor excelent!

Sa întors acolo. Cu durere acută. A fost prima clinică pe care am primit-o. Nu numai că s-au întâlnit ca nativi. Și au ajutat foarte repede! Acesta nu este un PR! E adevărat! A doua zi au sunat. Au fost interesate. Doctorul la mine era Ksenia Zabavskaya. MULTUMESC MULTUMIM!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: