14 Opinii despre casa vamale Sheremetevskaya la москва, молжаниновский, шереметьевское шоссе, вл

Combaterea terorismului. Am zburat în Turpta pentru o săptămână în Turputevka. M-am întors la aeroportul Sheremetyevo la 28 septembrie 1616, iar "controlul și detectarea" a început la controlul pașapoartelor. Faptul că sunt rusă, dar sa născut în Grozny, Republica Cecenia, care este intrarea corespunzătoare în pașaport. La început mi sa oferit să mărturisesc totul, apoi m-am dus să-mi verific pașaportul pentru autenticitate. Apoi au întrebat dacă toți banii pe care i-am petrecut în vacanță sau nu, după ce i-am trimis în text simplu (am excitat.) Mai mult ›







Bună ziua, a luat un produs care este în valoare de un ban, la 15 de euro, cumparat surorile, nepoții, am 6 surori și 13 nepoatelor, mama mea a fost mama eroina, și asta e vina mea, toate au luat 4 ore a avut loc, tipul întocmit, insultat, tot ce spui, frica de a intra în țara lor, rușinea de un fel, aparent, mama a primit-o medalie în zadar, era necesar să aibă unul.)







Trebuie să pun o notă, în declarația vamală, cu privire la exportul mărfurilor, pentru confirmarea TVA-ului. Unde pot găsi o aplicație de probă? Sau declarația sa poate fi scrisă în formă liberă?

A dorit să vă cunoașteți codul poștal pentru trimiterea documentelor.

Prietenii și partenerii mei din China mi-au dat un televizor și un monitor cu diagonale "42". Aș vrea să aduc asta la Moscova. Aș dori să știu ce documente sunt necesare pentru această încărcătură și cât va trebui să plătesc dacă este necesar să importați aceste cadouri pe teritoriul Federației Ruse? Vă mulțumim anticipat pentru răspuns.

Bună ziua, spune-mi unde pot obține sfaturi cu privire la vămuire pentru anumite tipuri de mărfuri (tehnologie digitală), și ce documente sunt necesare, deoarece acest an, sa schimbat mult. Paul (tel: 233-86-44, direct)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: