11 Opinii despre rospotrebnadzor la adresa Lipetsk, str. Gagarin, 60-a

Dragi lucrători ai Rospotrebnadzor! Vă rugăm să rețineți că carantina în școli este introdusă în clase! Aceasta este o prostie! Ca și în primul schimb, clasa învață, iar în al doilea - în același birou acolo? Clasa nu dezinfecta! Ca urmare, la începutul săptămânii, 4 copii au fost bolnavi, iar astăzi - 9. Carantina nu este închisă. Asteptam 10-12. + dining comun, toaletă comună, BACILLES GENERALE. Nu este mai ușor să închideți fiecare școală timp de o săptămână sau zece zile? Apoi, va exista o recesiune a bolii. Totuși, nu există un proces educațional: unii copii învață, alții. Data viitoare ›







În regiunea Lipetsk, Lev Tolstoy, p. Cuptorul este situat în pavilion, este decorat în perioada de anchetă a lui Karmanov. În acest pavilion puteți obține întotdeauna vodcă, vin, coniac. Poate dobândi și sătenii minori. Antreprenorul individual nu reacționează la avertismente și reclamații repetate. De câteva ori am asistat la o atitudine foarte nepoliticoasă față de cumpărători. Vă rugăm să luați măsuri.

Vă cer să verificați faptul de a înșela consumatorul în ceea ce privește ambalarea mărfurilor. 7.04.15 la 1913 de ore. în magazinul "Proletar" pe stradă. Gagarin a fost cumpărat de cârnații medicului cu data de ambalare din 8.04.15. Acest fapt este confirmat prin autocolantul de la bunuri și primirea de vânzare nr. 1526 din 07.04.15 19:13. De asemenea, în aceste magazine, de multe ori pe rafturi sunt produse stricate cu autocolante "de astăzi". Scanați chitanța de vânzări și autocolantul din produsele pe care sunt gata să le trimiteți la e-mail.

În dimineața zilei de 16.04.14 în curtea casei 3/3 pe stradă. Csiolkovski (fundul casei de pe partea a 4-a pridvor), câinii îi îngenuncheau pisica. Corpul pisicilor a stat aproape o saptamana in apropierea casei si a locului de joaca. Locuitorii casei au raportat în mod repetat acest lucru la biroul de locuințe. Dispatcher ZhEKa a raportat că pe site-ul nostru nu există nici un portar, nu există nimeni care să curețe cadavrul, dar ea îi va spune stapânului despre asta. Pisica moartă este încă mincinoasă, nimeni nu o curăță, copiii se joacă în apropiere, zona din jurul casei nu este curățată. Luați măsuri.

Dragi lucrători ai Rospotrebnadzor! Vă rugăm să rețineți că carantina în școli este introdusă în clase! Aceasta este o prostie! Ca și în primul schimb, clasa învață, iar în al doilea - în același birou acolo? Clasa nu dezinfecta! Ca urmare, la începutul săptămânii, 4 copii au fost bolnavi, iar astăzi - 9. Carantina nu este închisă. Asteptam 10-12. + dining comun, toaletă comună, BACILLES GENERALE. Nu este mai ușor să închideți fiecare școală pentru o săptămână sau 10 zile? Apoi va exista o recesiune a bolii. Totuși, nu există un proces educațional: unii copii învață, alții. Data viitoare ›







În regiunea Lipetsk, Lev Tolstoy, p. Cuptorul este situat în pavilion, este decorat în perioada de anchetă a lui Karmanov. În acest pavilion puteți obține întotdeauna vodcă, vin, coniac. Poate dobândi și sătenii minori. Antreprenorul individual nu reacționează la avertismente și reclamații repetate. De câteva ori am asistat la o atitudine foarte nepoliticoasă față de cumpărători. Vă rugăm să luați măsuri.

Vă cer să verificați faptul de a înșela consumatorul în ceea ce privește ambalarea mărfurilor. 7.04.15 la 1913 de ore. în magazinul "Proletar" pe stradă. Gagarin a fost cumpărat de cârnații medicului cu data de ambalare din 8.04.15. Acest fapt este confirmat prin autocolantul de la bunuri și primirea de vânzare nr. 1526 din 07.04.15 19:13. De asemenea, în aceste magazine, de multe ori pe rafturi sunt produse stricate cu autocolante "de astăzi". Scanați chitanța de vânzări și autocolantul din produsele pe care sunt gata să le trimiteți la e-mail.

În dimineața zilei de 16.04.14 în curtea casei 3/3 pe stradă. Csiolkovski (fundul casei de pe partea a 4-a pridvor), câinii îi îngenuncheau pisica. Corpul pisicilor a stat aproape o saptamana in apropierea casei si a locului de joaca. Locuitorii casei au raportat în mod repetat acest lucru la biroul de locuințe. Dispatcher ZhEKa a raportat că pe site-ul nostru nu există nici un portar, nu există nimeni care să curețe cadavrul, dar ea îi va spune stapânului despre asta. Pisica moartă este încă mincinoasă, nimeni nu o curăță, copiii se joacă în apropiere, zona din jurul casei nu este curățată. Luați măsuri.

Întrebări pentru organizație

Bună ziua. Recent, primul canal a raportat prețuri incredibile pentru ouă într-o serie de zone. Și regiunea Lipetsk a apărut acolo. La apăsarea președintelui, procuratura și angajații Departamentului de supraveghere necorespunzătoare au făcut verificări. Și ce? A fost cineva pedepsit pentru prețuri umflate? În timp ce totul este în vigoare. Aici, de exemplu, magazinul "Ocean" (strada Civic, 1a). În el sunt pensionari. Astăzi este 12.02. ouă la un preț de 70 de ruble. pentru o duzină, "porumbei", adică mici, 60 de ruble fiecare. Cum a fost regiunea Lipetsk. înainte de toate la prețuri. Data viitoare ›

În CJSC Bank "INTEZA" este încălcată procedura de rambursare a datoriilor la credite. Banii direcționați către rambursarea contractului de împrumut nu ajung la sub-obligația necesară. cont. Documentele privind fluxurile de trezorerie sunt emise. În cazul în care să se plângă.

Vă cer să înțelegeți legitimitatea acțiunilor angajaților supermarketului "Auchan" (agenți de pază), care percep o taxă pentru utilizarea căruciorului în valoare de 10 ruble.

Buna ziua, am o întrebare. Este legal de a cere companiei de asigurări „Uralsib“, situat în Dankov, regiunea Lipetsk, atunci când cumpără un CTP politici și vânzarea de automobilist suplimentare politicii de asigurare de viață. Este un lucru voluntar, de ce nu că eu nu vând politica de asigurare RCA? La urma urmei, legea „Cu privire obligatorie“ nu este un cuvânt despre serviciile suplimentare pentru asigurările de viață, de fapt, și din cuvintele reprezentantului societății este o condiție prealabilă pentru vânzarea politicii RCA. În cazul în care să se plângă. Data viitoare ›

Spune-mi, te rog, în rezolvarea problemei mele. Am cumpărat cercei de aur cu 5 zile în urmă, apoi am decis să le punem la lucru. După ce am venit acasă, am descoperit că o pietricele a căzut de la 1 cerc, firește, că nu l-am găsit. Aici am avut de asemenea o întrebare: am dreptul să contactez magazinul pentru a-mi schimba cerceii.

În satul Fashchevka din districtul Gryazin, a fost găsită o nouă metodă de îmbunătățire a suprafeței drumului. Au acoperit drumul cu praf de grafit. Din această inovare oamenii sufoca, iar plantele sunt acoperite cu o floare strălucitoare. Îi cer tuturor locuitorilor din satul Fashchevka să ia măsuri urgente și să oprească această rușine. Se știe că praful provoacă multe boli, inclusiv oncologie.

În satul Pankratovka, cartierul Izmalkovsky, kvass este produs în spații cu instalații de salubritate afectate. Nu va duce acest lucru la otrăvirea în masă a acestui produs?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: