101 Titlul catchy pentru blogul tău

Te salut, dragi prieteni!
În acest scurt articol arată, în opinia mea, una dintre cele mai bune titluri pentru posturi de pe blog-ul dvs., pe care le puteți utiliza în forma în care acestea sunt enumerate aici, înlocuind doar contextul tău care vizează stabilirea unei teme.







101 Titlul catchy pentru blogul tău


Dar ar fi prost, după blogging-ul creativ, să oferim titluri gata pentru utilizare. care nu vor reflecta creativitatea dvs. și vor simți în mod clar ștampilarea.
Deoarece fiecare titlu se face astfel încât ai putea lua ca bază, este foarte flexibil pentru a plasa în propriul pachet personalizat, adăuga unele aspecte speciale și legat cu panglica stralucitoare, pripodnesti cititorii săi.







Nu am vrut să pictez că există ceva în ea și cum să lucrezi cu ea.
În schimb, în ​​text se introduc denumiri speciale, care sunt explicate în continuare.

În plus, puteți folosi (sau veni cu un șablon) orice titlu atrăgător pentru imaginea postării dvs. și construiți întreaga postare în apropierea antetului.
Vedeți, acest lucru nu este doar un set de titluri, ci un set real pentru blogging creativ.
Nu-mi amintesc cele două reguli ale creativității - o practică constantă și nici o regulă, fără a număra prima regulă. Fiți îndrumați spre tot ce este nou, faceți experimente și nu vă fie frică de mici greșeli!

Explicații privind selectarea rubricilor


Bold roșu este baza antetului. Lucrul pe care este construit antetul "kill".
Italic roșu este o variabilă care poate fi modificată de alegerea dvs., de fantezie.
Text simplu - contextul subiectului dvs. Am ales tema blogging-ului și tot ce este legat de acesta.

1. Cum să găsiți rapid subiecte pentru postările de pe blog

2. Cum să obțineți gratuit o legătură cu grasimea







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: