10 moduri de a lega un pareo

10 moduri de a lega un pareo

Sunt foarte încântat să fac vopsirea țesăturilor. Am vopsea mătase, lenjerie de pat, bumbac-bumbac. Poate fi purtat atît ca zîmbete, cît și pareo. Și, după cum vacanța înainte, Pareos nu interferează în garderoba fiecărei zhenschiny.Tem mai mult că greutatea de mătase a furat, Pareo doar 23-24 grame, astfel încât chiar și unele fulare în valiza, nu se adaugă greutatea valizei. Ridicați pareo la costumul de baie, în special monofonic, foarte simplu. Este suficient ca culoarea costumului dvs. de baie să fie prezentă în schema de culori a pareo-ului și să obțină deja un ansamblu de plajă interesant.







Practic fiecare dintre noi are un pareo - aceasta este o parte obligatorie a imaginii plajei. Sub un nou costum de baie, incerc sa obtin o pereche de culori potrivite pe plaja, care devin rochii, fuste si topuri foarte interesante. Principalul lucru pe care trebuie să-l cunoașteți pentru a lega un pareo în moduri diferite și arcurile de plajă cu o bucată de pânză de șifon nu va părea curând plictisitor și monoton.

Cum de a lega un pareo sub forma unei rochii

După o odihnă pe plajă, am vrut să mă plimb sau să stau în cafeneaua digului? Pentru acest caz, și abilități utile pentru a lega pareos dumneavoastră preferat sub formă de rochii. Mai jos în fotografie puteți vedea mai multe moduri de îmbrăcare de la una sau două pareo.

10 moduri de a lega un pareo

Samoa. Cel mai simplu mod de a se îmbrăca, care este folosit de majoritatea fetelor de pe plajă. Pareo este aplicat pe spate, traversat pe piept și legat de vârfurile din spatele gâtului.







Tahiti. O metodă similară cu cea anterioară, dar capetele pareo nu doar trec pe piept, ci sunt legate de un nod simplu.

10 moduri de a lega un pareo

Pentru o petrecere. Pareo atașați să frâneze și în brațe, în fața unghiuri de legătură, iar capetele libere repartizate pe piept ca corsetul și fixați partea din spate. Această versiune a rochiei este perfectă pentru o disco pe plajă sau o petrecere cu prietenii.

Assol. Trebuie să înfășurați pareo-ul în jurul corpului sub brațe și să conectați capetele de pe un umăr.

10 moduri de a lega un pareo

Nefertiti. Pentru această rochie veți avea nevoie de 2 pareo-uri, fiecare din ele împrăștiind corpul sub o singură mână și legat de vârfurile umărului opus.

Hawaii. Am înfășurat șifonul în jurul corpului și l-am legat cu un nod mic.

Fuste de la pareos

Pareos, legat ca o fusta este, de asemenea, un fenomen frecvent. Cea mai simplă cale este o fustă pe un nod. Împingeți pareo în jumătate (sau doar îndoiți o cârpă mică pentru "podsubnik"), înfășurați în jurul șolduri și lega un nod.

10 moduri de a lega un pareo

O fusta cu o curea pareo se va intampla daca o inconjurati in jurul soldurilor, traversati varfurile si inveliti fiecare intr-un turniet strans. Apoi, aceste fascicule sunt așezate de-a lungul marginii fustei ca o centură și legată pe spate.

Cum de a lega un top pareo

De la pareo, puteți face și un corset pentru a diversifica costumul de baie. Revedeți pareo în diagonală, pentru a obține o bandă lungă în mai multe straturi. Am pus-o pe umeri, încrucișat pe claviculă, înfășurați pieptul și legați vârfurile de pe spate.

10 moduri de a lega un pareo

Pentru a obține un top mai închis, împărțim pareo-ul în diagonală. Capetele de pe partea lungă sunt legate pe spate, iar partea de sus este împărțită în două părți, le răsucim împreună și le legăm în jurul gâtului.

Desigur, există încă multe opțiuni pentru a lega un pareo. dar acestea mi se păreau cele mai simple și interesante. Din cauza vestiar 2-3 Pareo culori monocromatice sau printuri pentru a se potrivi costum de baie, puteți în fiecare zi pentru a merge la plajă într-o nouă rochie de sifon.

Cuvinte cheie







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: