10 comentarii de la biroul vamal Belgorod din Белгород г, николая чумичова улица, 9-а

Ei bine, de ce întotdeauna complicăm lucrurile oamenilor? Am condus prin Zhuravlevka, ne-am bucurat că am simplificat mișcarea obiceiurilor pentru regiunea Belgorod. dar nu a fost acolo, a continuat procura generala pentru masina, ni sa spus că puterea de avocat nu poate fi prin Zhuravlevka numai prin vama centrale. Și cum diferă acestea? Explicați unde este logica? Cine vine cu oamenii ăștia? Adică, într-un singur loc, o procura notarială este un document, iar în altul o scrisoare de literație (așa cum ni sa spus). Data viitoare ›







Însuși pentru prima dată la vamă. Ajunse la ora 8:30, plecat la ora 17:30. Nu există cozi. Toți angajații sunt respectabili și prietenoși. Dar cât de teribil este organizat munca. Am petrecut o zi întreagă cu privire la vămuirea mașinilor. Potrivit cuvintelor "călăreți", vămuirea auto la vama din Belarus și Kaliningrad este de maximum 1,5 ore. Nu înțeleg de ce este nevoie de o zi întreagă la vama Belgorod. Cred că este necesar să se adopte experiența obiceiurilor de mai sus.

Recent, mama și fratele mai mic a decis să meargă la Sankt Petersburg la familie, dar în Belgorod le scoase din tren, t. Pentru a. Mama nu a fotografia în pașaport în 45 de ani. Fratele meu cu saci mari trebuia să se întoarcă în Harkov. O mamă în căldura de 40 de grade pentru trei ore păstrată la vamă. Mama a spus, „poporul“ în vamă, spun ei, „în cazul în care este această prietenie lăudata a popoarelor Așa te duci la vizita!“, La care a venit răspunsul: „nu merge!“ Trei ore mama gata să se întoarcă în Ucraina, apoi a adus. tren (la Harkov). Data viitoare ›







Ei bine, de ce întotdeauna complicăm lucrurile pentru oameni? Am condus prin Zhuravlevka, ne-am bucurat că am simplificat mișcarea obiceiurilor pentru regiunea Belgorod. dar nu a fost acolo, am condus de către procura generală de avocat la masina, ni sa spus că prin Zhuravlevka prin procură nu poate fi, numai prin obiceiurile centrale. Și cum diferă acestea? Explicați unde este logica? Cine vine cu oamenii ăștia? Adică, într-un singur loc, o procura notarială este un document, iar în alta, o scrisoare de literație (așa cum ni sa spus). Data viitoare ›

Însuși pentru prima dată la vamă. Ajunse la ora 8:30, plecat la ora 17:30. Nu există cozi. Toți angajații sunt respectabili și prietenoși. Dar cât de teribil este organizat munca. Am petrecut o zi întreagă cu privire la vămuirea mașinilor. Potrivit cuvintelor "călăreți", vămuirea auto la vama din Belarus și Kaliningrad este de maximum 1,5 ore. Nu înțeleg de ce este nevoie de o zi întreagă la vama Belgorod. Cred că este necesar să se adopte experiența obiceiurilor de mai sus.

Recent, mama și fratele mai mic a decis să meargă la Sankt Petersburg la familie, dar în Belgorod le scoase din tren, t. Pentru a. Mama nu a fotografia în pașaport în 45 de ani. Fratele meu cu saci mari trebuia să se întoarcă în Harkov. O mamă în căldura de 40 de grade pentru trei ore păstrată la vamă. Mama a spus, „poporul“ în vamă, spun ei, „în cazul în care este această prietenie lăudata a popoarelor Așa te duci la vizita!“, La care a venit răspunsul: „nu merge!“ Trei ore mama gata să se întoarcă în Ucraina, apoi a adus. tren (la Harkov). Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: