7 Puncte de atractie in Cancun

Permiteți-mi să vă spun cât de mult), pentru că ultima dată în Cancun a fost în această primăvară)

Chichen Itza - o căldură sălbatică, cozi uriașe, și arăta practic și nu pe asta. Călătoria costă aproximativ 150 de dolari pe persoană







Cozumel, frumos nerealist, dar totul este extrem de costisitor și să închirieze echipament și barcă și instructor, prin modul în care nu acceptă licența de scufundare în euro, să-și vândă pregătirea, să călătorească 100-150 pe persoană.

Muzeul sculpturilor subacvatice este încă legat de scufundări, costul este același. În Cancun, în toate centrele comerciale există expoziții ale a ceea ce este instalat în partea de jos, în aceeași ordine și gratuit))

Aici în Shel nu a fost, nu știu. Dar știu Playu del Carmen, un sat un sat, nimic special, ce se amintește Sharm El Sheikh, pe malul apei sunt hoteluri și magazine și apoi oamenii sunt băi de soare. Aici Tulum puțin mai departe, da, o pustie completă, două trei străzi, dar țărmul și marea Ah. Nye.

De fapt, îmi place foarte mult Mexicul, îi sfătuiesc pe toți. Bun odihnă))







Chiar vreau să merg în Mexic. Acesta este visul meu!

Sfat: Când beți de la baruri la hotel înapoi, nu încercați să dormiți sub un tufiș pe țărmul golfului. Am mâncat aproape un crocodil.

Pe bună tequila pot fi scrise și "agave pur"

și există ceceni, care nu este norocos.

/ '> Afișați mai multe (de la _)

7 Puncte de atractie in Cancun

Ați găsit o eroare? evidențiați
și apăsați CTRL + ENTER

7 Puncte de atractie in Cancun

7 Puncte de atractie in Cancun

Trebuie să ne asigurăm că nu sunteți un bot. Tastați caracterele pe care le vedeți în imaginea de mai jos.

Introduceți numele dvs.

Predicția se bazează pe numele dvs., prin urmare, introduceți numele real dacă este diferit de cel pe care îl utilizați pentru a vizita site-ul nostru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: