6 Idei neobișnuite, cum să sărbătoriți o nuntă la Moscova, idei pentru o nuntă

  1. Nunta în stilul occidental. În suburbiile orașului există un oraș-fantomă misterios. Acesta este un pavilion de fotografiere abandonat. Locul este foarte frumos și vederile sunt unice. Îți ofer tuturor oaspeților elemente ale costumului - pistoale, pălării și alte atribute și creează o fotografie unică în stilul occidental. Este un loc în districtul Solnecinogorsk, sat Firsanovka (teritoriu „KinoGorod“ Coordonate pentru navigator 55.925912 37.232805).
  2. Salvați bugetul și faceți o călătorie de nuntă în stil rusesc. Vă ofer o excursie în orașele istorice de lângă Moscova, de exemplu, Suzdal. Acolo puteți să călăriți cu o sanie rusă, însoțită de o troică de cai albi și un banchet în Kremlinul Suzdal. Nižni Novgorod sau Kolomna sunt de asemenea bune.
  3. Primul său de dans le puteți efectua în Arkhangelskoye Estate, puțini oameni știu, dar camera ovală în palatul Aeroportului, este conceput special pentru acest lucru.
  4. Nunta în călătorie și mișcare. Nu este buget, dar nunta cu siguranță va fi amintit de mult timp. Colectați avionul de prieteni și aranjați o nuntă în timpul unui zbor în țările calde. Apropo, iubitorii de pokatushki aranja nunti de biciclete, nunti de motociclete si alte produse derivate. Acestea sunt variante de vară, iar iarna și chiar primăvara nu se potrivesc.
    6 Idei neobișnuite, cum să sărbătoriți o nuntă la Moscova, idei pentru o nuntă
  5. Puțini știu, dar până în prezent există un monument de arhitectură - o dachă de Budyonny. Aici este posibilă realizarea unei nunți în stilul realismului social sovietic, la un preț rezonabil, într-o pădure de pini, într-o dachă a unui comandant celebru.
  6. O altă idee - dacă nu știi, atunci spune fanii carnaval brazilian - vă puteți alătura o școală de samba și sărbători nunta lor în timpul carnavalului. Puteți face acest lucru - cumpărați un costum, mergeți prin antrenament și ieșiți la sambadrom. Apropo, intenționăm să luăm parte la un astfel de carnaval împreună cu soțul ei.
    6 Idei neobișnuite, cum să sărbătoriți o nuntă la Moscova, idei pentru o nuntă






Să te căsătorești nu e tot. Pentru a menține relația, trebuie să încercăm pe amândouă, dar mai ales pe femei. Anna Gorodzha a împărtășit șapte secrete ale fericirii personale pe care fiecare femeie căsătorită trebuie să le respecte.







7 secrete de relații de succes - Cum să se comporte la o femeie

Oksana, salut! Dacă aș fi fost organizatorul nunții tale, atunci la o asemenea cerere ți-aș ruga un număr mare de întrebări pentru a-ți dezvălui tradițiile familiale, hobby-urile și preferințele. Dar, în orice caz, dacă bugetul este mic, atunci ia în considerare opțiunea de participare activă a oaspeților dvs. în pregătirea celebrării. Puteți atribui responsabilități, și, astfel, deja la implicarea oaspeților ceremonia în ziua de sărbătoare în sărbătoare va fi mult mai mare, și totul va fi la fel de distractiv și ușor, dar script-ul de pre-pregătit. De exemplu, în cazul în care oaspetele este de tineret destul de activă, ea poate pregăti unele numere neobișnuite, felicitări, care fac deja programul de divertisment, și apoi, în acest fel, ai putea surprinde performanța de tineri, cum ar fi melodii care au pregătite în avans.

Oksana, am avut și câțiva invitați la nuntă și ne-am gândit mult să facem nunta interesantă pentru noi și pentru oaspeți. În cele din urmă, ne-am oprit la o nuntă în stil retro. Oaspeții au fost informați în prealabil despre ideea noastră. Toată lumea o sprijinea. Restaurantul a fost stilizat într-un stil antic, oaspeții au venit în costumele din secolele trecute. Chiar și în loc de o limuzină, am căutat în jurul orașului unde puteți închiria o mașină veche. S-au oprit pe un Cadillac Fleetwood! Fotograf, am avertizat în prealabil și am pregătit pentru o fotografie în acest stil. Desigur, sa dovedit grozav! Încercați să vă vedeți ideea unei nuntă retro pe Internet. Același tip de nuntă este deja plictisitor!

Și am sărbătorit nunta în parcul de distracții! A fost foarte distractiv și nu banal!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: