4 Răspunsuri despre misticul mercurului de la proprietarii argumentelor pro și contra de mistică a mercurului

O roabă de foc! Moshinaya, umplut cu electronice, consum ca la Zhiguli, confort la cel mai înalt nivel! dar acestea sunt instrumente extraordinare și elegante! Super! cumpărat, deși cu o cutie de viteze automată rupt, dar nu a zheleyu cumpărat pentru acești bani ar putea fi un nou nouă pentru a cumpăra, bine, așa cum m-am uitat la nouă, și ca o roabă cu 2, 5 litri se deplasează la 175 de cai și Un salon decorat care răcește condorul! Nu mă mai cumpărați!))))







Chic, strălucire, putere, fiabilitate.

Piese scumpe, caroserii numai din America, deci trebuie să conduci cu atenție.

confortabil, optekaemy, navigatie o plimbare mic, confortabil, mai ales pe distanțe lungi, pe autostrada motorul este economic cu 2n 8.5 / 100 l / km și într-adevăr, frumusete (proiectare))))), mănâncă și 80 și 92 și 95, dacă este necesar! !))) Schimb de obicei mașinile după 1,5-2 ani, iar mercurul are 3 ani. )))







timp de 3 ani fără probleme. benzina devine mai scumpă. ((((

dar îmi place foarte mult. Îmi plac mașina de scris))))) (îmi pare rău pentru specialiștii în reparații pe care nu avem deloc), soțul repară el însuși și piesele de schimb. jumătate vine de la Ford Mondeo. deci dacă există un cap și mâini (și bani desigur) sper că mercurul meu va zbura pentru o lungă perioadă de timp)))))

destul de decentă

piese de schimb foarte costisitoare

Ați putea fi, de asemenea, interesat de:

Mercury News

4 Răspunsuri despre misticul mercurului de la proprietarii argumentelor pro și contra de mistică a mercurului
Vezi 3 știri de la Mercury →

Oferte auto pe AUTO.RIA

folosit masina pe AUTO.RIA

masini noi pe AUTO.RIA

Apreciați noul design

Vom fi bucuroși să vă cunoaștem dorințele. Acest lucru ne va ajuta să facem pagina mai bună.

mulțumesc pentru feedbackul dvs.!

Comentarii despre modelele Mercury

Opinii despre Mercury Mystic by Year

Alte servicii

Recenzii după tipul de transport

Recenzii de timbre

Ce altceva să vezi:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: