9 Feedback despre curare medicină la москва, покровское-стрешнево, иваньковское шоссе, 3

În ultimele două săptămâni, a fost eliberat după operație - înlocuirea genunchiului, a fost condus de profesorul Yarigin N. V. Nu am plângere cu privire la munca personalului, au făcut totul perfect. Medicul este un profesionist în domeniul său, personalul medical este foarte frumos, mereu gata să vă ajute! Cred că acest lucru se datorează faptului că clinica nu este conectată la rețea, astfel încât nu există niciun sens al "transportorului" de la pacienți. Situația din clinică este aproape familială. În mod deosebit, cred că proteza mi-a fost pusă de către germană (atâta timp cât acestea sunt disponibile). Data viitoare ›







Hai deja trecut sau am avut loc 9 ani, dar totuși vreau să-i exprim recunoștința față de doctorul Tsoju A. Asta pentru că a trecut sau a avut loc 9 cu ani inutili este costuri scumpe sau scumpe! În mâinile lui Alexander Semenovici din cadrul departamentului de ginecologie laparoscopică LRC Roszdrav am recidivat deja după operația din clinica raională (în ambulanță). Apoi mi-au spus (medicii familiari) că doriți să vă vindecați și să nașteți - mergeți la Choi și faceți tot ce spune el. Aveam 23 de ani, iar viitorul în ceea ce privește sarcina nu a fost clar. Mulțumită conducerii. Data viitoare ›







M-am dus la clinică la sfatul prietenului meu și nu l-am regretat. Medicii de înaltă calificare, servitorii atenți ai personalului medical, sunt foarte confortabili în saloane. Remarcabilul doctor al traumatologului-ortopedist McNassie Salah Takharovich mi-a făcut o operație pentru a înlătura meniscul articulației genunchiului. Operația a mers bine, a avut loc în toate recomandările medicului în perioada de reabilitare. Acum, am continuat să conduc un stil de viață sportiv.

Bună ziua! A făcut laparoscopie la ginecologie în Tsoi A. S. Da, merită banii, dar sănătatea și încrederea că totul ar merita bine. Camerele - confortabile, peste tot există WIFI, personalul medical este foarte atent. Operat de chirurgi de la Centrul de Reabilitare de Stat, iar acest lucru spune foarte mult. Îi doresc lui Alexander Semenovici mulți ani și cât mai mult timp să ne salveze, femei, pentru copiii noștri viitori! Cu sinceritate, Elena.

M-am dus la clinică mai întâi să consult un traumatolog-ortopedist (doar un doctor grozav), și apoi mi-a făcut o operație pe genunchi. Totul a mers foarte bine, am rămas în spital pentru câteva zile și m-am simțit foarte confortabil acolo. Atitudine, atenția medicilor - toate la cel mai înalt nivel. Cu siguranță voi aplica dacă este nevoie.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: