7 burlaci de invidiat hk "Salavat Yulaev" - site-ul oficial al fanilor

Niklas Svedberg

26 de ani, portarul clubului de hochei "Salavat Yulaev" Niklas Svedberg, al doilea an, conduce fani nebun de hochei Bashkir. Frumos, a cărui față în timpul meciurilor este ascunsă în spatele cascadei, a câștigat Ufa de la primul joc. Desigur, un astfel de farmec din Suedia poate și ierta o pereche de goluri pierdute, doar pentru a ieși pe gheață.







Potrivit "Komsomolskaya Pravda", Svedberg are deja un partener. Cu toate acestea, cuplul nu este înregistrat oficial.

- Trăim în Ufa cu fata mea suedeză într-un apartament închiriat. Pregătește pentru mine - fripturi. piure, "a recunoscut Niklas la Komsomolskaya Pravda. - Și recent m-am îndrăgostit de borsch-ul rusesc.

FETE PENTRU CAMPION

Sami Lepisto

Un alt străin în rândurile burlacilor "Salavat" - fundaș finlandez Sami Lepisto - anul acesta sa căsătorit cu prietenul și coechipierul său Theme Hartikainen. Dar legionarul din registrator nu se grăbește. Deși apare adesea în public cu o blondă drăguță.

- Poate că e în apă Ufa? Am băut și eu adesea scor, - într-un fel Lepisto a admis într-un interviu.

SECRETĂ PE NUMELE MAXIMULUI

Maxim Goncharov

27 de ani, apărătorul "Yulaevites" Maxim Goncharov - jucător de hochei cu temperament. Jucătorul se urcă cu bunătate pe poartă, iar colegii din magazin nu permit să se jignească. Din acest motiv, adesea intră în zgârieturi de gheață și merge la cutia de penalizare. Într-un cuvânt - apărătorul.







Doamnelor inimii, aparent, Goncharova nu o face. Adevărat, de câteva ori pe pagina lui Maxim în rețelele sociale a apărut o brunetă subțire. Dar jucătorul de hochei nu a anunțat niciodată oficial relațiile și nu există nici o ștampilă în pașaport. Deci, Ufimki, dă-i drumul!

Apropo, Goncharov este un prieten apropiat cu cântăreața Pelageya. "Yulaevets" a invitat-o ​​în repetate rânduri la meciuri cu participarea sa. După aceasta, jurnaliștii au reușit deja să se căsătorească cu un cuplu. Dar după o altă întâlnire la "Ufa-Arena" Maxim a negat zvonurile.

- Suntem doar prieteni ", a subliniat burlacul.

Zakhar Arzamastsev

Kirill Kaprizov

Mikhail Vorobyov împreună cu familia sa

Misha iubește familia, care locuiește în Salavat. În ciuda ocupării forței de muncă, el vine la ei pe vacanțe mari. Prin urmare, concluzia: pentru a câștiga inima unui tânăr promițător "Jula", trebuie să apreciem în mod necesar tradițiile familiale.

Stepan Khripunov

21 de ani, Stepan Khripunov în baza "Salavat Yulaev" joacă nu cu mult timp în urmă, dar deja sa îndrăgostit de jumătatea frumoasă a "inimilor verzi". Jucătorul nu se gândește încă la familie - vrea să-și construiască o carieră strălucită ca jucător de hochei: Khripunov a reușit să înscrie primul gol în KHL la începutul acestui an.

- Nici măcar nu am înțeles cum sa întâmplat ", a mărturisit Stepan după un meci de succes. - Dar voi încerca să înscriu mai mult pentru a câștiga un punct de sprijin în bază.

Iar un tânăr jucător de hochei îi place să călătorească și să descopere noi locuri pentru el însuși. Fetele care doresc să câștige inima atacatorului, merită atenție la acest fapt. La urma urmei, cu cei dragi ar trebui să fie la aceeași lungime de undă.







Trimiteți-le prietenilor: