5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

Astăzi marchează aniversarea Anastasiei Volochkova - balerina rusă se transformă în vârstă de 40 de ani. În acest sens, Ruposters Life a decis să reamintească cele cinci cele mai notorii scandaluri cu participarea celebrului actrita.







Volochkova și Teatrul Bolshoi

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

Volochkova și Sobchak

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

Conflict între două mondene a durat mai mult de 10 ani. Potrivit unor zvonuri, totul a inceput din cauza faptului că o zi, la cererea mamei sale Sobchak a adus la lumină, apoi puțin cunoscut Volochkova. În semn de recunoștință pentru această balerina ar fi luat-o apoi iubit Sobchak om de afaceri Veaceslav Leibman, Volochkova deși ea neagă că între ea și Leibman a avut nici o relație apropiată. De atunci, conflictul cu Sobchak din când în când se face simțită.

„In plus fata de râs, am Volochkova nu produce nimic. Mici get-împreună, și știu că toți oamenii săi. Acesta este singurul lucru care ma enerveaza, - nu poate fi atât de „lebădă albă“, iar șeful de la Moscova „“ curat „, - a declarat la momentul Sobchak, făcând aluzie la promiscuitate în balerinei relațiile sexuale.

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

O altă dată în timpul unei vacanțe în Maldive, unde ambele divas seculare erau în același timp, Sobchak a postat o fotografie pe rețea, care a parodizat celebrul fir Volochkova. "Ksyusha, încă nu-ți dau odihnă. Niciodată nu am aruncat nici o piatră în tine chiar și în cele mai dificile momente din viața ta. Spre deosebire de tine. Încă încerci să îmi imite întinderea. Este o vedere mizerabilă. Îmi pare rău. Sunteți a doua oară de ajutor! Poate că va funcționa mai sus! În caz contrar, dacă îți dai drumul, totul va cădea. Și nu numai tu (din păcate), "- a răspuns balerina Sobchak. Șmecheri mutuale de ambele părți pot fi observate până în prezent.

Volochkova și Igor Vdovin

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață






La cea de-a 37-a aniversare, balerina a mulțumit fostului soț al lui Igor Vdovin pentru rochia scumpă pe care o pretindea ea. "Ești confuză ceva. Nu ți-am dat o rochie. Vă rog, lăsați-mă în pace, spuse omul de afaceri neașteptat.

Ca răspuns, Volochkova a atacat fostul soț, anunțând public că îi datora o sumă mare de bani. - Nu este ca un om. Nu mă așteptam. Banii pe care i-ai donat rochiei mele cu mama nu ar fi suficient pentru tivul lui. Nu ți-a dat rochia? Jos ... Mi-ai dat banii înapoi. Și nu acționează mai curând. Fiica mea nu te poate ierta. Te-am lăsat singur pentru o lungă perioadă de timp ... împreună cu yoga și sexul de două ori pe an. Tu îmi întorci banii și nu-ți lași fiica fără adăpost. Singurul lucru pe care pot să-l spun. Nu te voi ierta niciodată pentru lacrimile fiicei mele, pentru că nu ești vrednic de ei. Uitați-ne! "- a scris balerina.

Puțin mai târziu, casa balerinei a fost jefuită, iar Volochkova a acuzat-o pe Vdovin și pe noua lui soție de comiterea unei crime. "Ce idiot păstrează 400 de mii de dolari acasă?" Ce creiere ar trebui să fie pui pentru a păstra acești bani la domiciliu atunci când există conturi personale? "- Vdovin a reacționat, complet negând implicarea sa în crimă.

Volochkova și inundațiile

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

Cu toate acestea, mulți au fost reproșați că, pe fundalul unui dezastru natural, balerina a avut o sesiune foto reală. Volochkova putea fi văzut în galeata excavatorului, cu victime ale inundațiilor, precum și cu voluntari care lucrau la curățirea molozului. Mulți utilizatori de Internet au descoperit acest comportament nevrednic de PR pe fundalul tragediei.

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

Se Volochkova a spus că ea va atrage doar mai multă atenție la tragedia. "Oameni, fii mai buni. Vreau să atrag atenția asupra tragediei. La TV de scara ei nu este vizibilă. Uneori atenția simplă este deja un ajutor. Daca sunt mai dragi beat MChSniki, rătăcind pe aici probleme, pose mea pe fond inundații puțin atrag atenția asupra problemei, „- a scris o balerină, care trece salvatori insultătoare. Condamnând ei, ea mai târziu numit „washed-capre.“ „Cred că am ofensat, în principiu, prin prezența în lume“, - apoi sa plâns Volochkova.

Volochkova și cântecele de operă

5 Scandaluri cele mai înalt profil care implică anastasia volochkovoy - știri de viață

"Aceasta este ca o imagine cioplit. Costă pentru sine și, cu siguranță, mă ridiculizează. Cum? El se consideră a fi minunat și eu sunt așa, am ieșit. Buglerul încearcă mereu să își scoată capul vocal, se comportă sfidător. Pentru tot timpul în care a participat la proiect, nu mi-a dat niciodată sfaturi eficiente, nu ma sprijinit moral. Dar acestea sunt lucrurile necesare pe scenă. Suntem un duet cu el ", se plânse balerina. Volochkova, în corespondența cu Anfisa Chekhova, a scris că acesta din urmă partener - un bărbat adevărat și ea însăși - "isteric, care nu vrea să ajute și rahat". Balerina a recunoscut că așteaptă cu nerăbdare sfârșitul spectacolului.

Același cântăreț de operă a plâns constant că este foarte dificil pentru el să lucreze cu o astfel de secție dificilă. "Astăzi, miracolul sa întâmplat! Cu greu au identificat următoarele trei melodii, pe care A.V. va fi capabil să cânte ", a spus Bujor o dată în microblogging. Cu toate acestea, în cele din urmă cântăreața a cerut scuze ballerinei, iar cuplul a fost împăcat public.







Trimiteți-le prietenilor: