278 Comentarii reale - hotel hotel alla rotonda

"Am fost foarte mulțumiți!"

Am avut apartamente. Numărul comandat pentru trei și paturile ar fi suficient pentru cei șase. Două dormitoare, baie, bucătărie mare cu masă. Bucătăria avea un frigider mare, aragaz (gaz), un ceainic electric, o masă și multe dulapuri. Vesela este o multime (tigăi, tigăi, cuțite, plăci, furci). Au fost pregătite prânzuri și mese festive. Plaja este la 3 minute de hotel. Fiecare cameră de pe plajă are o umbrelă și două șezlonguri. Am avut loc pentru trei și am fost mai întâi îngrijorați de modul în care le-am împărți. Dar în apropiere erau destule locuri libere și nu existau probleme. Pentru oferta de mic dejun: omlet, cârnați, piper, roșii, felii de feliat (șuncă, cârnați, brânză), iaurt, cereale pentru ei, o mulțime de fructe din compot și produse de patiserie foarte gustoase. Și, bineînțeles, cafeaua! Personalul este simpatic. Nu exista uscător de păr. întrebat - dat imediat. Camera era înfundată cu o chiuvetă. Dimineața administratorul a fost informat și, până seara, totul a fost repetat. Hotelul este situat pe piață, unde în seara se desfășoară activități pentru copii și adulți. Dar nu stresează, ci adaugă farmec. După ora 23.00, era deja liniștită.

Este timpul ca hotelul să schimbe ușa camerelor. Foarte agitat. Am mers chiar de vânt.

"Plajă proprie foarte bună."

Foarte frumoasă plajă privată. Aproape de otlelya și numărul de umbrelă fixă ​​și două paturi. În camera i sa dat o întâlnire cu o baie oribilă, dar când a fost schimbată la cererea noastră. Hotelul este situat pe piață, dar într-o cameră liniștită.

Un mic dejun monoton. Parcarea este mică, vi se cere să rearanjați mașina. După schimbarea numărului, administratorul era neprietenos.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 130 175 917 recenzii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: A8A20EC







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: