18 Recenzii despre Rive Gauche la ekaterinburg g, strada 8 martie, 46

Cumpăr în Rive Gauche în mod constant și de mult timp, eu sunt proprietarul cardului Gold. Lanțul de magazine este foarte asemănător, din cauza reducerilor mari pe produse cosmetice și de parfum LUX-class, există mărci ca MoltoBene, care se găsesc rar în alte magazine. Girls vânzătorii-consultanți sunt întotdeauna politicoși, vă vor ajuta să găsiți produsul potrivit. Puteți vedea disponibilitatea mărcii dorite în orice magazin din oraș pe un ecran special instalat în zona de vânzare, dacă acest lucru nu a fost brusc. Și, desigur, cadouri pentru ziua de naștere. Data viitoare ›







Îl ador pe "Rive Gauche" în PIC TRC. Uneori există astfel de oferte favorabile, din care este imposibil să refuzi. Recent am cumparat acolo mascara si ruj. Al doilea produs a fost cu o reducere de 50%. Sunt un client obișnuit al acestui magazin, nu l-am regretat niciodată.

Magazinul "Ri Gosh" din orașul nostru a fost de mult timp popular, alături de magazine precum L'Etoile și Ile de Bote. Magazinele "Riv Gosh" din orașul Tyumen sunt situate în mai multe centre comerciale mari, situate atât în ​​centrul orașului, cât și în zonele de dormit. Am vizitat adesea magazinul "Rive Gauche", pentru că lucrez în apropiere și la prânz mă pot căuta ceva singur sau pot alege un cadou. Este interesant faptul că brandurile străine de magazine pe care le luăm de mult timp ca atare și, uneori, nici măcar nu ne gândim la traducere. Data viitoare ›

Deja am uitat cum e să cumperi produse cosmetice și parfumuri în magazine obișnuite, pentru că eu iau totul aici. În magazin, prețul și calitatea sunt plăcute, nu au eșuat niciodată. Comanda este finalizată în termen de două ore, după ce managerul sună din nou și specifică comanda. Ei lucrează foarte repede pentru o lungă perioadă de timp să nu aștepte, livrarea la Voronej în cursul săptămânii, dar acest maxim, de obicei, oferă 3-4 zile. Mulțumesc, clientul tău obișnuit.

Poate, unul dintre cele mai plăcute magazine de parfumerie și cosmetică. Îmi place că parfumeria este originală și nu se întâlnește cu falsuri. Cu ocazia cosmeticelor pot să spun sau să spun, sortimentul este vast și întotdeauna ceva nou. Cumpar aici si sampoane, o crema si alte lucruri. În general, un magazin excelent cu prețuri adecvate și servicii amabil.

M-am uitat în Rive Gauche și am fost extrem de mulțumit! La început, fără ezitare, m-am dus la tejghea cu cosmeticele Fresh Line. Acest brand merită cu siguranță o atenție deosebită - naturală și netestată pe animale. În plus, pentru întreaga utilizare a acestor produse cosmetice, nu am avut niciodată o reacție alergică sau alte probleme. Apoi a căutat fundație și rimel. A rătăcit puțin, dar nu a putut decide, așa că am venit să vă ajut. Data viitoare ›







Rătăcind prin Megallana, mi-am amintit că era timpul să cumpăr rimel. Am trecut trecutul lui L'Etual. Rive Gauche a rămas. Am intrat și am plecat. Prietenul meu a început să mă prindă, că probabil am ales o mașină și l-am cumpărat. Da, apropo, mai repede. Dar ce poți să faci dacă îmi plac periile clasice simple, fără vreo lovitură, bile. La tejghea cu Clinique a venit doar să mă uit, căci nu sunt pregătit să cumpăr rimel peste o mie. Și, ce crezi tu, văd rimelul cu peria potrivită și pentru acțiune! În loc de 1400 prețul de 599. Următorul ›

M-am dus după un lucru Lumeniev, despre care numai a doua zi am învățat și are nevoie de mine). Era acolo, însă, Lumene nu a găsit imediat standul, a cerut primului consultant care a venit să mă vadă - mi-a spus în mod discret despre știri. Când am constatat că este necesar, nu a existat nicio etichetă de preț, am chemat aceeași fată, ea a specificat totul (deși era ocupată să-și pună pungile cosmetice în altă parte). În general, am cumpărat sau am cumpărat Bază pentru o machiaj de blefari Lumene - este foarte fericit că a trecut sau a avut loc compunerea testului! Și încă în Reeve Gaucher. Data viitoare ›

Nu cu mult timp în urmă, am vizitat un magazin cu un prieten. A rămas doar mulțumit. Serviciul la un nivel decent, este clar că vânzătorii își cunosc afacerea. Cumpărat nu numai ceea ce a fost planificat, ci și multe alte produse conexe. Deci păstrați-vă băieții, cei mai buni vânzători și cumpărători. Mulțumit că la checkout a primit o mulțime de cadouri drăguțe! Prosperitate pentru tine.

Îl iubesc pe Rive Gauche de la Sankt Petersburg, când am locuit acolo timp de 1, 5 ani. În Sankt Petersburg, acest magazin doar în jurul valorii de fiecare colț, în fiecare raion, în fiecare mall și așa mai departe. N. Orașul chiar și în glumă denumit „orașul de pachete de culoare Rive Gauche“, pentru că e doar totul merge cu ei. M-am dus pentru șampoane lor pentru blonde marca Lee Stafford (imi place foarte mult), astfel încât magazinul a luat măsuri, eu încă mai cozilor și de pavilion carte de titularii de afaceri Lee Stafford britanic a prezentat. Fericirea!

Reeve Ghosh mi-a justificat mult ideile despre cel mai bun magazin de parfumuri. Întotdeauna o alegere uriașă, și simte că magazinul este poziționat pe calitate, iar acest lucru nu este un preț mic, dar acestea sunt regulile. În calitate de client obișnuit, utilizez întotdeauna sistemul de reduceri. Am reușit să obțin o grămadă de cadouri sub formă de bonusuri. Am făcut atât de multe daruri prietenilor mei, mamei mele și, bineînțeles, mie.

O gamă largă, consultanți discrete și prietenos, linia proaspătă de produse cosmetice, salut la intrarea și ieșirea să spună la revedere de la paza, a cumpărat câteva zile în urmă aroma mea preferata „Fahrenheit“, fără nici o „fată te shtooooo aceeași muzhskiiiieeee?“ - țipă konsultantsh Letual. interacțiune adecvată cu clienții și de calitate, precum și o selecție largă - asta e ceea ce motivează să facă achiziții de pe rețea + discount bun pentru Gold Card, precum și o varietate de puncte bonus. Toate acestea nu se lasă indiferente.

Am certificate de la Rive Gauche. Eu de obicei nu merg acolo, pentru puțină speranță încă (de fiecare dată mai puțin) pe LEtual degenerarea sau chiar achiziționate în Duty Free sau cosmetolog ei. Asta este. Prima dată când am venit, vroiam să cumpăr ruj. De mult timp nimeni nu a venit la mine. Trebuia să-mi ridic puțin vocea și mi sa oferit o fată pentru consultări. Ruj de buze Aveam nevoie cât de mult posibil, fără strălucire. Fata, cred eu, sa confruntat cu sarcina la maxim 100% si am deschis pentru. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: