100 moduri de întâlnire cu o fată

Dragi bărbați! Sunteți invitat la un ghid distractiv pentru a vă familiariza cu fetele, femeile și chiar și bunicile

Practic, toate sfaturile sunt testate în practică, acționează 99% cu fete și femei de orice vârstă.







Prezentarea se desfășoară în stilul ala Zhvanetsky, care va fi deosebit de plăcut pentru fanii lui Mikhal Mikhalych însuși. Deci, deveniți un artist pick-up!

- Fată, dar ghici ce nume ai?

- Fata, ghici, Glazunov - este un artist, compozitor sau regizor? Așa e. Doriți să vedeți noul său film?

- Fată, ai văzut-o pe soția mea?

- Bunica! Și tu în partid din care an? Aplicați la enervant și lipicios.

- Fata, nu știi cum să-mi cheltui cel mai bine salariul (prim, pas, cuib)?

- Fata! Ce fel de vin preferați în acest moment al zilei?

Dacă doriți să vă familiarizați cu o fată în transport, asigurați-vă că ea vă împinge neintenționat, și apoi puteți întreba:
- Fată, cum pot să te sun după asta?

Sau aici este o altă opțiune pentru transport: - Fata, ai putea să mă lovești? - Da. - Și te las să pleci. (Opțiune - NU, atunci: Și eu sunt - DA.)

- Fata, hai să ne certăm cu 100 de dolari, că te voi invita acum să petreci noaptea și tu refuzi? Poate că veți câștiga bani

- Fata. Germanii sunt în oraș. Și rușii?

Să mergem la mine, să tragem perdelele, să ne dezbracăm, să mergem în pat, să ascundem pătură și să vedem ce ieșim din ea.

- Fata, îmi pare rău, timpul nu-i va spune? Cât timp avem nevoie să cunoaștem și să luminăm timpul de așteptare pentru următorul vehicul? Apropo, numele meu este.

Potrivit unui prieten: -Girl! Mariti-ma. dar apoi. Mă voi răzgândi.

Sau în magazin: „Fata, probabil stii am cumparat paste, și ce să facă cu ele - nu foarte prezent.“ (Dacă explicația urmat, trece mai departe: „Este posibil, voi consulta mereu cu tine?

De exemplu, a venit destul de aproape de obiect selectat, puteți sta pentru un minut sau două, cu aerul de gândire de altceva, și apoi epata întrebare nevinovat săraci: „Nu e nimic care să nu spun nimic?“

Fraza următoare cuprinde totul: adâncime, mister, și o cerere de iertare: fete, și nu au încetat să se întâlnească în seara? În timp ce fetele inselat, ce să spun, Nu sau Da pentru a vă otshit - și acest lucru nu este ușor, negare a considerat mai mult - te duci cu o vedere viclean (scuturare degetul): Oh, văd în ochii lui, care nu s-au oprit!







Ai mers pe jos doar pe stradă, dintr-o dată te vezi fata interesant, imediat merge până la ea: „Știi, după o lungă căutare, am găsit în cele din urmă o cafenea unde tu și eu pot avea un timp minunat“

Și este mai bine să vă apropiați, uitându-vă la ceva pe teren cu o privire și cu o voce plictisitoare: "Fetelor, nu ați văzut o conductă la Motorola". După o agitare negativă a capului, adaugă și mai greu: "Asta e ghinion, ieri cheile mașinii, astăzi la Motorola".

Ne apropiem, ne prindem, o luăm pe fata și spunem: "Fată, tu ai cel mai frumos loc murdar!" Și apoi reacția principală a fetei nu trebuie să lipsească. Ce crede că este cel mai frumos?

- Fata, știi ce este dragostea la prima vedere sau trebuie să trec prin ea din nou?

Uneori este necesar să eliminați o fecioară pentru o noapte și acest model este pentru un astfel de caz. Cumpărați un pachet de prezervative, cred că este mai bine să aveți câțiva cusături într-un astfel de acordeon (va arăta mai spectaculos) și să vină la ea cu fața cea mai gravă și cea mai lejeră. Extinde-ți acordeonul

și spune: - Fată, poți folosi asta? Ea (mers opțiuni):
1. Bineînțeles.
2. Nu (unități

)
3. Guy, esti supraincalzit (frostbitten, cu un stejar prăbușit, cu pietre)?

Dacă răspunsul este 1: Să vă învățați pe mine și să îi folosim pentru scopul propus.
Dacă răspunsul este 2: Și lasă-mă să te învăț. la la la.
Dacă răspunsul este 3: Cred că trebuie să cobor (sau aveți opțiuni)

- Fata, îmi place foarte mult, vreau să-ți arăt trucul.
- Care dintre ele?
- Du-te la mine acasă, bem șampanie, te violec și tu dispari.

Putem spune mereu că aceasta este o anecdotă. Lucrează numai cu un anumit cerc de fete.

"Ce credeți, ce ar trebui să spună un tânăr interesant unei fete frumoase, când se întâlnește pe stradă, ca să nu primească un refuz?". Funcționează foarte des.

Pick-up cu mașina. Un prieten mi-a spus cum a fost:

Situația: două fete pe trotuar, doi bărbați în milă. "Fetelor, ești atât de înalt și frumos, și suntem atât de mici și de grași." "Vino cu noi, avem înghețată". Și expresie foarte bună-natură.

- Fata, am zbura mea deschisă, ajută-mi butonul plz!

- Fata, esti foarte frumoasa si fetele frumoase trebuie multiplicate. (Desigur, puteți folosi și o geantă de mână pe față, dar mai des veți obține o secundă

Pe televizor, am auzit: - Fata, vii dintr-un basm.

Urcați până la magazin, la intrarea în care există o scară mare, de-a lungul căreia este dificil să urcați / coborâți pe role. Așteptând o fată frumoasă (sau o companie de fete). Când se apropie, conduceți la ei și spuneți: "Fete, vă rog să mă cumpărați apă minerală, altfel puteți ucide la acești pași" și puneți bani în mâini. când ea (ei) ies, atunci continuarea cunoașterii nu este mai dificilă. A încercat de trei ori la intrarea în magazin, situată în subsol. Eficiența este de 100%.

- Fata, nu ai nici un fir? 90% dintre fete vor întreba: "De ce ar trebui să vă?"
Răspuns - Pentru a ne face prietenia aici!

Sper că veți putea găsi o modalitate adecvată situației actuale. În cazuri extreme, încercați acest lucru: luați, dacă este posibil, o imprimare, dar puteți scrie manual

toate metodele de mai sus, du-te la obiectul de adorație și sugerează alegerea celor mai plăcute, și apoi, cred, este clar.
Dacă aveți o cale de a vă face prieteni, atunci voi fi fericit dacă îl împărțiți.
Mult noroc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: